Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus«

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« Empty
PostajNaslov: Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus«   Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« I_icon_minitime21.10.10 9:41

Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« Afb493ece0_0
Dobro poznati scenarij

Tvoja mala je čudesna, a onda upoznaš njezine roditelje. Mama je ružna kao pas. »Možda je maćeha«, misliš si. »Da li će moja ljubav za trideset godina biti takva?« Onda od nekud dođe njezin otac, gotovo ti iščaši ruku a ti pomisliš: »O 'šit' – to je ona, samo bez duge kose i meke kože. Dakle, imam vezu s njenim ocem".

To je najlošiji mogući scenarij. Čak i ako se to dogodi, ne bježi u ormar pod stepenicama. Pokaži da si potencijal za dobroga zeta i radije se usredotoči na to da ostaviš dobar prvi dojam. Čak i ako si najpoželjniji neženja na svijetu, roditelji će se brinuti da li si dovoljno dobar za njihovu kćerku i ispitivati će te o svemu mogućem i pokušati naslikati i ocijeniti sliku svojih unuka pred tvojim nosom.


Očarati ih ponašanjem

Uključi svoje najbolje »poštujem vašu kćer« ponašanje. Neizrečena radnja je naime da otimaš njihovu kćerku. Tom dojmu ne možeš pobjeći i ne treba ga niti dodatno spominjati. Dakle zaboravi na šlatanje na kauču kada slučajno nisu u blizini. Naravno da ih brine da li si dovoljno dobar za nju ali to ne treba pokazati tako da odmah naskočiš na nju. Već samo milovanje po glavi i blagi zagrljaj govori im: Doviđenja. Kraj obitelji. Sada je moja igračka za seks.



Platonska ljubav

Već znate. Roditelji znaju, ali radije ne bi željeli znati. Ljubi ju ali bez tjelesnih dodira, budi pristojan i pokaži da ju voliš - platonski voliš. Ako zaista misli ozbiljno, kao što im je i rekla, morati ćete možda nešto ostaviti za vjenčanje i žele znati da li si toga vrijedan (ili su samo ljubazni jer si već peti tip kojega je u zadnjih pet mjeseci dovela kući). Žele se uvjeriti da nećeš nekim čudnim genima oslabiti njihovu porodicu.

Upoznajte 3 tipa roditelja
1. Tatina curica: Ukrao si njegovu kćer i njeno bogatstvo (to je izgubila već ranije, ali on to ne zna). Osim toga ljubomoran je na tebe jer ga podsjećaš na ono što je i sam radio kad je bio u tvojim godinama. Stisnut će ti ruku snažnije nego ti njemu.

2. Mama je koketa: Ta mama pokušava zavesti. Sa svim njenim podbradcima ne možeš znati od kuda će doći zvuk iz njezinih ustiju, i dok joj pomažeš pri pranju suđa cijelo vrijeme ti namiguje. Obzirom da ti se sviđa njezina kćer, misli da će ti se sviđati i ona.
Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« 4671fecf81_0
3. Dobrodošao u obitelj: Nakon pola sata si sin kojega nisu nikad imali. O tebi znaju toliko da počinješ sumnjati da su možda našli privatnog detektiva. Govore ti da se osjećaš kao doma i izmjenjujete si značajne poglede kad otvoriš hladnjak da bi si napravio sendvič. Kada se raziđeš s njihovom kćerkom oni će ti slati mrtve životinje i prijeteća pisma.


Loš humor ili komadić zbilje

Kada sljedeći put stupite preko još-ne-osvojenog praga njenih roditelja svakako upravo tada pažljivo promislite i osmjehnite se. Vjerojatno ćete zaključiti da ništa od ovoga nije tako i tek ćete tada početi razmišljati o tome koliko su uopće njeni roditelji tradicionalni/moderni/revolucionarni. Možda im jednostavno otmete kćerku, odvedete ju na drugu stranu planeta i cijeli odnos održavate s distance. Nije valjda da vas ponekad neće zainteresirati da ih upoznate, već da će vam biti potpuno svjedno kakvi su. Svi ćete naime biti u stanju da ćete htjeti nadoknaditi propušteno.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« Empty
PostajNaslov: Re: Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus«   Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus« I_icon_minitime09.11.10 17:35

Da cirkus moj tata i moja baka se i dan danas baš ne mirišu Laughing A bome ni moja mama i moj muž looool
[Vrh] Go down
 
Upoznati njene roditelje može biti »pravi cirkus«
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Ni sud ne može da natera neke roditelje da plate alimentaciju
» Tračanje može biti pozitivno
» Može li za nogomet biti prerano?
» Može li žena biti papučarka?
» Svatko može biti Lionel Messi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: