Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koji si horoskopski znak?

Go down 
+11
Blizanka
Riječanka
slavena
evitaa
Christine von Cahill
Afrodita
Kikica
Badomen
Sunshine24
Rokerka
svilena
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime23.10.10 15:39

Mislim da bi bilo zgodno da svi članovi napišu koji su horoskopski znak, da imamo to na jednom mjestu.. pa da i mi laici malo pokušamo protumčiti nešto iz tih znakova, kakav je tko.. tako se možda možemo bolje upoznati.. topic je zamišljen čisto iz zabave, više kao razmjena mišljenja i nadopunjavanje znanja, koliko se slažemo s našim globanim opisom osobnosti po horoskopu i ostalo...

Ja sam tipični BLIZANAC i ponosim se time..
I dobar smo mi znak. Imamo puno dobrih osobina, koje uglavnom služe nama.
Ali ako nas drugi shvate, svi možemo biti sretni i zadovoljni. Smile

..molim prijavite se!
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
svilena
Zagrijao tipkovnicu
svilena


Female
Gemini Goat
Broj postova : 947
Godine : 56
Datum registracije : 05.08.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime23.10.10 15:48

Karakterne osobine BLIZANACA

Radoznalost i inteligencija. Fleksibilan, promjenjiv i prilagodljiv temperament. Bezbrižan i neozbiljan stav često puta vodi ka neodgovornom ponašanju. Nedostatak koncentracije, nervoza. Sklonost da se život doživljava kao igru a ne kao življenje može dovesti do djetinjeg ponašanja u zrelim godinama. Uživljavanje u uloge i nesvjesno poistovjećivanje s drugim ljudima često puta je prepreka u razvoju vlastite individualnosti. Tendencija da se ponašaju onako kako misle da bi trebali, a ne onako kakvi uistinu jesu. Potreba za simpatijom i dijalogom. Otvoren, fluidan i kritički um. Izvanredne komunikacijske sposobnosti. Prevrtljivost. U ljubavi traži više igru nego emotivno vezivanje.Blizanci su često nestašni i nemirni ali jednom kada pogriješe postarat će se da se to ne ponovi.Blizanci vole slobodu i žele sve da znaju.Neke njihove vrline su inteligencija lukavost i još mnogo njih,a mane neopreznost i previše su slobodnog duha.

Osobe rođene u znaku Blizanca logičari su oštrog uma i vješti komunikatori. Inteligentni su, no često i površni u svom znanju”. Imaju snažan poriv za neovisnošću, tako da ne shvaćaju ljubomoru i posesivnost. Oni su veseljaci prema prirodi i pokazuju živi interes za druge ljude i trenutna događanja. Potreban im je osjećaj da se igraju, te ih preozbiljne situacije odbijaju. U znaku Blizanca jako je naglašena dualnost koja se ispoljava kroz potrebu da djeluju na više polja odjednom.
Blizancima je najbolji izbor karijere onaj gdje mogu ispoljiti svoje komunikacijske sposobnosti. Potrebna im je stalna promjena atmosfere, te često mijenjaju poslove. Ne podnose dosadu. Oni su sposobni privrediti mnogo novca, no na glasu su i kao veliki potrošači. Blizanci znaju biti neodgovorni u partnerstvu ili vezi zato što brzo zapadaju u dosadu i potrebna im je konstantna mentalna stimulacija.Blizanci vole slobodan život bez problema i briga što je nemoguće.
Jednom kada pronađu srodnu dušu, tj. osobu s kojom mogu dijeliti interese, predaju se partnerstvu i zajedničkom igranju. Kao roditelji pružaju svojoj djeci zabavu, potiču ih na igru i razvijanje kreativnosti.Može se reći da su veoma uspješni u ljubavi. Blizanci vole aktivne i vesele osobe neko ko ih neće sprečavati u njihovim ciljevima..



...s ovim se u potpunosti slažem!.. takva baš jesam i gotovo.. Smile
[Vrh] Go down
http://mojainternetgalerija.blog.hr/
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime30.10.10 23:09

Ja sam Rak Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime30.10.10 23:31

Ja sam Blizanac i to dupli...
[Vrh] Go down
Sunshine24
Totalno relaxiran
Sunshine24


Female
Pisces Tiger
Broj postova : 1276
Godine : 38
Lokacija : Donji Miholjac ponekad zalutam u ZG
Datum registracije : 31.10.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 9:53

ribica Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 10:10

Ja sam vodenjak, u podznaku djevica...
Što vodenjak zabrlja i shvati neozbiljno, djevica popravi cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 11:06

ja sam Kiklop... u kineskom metuzalem... Smile
[Vrh] Go down
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 11:46

vodenjak
podznak -neznam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 11:52

Badomen je napisao/la:
vodenjak
podznak -neznam

To je barem lako, saznaj u koliko sati si rođen, na guglu ćeš naći izračun, upišeš mjesto, datum i sat rođenja i woala, saznat ćeš i podznak...

Kažu da čovjek što je stariji to njegovim ponašanjem više dominira podznak...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 12:43

Krava looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 18:42

Citat :
Mislim da bi bilo zgodno da svi članovi napišu koji su hor
oskopski znak, da imamo to na jednom mjestu.. pa da i mi laici malo pokušamo protumčiti nešto iz tih znakova, kakav je tko.. tako se možda možemo bolje upoznati..

Neznam, mislim kako čovjek ne može protumačiti osobu na osnovi njegovog horoskopskog znaka...osobno poznajem toliko osoba koje imaju isti horoskopski znak a u biti su totalno različiti...a inače horoskop i ne uzimam za ozbiljno...ponekad ga pročitam ako je pozitivan ok, ako je negativan ne osvrćem se niti se zabrinjavam zbog toga..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 18:44

Ovčica i u podznaku lavica :passion
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 19:10

necu reci pa da se zaljube... Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 19:11

Citat :
necu reci pa da se zaljube...

Ni slučajno tajna Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 19:11

Anaa ti znas-prema tome cut... ;)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime31.10.10 19:14

tajna
[Vrh] Go down
Afrodita
Početnik
Početnik
Afrodita


Broj postova : 19
Datum registracije : 06.12.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime06.12.10 13:10

vaga
[Vrh] Go down
Christine von Cahill
Totalno relaxiran



Female
Virgo Rooster
Broj postova : 2272
Godine : 78
Datum registracije : 30.10.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime06.12.10 13:12

ja sam vodenjak,nez šta sam u podznaku,saznat ću,al ne prije zime,previše poslaa ;)
[Vrh] Go down
evitaa
Zagrijao tipkovnicu
evitaa


Sagittarius Pig
Broj postova : 116
Godine : 52
Datum registracije : 18.03.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime09.01.11 2:47

Strijelac
[Vrh] Go down
slavena
Totalno relaxiran
slavena


Female
Libra Broj postova : 1510
Godine : 123
Lokacija : sever
Datum registracije : 26.02.2011

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime04.03.11 20:59

Vaga zavodnica
[Vrh] Go down
Riječanka
Zlatni VIP član
Riječanka


Female
Scorpio Goat
Broj postova : 78227
Godine : 44
Lokacija : Relax
Datum registracije : 17.07.2010

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime04.11.11 17:16

Škorpion stolica
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime04.11.11 17:22

Blizanac

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Koji si horoskopski znak? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
anthony
Zagrijao tipkovnicu
anthony


Female
Libra Cat
Broj postova : 277
Godine : 48
Lokacija : topusko
Datum registracije : 12.10.2011

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime04.11.11 21:39

ponosna vaga Smile
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/forum
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime04.11.11 22:05

Škorpija ali se ne osjećam tako niti se pronalazim u nijednom znaku. Osječam se svoja , i nema tog znaka koji mi sliči ili ja njemu Smile chirio A vi mili moji dali imate neke od karakteristika svog znaka , koje su to i koji vam je podznak? Smile)
[Vrh] Go down
anthony
Zagrijao tipkovnicu
anthony


Female
Libra Cat
Broj postova : 277
Godine : 48
Lokacija : topusko
Datum registracije : 12.10.2011

Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime04.11.11 22:25

uh škorpija taj mi je znak jako dobro poznat jel istina da su sve škorpije jaaaako ljubomorne ?

mene moj znak u potpunosti opisuje od riječi do riječi .
[Vrh] Go down
http://dobre-vibracije.forumcroatian.com/forum
Sponsored content





Koji si horoskopski znak? Empty
PostajNaslov: Re: Koji si horoskopski znak?   Koji si horoskopski znak? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koji si horoskopski znak?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Idealan sport za vaš horoskopski znak
» Poklon za svaki horoskopski znak
» Odmor za svaki horoskopski znak
» Stvari koje mrzi vaš horoskopski znak
» Jeste li ženstven ili muževan horoskopski znak

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Horoskop i numerologija :: Astrologija-
Forum(o)Bir: