Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pao s bicikla pa ga policajci kaznili s 2.200 kuna?!

Go down 
Autor/icaPoruka
Nesreča
Totalno relaxiran
Nesreča


Scorpio Horse
Broj postova : 2572
Godine : 33
Datum registracije : 02.11.2010

Pao s bicikla pa ga policajci kaznili s 2.200 kuna?! Empty
PostajNaslov: Pao s bicikla pa ga policajci kaznili s 2.200 kuna?!   Pao s bicikla pa ga policajci kaznili s 2.200 kuna?! I_icon_minitime11.11.10 14:44

Pao s bicikla pa ga policajci kaznili s 2.200 kuna?! 0707007.48

Splićanin M.M. mora se pojaviti na sudu zbog banalne nezgode u kojoj je nastradao samo on i koja se zapravo može dogoditi svakome. Naime, pao je s bicikla, a sad mora platiti kaznu od 2.200 kuna i obraniti se od optužbe za izazivanje prometne nesreće.

Kako piše DalmacijaNews, 22-godišnji M. M. pao je s bicikla prije dva mjeseca, kad se spuštao biciklom od Duilova prema Žnjanu. Zapleo se, pao i ozlijedio koljeno. No, na njegovu nesreću, nezgodu je vidjela skupina turista, koja je pozvala Hitnu pomoć vidjevši krv.

Ipak, prije Hitne pomoći na Žnjanu su se pojavili policajci. Iako se mladić samo sapleo, zbog čega na mjestu događaja nije bilo tragova kočenja, policajci su utvrdili da je vozio prebrzo.

"Koliko se sjećam nisam vozio prebrzo. Razbio sam koljeno i završio na šivanju, imao sam 12 punata. Kada su došli policajci dali su mi najprije da pušem alkotest, nakon čega su me uvjerili da sam brzo vozio. Par dana kasnije na kućnu adresu mi je došao poziv na sud, a sve je stavljeno u hitni postupak, kao da sam u najmanju ruku pijan sletio s ceste", ispričao je M. M.

Sada će nesretni M. M. na sudu pokušati dokazati da se nije radilo o nesreći koja je predstavljala prikazanu razinu opasnosti.

Danas.hr

Haha strava
[Vrh] Go down
 
Pao s bicikla pa ga policajci kaznili s 2.200 kuna?!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U Zagrebu uplatio listić od 35 kuna i osvojio milijun kuna
» Na 100 kuna s bankomata naknada i do 25 kuna!
» Starici opljačkale 300000 kuna!
» Policajci nisu skužili provalnika ispod kreveta
» Bacio u smeće 4,235.000 kuna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: