Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Beauty trikovi koje on voli

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Beauty trikovi koje on voli Empty
PostajNaslov: Beauty trikovi koje on voli   Beauty trikovi koje on voli I_icon_minitime21.10.10 8:35

Beauty trikovi koje on voli Spraying_perfume_378x250

Način na koji muškarci i žene vide ljepotu - razlikuje se.
Percepcija onoga što je nama ženama lijepo definitivno odudara od percepcije lijepoga kod muškaraca. Da se ne biste preveć mislili, što, kako, zašto, mi vam nudimo šest različitih trikova koji pale kod frajera.

1. Prirodna boja usana

Koliko god nama ženama crveni ruž odgovara toliko je njima odbojan. Sama boja ruža ali i sjajna tekstura kojom odsijava, muškarcima nije nimalo privlačno. Kada se sjete da to moraju ljubiti a poslije i očistiti svoje lice, svaka volja pada u vodu. Muškarci ipak preferiraju prirodni "no make-up" izgled jer se manje moraju patiti kod ljubljenja. To znači da pod razno izbacite crveni ruž iz svoje kozmetičke torbice i zaboravite da ta boja uopće postoji ako se želite ljubiti s muškarcem svojih snova.



2. Svilenkasta i glatka koža

Da biste ostavili dobar utisak na muškarca morate obavezno voditi brigu o depilaciji tijela i njezi odgovarajućim kremama. Ne postoji bolji osjećaj od onog kada je ženska koža tako svilenkasta, glatka i njegovana, slaže se većina muškaraca. Kada ih žena seksualno privuče u muškoj glavi se automatski počne vrtjeti film - kakvo joj je tijelo ispod odjeće?, je li joj koža glatka? itd. Muškarci tvrde da ne postoji ništa odbojnije od toga da je žena zapuštena i nedeplirana.



3. Prirodne trepavice

Muškarci ne shvaćaju da umjetne trepavice većini žena daje dodatno samopouzdanje jer prekriva nedostatke koje samo ona vidi (prekratke ili prerijetke trepavice). Za muškarce umjetne trepavice nisu nimalo lijepe već dapače oni takav izgled pripisuju ženama koje se previše trude oko svog izgleda. Automatski takav profil žene kod njih ne prolazi, jer zašto započinjati s takvom ženom bilo što kada je tako komplicirana i nesigurna. Radije su s opuštenijim tipovima žena koje ne provode toliko vremena lickajući se.



4. Smokey eyes

Većina muškaraca voli žene s malo ili nimalo šminke, dok suprotno tome - obožavaju smokey eyes! Puno žena priznaje da su najviše komplimenata dobile upravo kada su isfurale takav imidž. Da li je to radi toga što tada izgledate vamp i seksi ili su to drugi razlozi koje samo muškarci mogu shvatiti, stvarno nije važno. Želite li se večeras zabaviti, nabacite ovaj mistično zavodljiv look i krenite u pohod gradom.



5. Raspuštena kosa

Kada imate nonšalantno raspuštenu i blago razbarušenu kosu, tada ste muškarcima neodoljivi. Nije da oni ne cijene trud uložen u slaganje vaše frizure ali ipak za njih je to gubitak vremena. Što prirodnije vam kosa izgleda, to ste vi za njih privlačnije i neodoljive.



6. Umjereno s parfemom

Večeras imate spojak i želite da vas partner zapamti u lijepom siječanju. Sve je to super ali nemojte nikako pretjerivati ni sa čime pa tako ni sa parfemom. Sve što napravite u pretjeranim količinama, muškarcima je krajnje neprivlačno. Ne žele izaći s vama i imati osjećaj da su upravo izašli iz parfumerije, već žele da ste im slatki i da vaš parfem ostane primijećen ali ne da padnu u nesvijest od mirisa.

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Beauty trikovi koje on voli Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Beauty trikovi koje on voli Empty
PostajNaslov: Re: Beauty trikovi koje on voli   Beauty trikovi koje on voli I_icon_minitime04.11.10 10:44

Koliko god nama ženama crveni ruž odgovara toliko je njima odbojan.

ma zar zbilja? onda sam živjela u zabludi....jer poznajem dosta muškaraca kojima se baš sviđa crveni ruž Smile

morat će promijeniti ruž Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Beauty trikovi koje on voli Empty
PostajNaslov: Re: Beauty trikovi koje on voli   Beauty trikovi koje on voli I_icon_minitime19.11.10 15:16

Kod mene je glatka i svilenkasta koža veseli Frizuru mi muž obožava..kada god se podšišam to veče mi radi svaštaaaa Laughing
Ne nanosim male up..što će mi kada sam prirodno predivna Laughing i doduše ne podnosim make up Laughing
A parfem..pa on i ja imamo isti ukus da nije tako nebi bili skupa..ali ne volim previše parfema..mrvica i dosta Smile
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Beauty trikovi koje on voli Empty
PostajNaslov: Re: Beauty trikovi koje on voli   Beauty trikovi koje on voli I_icon_minitime19.11.10 16:07

Citat :
A parfem..pa on i ja imamo isti ukus da nije tako nebi bili skupa.

e hebi ga Kiki ..znaci ako ti ne volis ljuto ..a on voli ne biste bili skupa Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Beauty trikovi koje on voli Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Beauty trikovi koje on voli Empty
PostajNaslov: Re: Beauty trikovi koje on voli   Beauty trikovi koje on voli I_icon_minitime19.11.10 16:12

AA odmah na ljuto..ja mislim u globalu..ali sada kada razmišljam..da odprilike je tako. Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Beauty trikovi koje on voli Empty
PostajNaslov: Re: Beauty trikovi koje on voli   Beauty trikovi koje on voli I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Beauty trikovi koje on voli
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Fantastični beauty trikovi koje bi svaka žena trebala znati
» Koje su navike vašeg dragog koje ne podnosite?
» 11 stvari koje vaš pas ne voli da mu radite
» Odlični make-up trikovi za djevojke koje nose naočale
» Koje bolesti teže podnose žene, a koje muškarci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Ženski kutak-
Forum(o)Bir: