Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja

Go down 
+60
Angarila
Shadow
Srećnica
Ibisis
Maki
Talia
vivyan
Lepotica
Dreamer
dea_
januska
Luca
Luna2
Lavanda
Petra83
krokodil behko
BlueLady
Otelo
oblacno
tija
mobile
jasna49
mimoza
mexx
Nesreča
Ketica
bonaca
enigma_
cinnamon duckie
Iskra
užas
Bobić
margarita
bodomiere
Christine von Cahill
Bobby
Eni
Rokerka
Never THE bitch!
♥Maite♥Genesis♥
Dusan
cassia
Nera
irko
Dita von Teese
len
Nenad
teaa
MisS_La
xXSexyXx
goc
Wall-e
Dragance
Niky
Wind
DjBjelovarcanin
mentalistica
Kikica
Ary
Goran
64 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.05.10 19:29

First topic message reminder :

Ako imate želje, primjedbe, prijedloge i pitanja ovo je mjesto gdje ih možete iznijeti. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 08.09.14 12:28; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 12:50

Ne bi, nisu svi baš toliko znatiželjni. tease cerekalo: Sad mi B. kaže da se radi o temi boli glava. Nije mi jasno kako netko klika ako u masi postova poslje uvoda (u kojem piše klikate na vlastitu odgovornost) piše o čemu je riječ? Stvarno bizarno i apsurdno. Da ne kažem nešto grublje... Laughing Obrisati ću i to...

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 13:01

Goran je napisao/la:
Ne bi, nisu svi baš toliko znatiželjni. tease cerekalo: Sad mi B. kaže da se radi o temi boli glava. Nije mi jasno kako netko klika ako u masi postova poslje uvoda (u kojem piše klikate na vlastitu odgovornost) piše o čemu je riječ? Stvarno bizarno i apsurdno. Da ne kažem nešto grublje... Laughing Obrisati ću i to...


Hm Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 71877 znatizelja je u ljudskoj prirodi Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363 .....pa moja mana je da nikad ne citam upute ili napomene.... Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363 brzopleta sam......a dobro da sam peglala Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 13:15

Ja sam davno kliknula na to..mene nije toliko uzrujela..prvo sam smanjila zvuk..a kada sam vidjela da se ne gasi jednostavno sam ugasila komp i ponovno podigla windowse tj upalila ga. Zbilja mi nije jasno zašto se toliko naljutio da je morao tako nekulturno psovati. To uopče nije bila neka bezobrazna niti stravična fora niti je u njoj bio virus. Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 13:18

Eh jest mi drago sto nisam njuskalo kao neki forumasi pa ne klikam na svasta Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 31382
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 13:19

Pametnica si ti prava Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 816407 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 684631
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 17:32

takode ni meni nije jasno ..niko nikog ne tjera da ulazi ako nema smisao za salu a zna da je sala ..zao mi sto je tema izbrisana ..jer bas me interesovalo koliko ce ih tako odreagovati ..onda znam s kim se mogu saliti a s kim ne ..meni je bio dobar fol ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 17:53

Ja kliknula na taj link...nebi ja bila ja da ne kliknam Laughing

brzo mi je išao komp na živce pa sam ga resetirala i stvar riješena...
nikad neću da naučim da ne klikam na svašta...a da ne pričam koliko virusa i ostalih gluposti pokupim tako klikajući na svašta...
a šta ću kad sam znatiželjna looool

stvarno je bezveze da se naljutio zbog toga...
al kao što smo i prije imali raspravu o tome ...meni je glupo kad netko najavljuje svoj odlazak s foruma ...jednostavno nemoj više dolazit i to je to... čemu radit drame ...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime06.06.10 18:04

DjBjelovarcanin je napisao/la:
Kakvi linkovi jbt?
Ti ubuduće citiraj samo dio teksta na koji se pitanje odnosi, a ne dva kilometra teksta nevezanog uz ono što te zanima. Nije teško označiti i obrisati nepotrebno. Tako forum izgleda ljepše i urednije i lakše je komunicirati tako. :;):

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime08.06.10 19:25

Da vas podsjetim na ovu temu za primjedbe i prijedloge, radije nju koristite nego da mi šaljete pp.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 12:54

Passion je napisao/la:

I primjetih sta je ovdije bitno da se uvijek svi super slazu i hvale. Za mene licno nekad i malo previse, meni je bitnija tolerancija i iskrenost.

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 96022
hoces reci drugim rijecima da se jedni drugima uvlacimo u dupe ...kako grijesis Passion ..to je najmanje bitno ali ti prepoznajes vjerojatno ono sto tebi odgovara...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:00

Vjerojatno misli da neki nisu iskreni u pohvalama. Ima i takvih, ali svatko neka se ponaša prema svojoj savjesti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:05

Složila bi se s Passion i s Goranom,ne znam B. zašto ti to odmah vadiš iz konteksta i ispada uvlačenje u dupe,al i meni je činjenica da nije sve uvijek tako divno i krasno, a nekad se upravo to nameće od strane pojedinaca. Ovo sam htjela reći,sad jel sam pogodila temu ako ne ispričavam se i brišite.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:14

Nemamo što brisati Ana. Smile Kao i inače u životu, tako i ovdje, nemoguće je da uvijek vlada neka idila. Puno je različitih karaktera i okolnosti. Što se mene osobno tiče, oni koji me duže znaju, znaju da ne glumatam i da sam uvijek isti. Kad treba pohvaliti pohvalim, kad treba kritizirati učinim i to. Kao što rekoh, svatko neka odabere svoj put i svoj način ponašanja.
Meni je na netu općenito najbitnije da se opustim i zabavim, naučim nekad nešto. Stvorio sam i neke lijepe odnose s nekim ljudima. Koncentriram se na meni bitne osobe, u dublje analize karaktera ostalih ne ulazim, to bi bilo apsurdno i gubljenje vremena.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:15

Ja predlozem da se mijenja logo.....da se stavi nesto novo..... fresh i hot....u skladu sa ljetom, suncem i morem..... Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 167637
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:17

Dajte neke svoje prijedloge za logo. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:20

blizanka je napisao/la:
Passion je napisao/la:

I primjetih sta je ovdije bitno da se uvijek svi super slazu i hvale. Za mene licno nekad i malo previse, meni je bitnija tolerancija i iskrenost.

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 96022
hoces reci drugim rijecima da se jedni drugima uvlacimo u dupe ...kako grijesis Passion ..to je najmanje bitno ali ti prepoznajes vjerojatno ono sto tebi odgovara...


za pojedine mislim cak i to Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363
no nije mi jasno zasto se ti osijecas potaknuta sad??? Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 267525
[Vrh] Go down
Niky
VIP član
Niky


Female
Aries Rat
Broj postova : 13469
Godine : 40
Datum registracije : 07.07.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:22

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 870159652_e6e0ecdfa8

Meni ova fotka simpa...nije za logo ali eto ... Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:30

Baš lijepo Niky. Smile bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:30

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Strandmeerw
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:31

Pa nismo mi pusta plaža Bleky, ima nas ipak, hvala za prijedlog cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:32

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 12363 ajd naci cu drugu
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:36

Hajde traži cerekalo: Neku nudističku... Laughing lol!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:38

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Sunset-beach-sailing-party
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:39

Ovo je lijepo, bravo Ana bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime09.06.10 13:39

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 477390 super ana
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja
[Vrh] 
Stranica 2 / 27.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Vaše želje, primjedbe i prijedlozi
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Muzicke zelje...
» Bizarne posljednje želje osuđenika na smrt
» Istraživanja otkrivaju: Najskrivenije muške seksualne ŽELJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forum info-
Forum(o)Bir: