Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 3 stvari koje morate znati o muškarcima

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

3 stvari koje morate znati o muškarcima Empty
PostajNaslov: 3 stvari koje morate znati o muškarcima   3 stvari koje morate znati o muškarcima I_icon_minitime21.10.10 8:37

3 stvari koje morate znati o muškarcima Zene_musk_lead

Halo Mars, Venera zove!
Zanima li vas, što bi muškarci htjeli da znate o njima? Pročitajte, što bi žene morale znati o muškarcima?

1. Žene bi morale znati, da su muškarci osjetljivi

Većina žena u to ne vjeruje, a statistički gledano se muškarci teže nose s prekidima nego žene. Po svojoj naravi puno teže prihvaćaju negativne osjećaje. Zbog toga muškarci oko sebe stvaraju oklop, koji ih štiti od svijeta i u kojem se osjećaju sigurni kako bi ih suprotni spol manje ranio. Žene bi morale znati da se muškarci otvore tek kada se osjećaju potpuno sigurnima. Tada kada ga žena u potpunosti razumije. To ne znači da se mora slagati s njegovim mišljenjem, potrebno je samo to da poštuje muško mišljenje. Najgori muški strah je onaj da će mu žena početi "soliti pamet" jer u stvari ona zna što je najbolje za njega. To nikako ne vole.

Znanstveno gledano su žene bolji govornici od muškaraca, i ako uzmemo u obzir da većina muškaraca to zna, često se osjećaju nekompetentni u razgovoru s vama. Pomozite mu s slušanjem i razumijevanjem.

2. Žene bi morale znati da muškarci gledaju cjelinu

Žene moraju znati da muškarci nisu opsjednuti izgledom. Iako su oni više vizualni tipovi, nemaju tako profinjen osjećaj za lijepo kao žene. Muškarci prepoznaju cjelinu, a žene su te koje vide svaki detalj. S druge strane su puno podložniji tuđim mišljenjima nego žene. Ukoliko većina njegovih prijatelja misli da je žena koja im se sviđa lijepa, i sami će tako misliti.

3. Žene bi morale znati, da muškarci odgovaraju na signale

John Gray je u svojoj knjizi Muškarci su s Marsa, žene s Venere rekao da žene radije šalju signale dok muškarci radije na njih odgovaraju. Slanje signala zainteresiranosti daje muškarcima više hrabrosti. Da pristupe ženi trebaju signale da ih smatrate privlačnima. To je razlog zašto muškarci pristupaju krivim ženama. Žene koje su samosvjesne i sebe smatraju privlačnima takve signale šalju nesvjesno, zato se oko njih skuplja puno muškaraca. Svejedno žene moraju znati da k njoj prilaze zato jer je lijepa i zato jer su primili njen signal.

Zato se puno muškaraca vrti oko konobarica i hostesa. To je zbog toga što su te žene plaćene da budu ljubazne. Svakom muškarcu daju signal da je poželjan na tom mjestu i da ih žele u svom društvu. Tim ženama kada su vam posla pristupa puno manje muškaraca jer ne pokazuju znakove zainteresiranosti. Ukoliko muškarcu želite poslati signal nije nužno da mu pristupite. Morate znati, da su muškarci rođeni lovci, stoga to prepustite njima. Potreban je samo signal.

Intimatemedicine.com.hr

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



3 stvari koje morate znati o muškarcima Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Badomen
Totalno relaxiran
Badomen


Male
Aquarius Monkey
Broj postova : 1130
Godine : 55
Lokacija : home,sweet home
Datum registracije : 22.10.2010

3 stvari koje morate znati o muškarcima Empty
PostajNaslov: Re: 3 stvari koje morate znati o muškarcima   3 stvari koje morate znati o muškarcima I_icon_minitime24.10.10 18:22

blizanka je napisao/la:


Znanstveno gledano su žene bolji govornici od muškaraca, i ako uzmemo u obzir da većina muškaraca to zna, često se osjećaju nekompetentni u razgovoru s vama. Pomozite mu s slušanjem i razumijevanjem.



Intimatemedicine.com.hr

zato sa suprugom najbolje komuniciram preko skype-a

mogu doći do riječi Laughing Laughing Laughing looool
[Vrh] Go down
Gost
Gost




3 stvari koje morate znati o muškarcima Empty
PostajNaslov: Re: 3 stvari koje morate znati o muškarcima   3 stvari koje morate znati o muškarcima I_icon_minitime24.10.10 20:35

blizanka je napisao/la:

1. Žene bi morale znati, da su muškarci osjetljivi


Najgori muški strah je onaj da će mu žena početi "soliti pamet" jer u stvari ona zna što je najbolje za njega. To nikako ne vole.

Moj dragi poludi kad mu se smijem... Naprimjer on se posvadi s nekim na cesti, a kad dođemo kući i ja prasnem u smijeh prisjećajući se nekih smiješnih detalja, on poludi, često se i naduri Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

3 stvari koje morate znati o muškarcima Empty
PostajNaslov: Re: 3 stvari koje morate znati o muškarcima   3 stvari koje morate znati o muškarcima I_icon_minitime21.05.11 9:48

1. Muškarci bi radije bili nevoljeni, nego nepoštovani i necijenjeni

Muškarac mora znati da ga njegova žena poštuje i privatno i javno. Također, žele da im njihova žena potpuno vjeruje, divi im se i vjeruje u njih. Većina muškaraca radije bi prihvatila činjenicu da ih je žena prestala voljeti, nego da ih je prestala poštovati.

2. Ljutnja muškarca je najčešće uzrokovana osjećajem nepoštivanja

Kada se muškarac naljuti na svoju ženu, nikad ga nećete čuti da kaže „Ne poštuješ me dovoljno“, ali u većini slučajeva to je razlog ljutnje. Vjerojatno je njegova žena učinila nešto zbog čega se osjeća poniženim.


3. Muškarci su nesigurni

Muškarci se boje da neće ispuniti očekivanja, ne samo na poslu, nego i kod kuće. Naravno nikad to ne bi izrekli na glas, ali negdje duboko u sebi oni su vrlo ranjivi po tom pitanju. Za muškarca, odobravanje onoga što radi od njegove žene je sve. Ako ne pronađe odobravanje i potvrdu nikad neće biti sretan i vjerojatno će je tražiti negdje drugo.

4. Muškarci osjećaju breme kako moraju biti "hranitelji" obitelji

Intelektualno, nije važno koliko muškarac zarađuje i zarađuje li više ili manje od svoje supruge, ali je za njega vrlo važno da privređuje nešto za svoju obitelj.

5. Muškarci žele da ih se želi

Muškarci se jednostavno moraju osjećati poželjno. Zbog toga je nužno da ga žena ne odbija.

6. Seks muškarcima znači više nego samo seks

Kada se muškarac osjeća poželjno taj dobar osjećaj se proteže na sva njegova životna područja. To će mu povećati samopouzdanje. I obrnuto. Ukoliko se osjeća nepoželjnim to će se odraziti na sve ostalo čim se bavi.

7. Muškarci se bore s vizualnim iskušenjima

To znači da većina muškaraca odgovara na vizualne podražaje kada se radi o ženama. Čak ni najvjerniji muž ne može ne pogledati u ženu koja se ispred prošetala u kratkoj minici i velikom dekolteu. Ali ipak on može odlučiti hoće li tu sliku istog trena odbaciti ili će je zadržati i pokušati realizirati svoj seksualni podražaj.

8. Muškarci uživaju u romantici, ali nisu romantični

Mnogi muškarci nemaju nikakvih ideja kada je romantika u pitanju, ali to ne znači da ne uživaju u romantici.

9. Muškarcima je bitno kako im žena izgleda

To ne znači da svi muškarci žele da im supruga izgleda poput supermodela, nego oni žele znati da se njihova supruga potrudila urediti i kako se nije "zapustila". Jer na taj način znaju da im je stalo.

10. Muškarci žele da njihova supruga zna da je vole

Muškarci nemaju velike sposobnosti i teško pronalaze načine kako to izreći, ali vole znati kako to njihova supruga shvaća.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



3 stvari koje morate znati o muškarcima Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

3 stvari koje morate znati o muškarcima Empty
PostajNaslov: Re: 3 stvari koje morate znati o muškarcima   3 stvari koje morate znati o muškarcima I_icon_minitime22.05.11 9:48

kiss za moje lepe forumasice forumasice gledajte sta uzimate za muza nagledao sam se kako muz bije zenu ja alo bre on meni ti da cutis ja ustanem i on krene da me udari ja ga uhvatim za ruku i na ledja reko opcija a da ti polomim ruku opcija b da zovem miliciju i opcija c da mi obecas da neces vise da je bijes on cu da obecam reko ako pokrsis obecanje lomim ruku i od tad ne sto se ne bije sa batistom ga polomi ko pecaljku izvinite sto sam skrenuo sa teme ali ucio sam moje forumasice da se ne zalecu. ;)
[Vrh] Go down
Sponsored content





3 stvari koje morate znati o muškarcima Empty
PostajNaslov: Re: 3 stvari koje morate znati o muškarcima   3 stvari koje morate znati o muškarcima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
3 stvari koje morate znati o muškarcima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Hobby abeceda s pojmovima koje morate znati!
» Promjene na tijelu u trudnoći za koje morate znati
» 10 stvari koje morate napraviti ako vidite NLO
» Stvari na koje morate pripaziti prije kupnje
» 30 stvari koje bi svaka žena morala znati do 30.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: