Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako se osjećate?

Go down 
+19
Bonnie
vanja
mayeer
boomba
_plavusa_
Alba
Blizanka
king_in_crimson
Stella
Lux
Fickey
DJ Tea
Zlatko
malla ludaaaa
DaRkAnGeL
Lajka
mala_djevojka
mala mazica
Slavonac
23 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime09.10.08 19:27

First topic message reminder :

mene upravo nešto steže u grudima...
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime21.01.09 22:02

blizanac je napisao/la:
eh bas mi je drago sto sam naletila na ovaj forum, svi mi se cinite nekako opusteni sto mi je pravoo super hophop

Dobro došla,uživaj s nama... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime21.01.09 22:12

blizanac je napisao/la:
eh bas mi je drago sto sam naletila na ovaj forum, svi mi se cinite nekako opusteni sto mi je pravoo super hophop
I nama je jako drago što si nam se pridružila, radujemo se našem budućem zajedničkom druženju! Ovdje ti je uvijek opuštena, vesela i prijateljska atmosfera! :;): frends hoping
Imaš lijep avatar. cerekalo Kako si saznala za nas? Smile flw

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime21.01.09 22:27

blizanac je napisao/la:
eh bas mi je drago sto sam naletila na ovaj forum, svi mi se cinite nekako opusteni sto mi je pravoo super hophop
i nama je drago, uživaj na forumu i opusti se s nama cerekalo
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 10:38

super kad vidim da mi je i seka na forumu cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 10:44

boomba je napisao/la:
super kad vidim da mi je i seka na forumu cheers

lol! jupiiiiiiiiiiiiiiiii Smile
[Vrh] Go down
boomba
Zagrijao tipkovnicu
boomba


Male
Broj postova : 782
Datum registracije : 12.10.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 10:57

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!! cheers
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 12:44

u šoku :shock:
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 17:33

Goran je napisao/la:
blizanac je napisao/la:
eh bas mi je drago sto sam naletila na ovaj forum, svi mi se cinite nekako opusteni sto mi je pravoo super hophop
I nama je jako drago što si nam se pridružila, radujemo se našem budućem zajedničkom druženju! Ovdje ti je uvijek opuštena, vesela i prijateljska atmosfera! :;): frends hoping
Imaš lijep avatar. cerekalo Kako si saznala za nas? Smile flw
slucajno trazila nesto novo ,opusteno dodijali mi neki forumi sve je to bez veze mogu imat oni clanova koliko hoces ali daba im kad su svi naki ufurani prepametni ,treba mi ovako nesto opusteno ,samo sto cu ja nekad rijetko biti jer imam klince od kojih nemogu doci nared,moramo se uvijek svadjati .. :pilowfgt:
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 17:38

Kad god dođeš dobro si nam došla blizanko! :;):
I meni je dojadilo to o čemu ti pričaš na drugim forumima, pa sam
i otvorio ovaj forum s idejom da se svi opušteno zabavljamo, bez
ikakvih svađa ili nečije prepotencije, dobro si primjetila, nije bitna kvantiteta nego kvaliteta.
Jel čuvaš brace i seke ili radiš s djecom? cerekalo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 20:32

ni jedno ni drugo ,iako relativno mlada imam dvoje djece ,pa kad sve poslove zavrsim najveci mi je gust sjest za kom ali ja najmlada :P pa bi nekad trebala uciniti ovo :ljutt: kazu mi gdje cu ja za kom... pa kad ukradem eto mene s vama dok me ne otjeraju stolica
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 20:49

i mislila sam da je to u pitanju ... ajde bravo, nema ljepšeg od dječice Smile (iako znaju izludit čovjeka) ... a mogu pitat koliko imaš god?

i da ne budem skroz off topic ... osjećam se skoro pa odlično stolica
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 20:54

Draga naša blizanko, reci dječici da su ih pozdravili tvoji prijatelji forumaši! :;): Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 21:25

nije tajna imam 39 god, kcerka mi ima 18, a sin 16. pa kad se nas troje sastanemo.... odmah pocne borba za komp, i ne ohladi se stolica odmah drugo sjeda Smile
evo vec me kcerka tjera hahaha
boks
eto sad se osjecam otjerano Laughing
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 21:36

:P svaka čast ... ma vidim ja da si se ti odma uklopila među nas :;): ...baš mi je drago da si došla na naš forum ... e ovo je sad već postalo pozdravi i poruke

osjećam da je vrijeme da prestanemo biti :lightning: Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 21:38

hahahaha slazem se odletili smo s teme gibam

znaci kako se osjecam.... trenutno sareno Smile
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime22.01.09 22:05

Fenomenalno cheers
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 0:54

Super, uprao sam digao lovu na kunolovcu! festa cheers
Ova mala pičkica mi nosi sreću, već drugi put mi se kod nje posrećilo! Smile

Kako se osjećate? - Page 14 412435891

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 13:26

hmmm ... Gogy interesantno si ti stvorenje :P

osjećam je umorno ali sretno jer je petak Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 13:31

Imam neku volju da se napijem danas što ću uskoro i realizirati, nisam već dugo... pijano

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Zlatko
Totalno relaxiran
Zlatko


Male
Scorpio Monkey
Broj postova : 2586
Godine : 43
Lokacija : Sesvete
Datum registracije : 15.10.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 13:41

odlično
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 14:04

Sve bolje! cheers

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 14:26

Tužnoooooooo :rida:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 14:30

Kate je napisao/la:
Tužnoooooooo :rida:
cheerup frends
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 14:31

tana je napisao/la:
Kate je napisao/la:
Tužnoooooooo :rida:
cheerup frends

Fala ti...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime23.01.09 14:32

Smile nema na čemu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako se osjećate? - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Kako se osjećate?   Kako se osjećate? - Page 14 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako se osjećate?
[Vrh] 
Stranica 14 / 40.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 27 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Kako se osjećate?
» Kako da se uz biciklizam osjećate zdravije i bolje
» >>Kako Oni...<<
» >>Eto kako<<
» Da li se osjecate zrelim?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: