Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Saborski meni - bogata trpeza za 12 kuna

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Saborski meni - bogata trpeza za 12 kuna Empty
PostajNaslov: Saborski meni - bogata trpeza za 12 kuna   Saborski meni - bogata trpeza za 12 kuna I_icon_minitime25.10.10 19:35

Saborski meni - bogata trpeza za 12 kuna Sabor_jelovnik_cx_gm

Dok većina smrtnika za ''gablec'' jede pecivo i jogurt, u Saboru se jede tuna na žaru ili teleće pečenje - pogledajte po kakvim cijenama.

Zastupnici u Hrvatskom saboru svakog dana na raspolaganju imaju svoj restoran koji nudi poprilično bogatu trpezu uz cijene koje su niske gotovo kao u studentskoj menzi. Tako, na primjer, svi zaposlenici u Saboru za ručak mogu pojesti glavno jelo s prilogom koje stoji 12 kuna (za sve koji nisu zaposleni u Saboru cijena je dvostruko veća). Cijena juhe je tri kune, deserta četiri, a salate također tri kune.

Dakle, ako žele ''cijeli paket'' zastupnici moraju izdvojiti 22 kune, što im sigurno nije problem s obzirom na plaće od 15 ili 20 tisuća kuna.

A ni meni ne zvuči loše: tuna sa žara, domaća sarma, teleće pečenje, povrtni rižoto, salata od krumpira, rikole i radiča - ima za svakoga ponešto. I tako dok ostali obični smrtnici ne mogu ni sanjati o ovakvim obrocima po tako niskoj cijeni, naši saborski zastupnici uživaju u vrhunskoj hrani za 12 kuna.
metro-portal.hr

________________________________________________

Baš im je fin meni mač
[Vrh] Go down
 
Saborski meni - bogata trpeza za 12 kuna
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» U Zagrebu uplatio listić od 35 kuna i osvojio milijun kuna
» Na 100 kuna s bankomata naknada i do 25 kuna!
» Lijepa, bogata, kuži se u sport... idealna žena postoji!
» Ja tebi riječ, ti meni pjesmu!
» Tri stvari koje znas o meni

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Gospodarstvo-
Forum(o)Bir: