Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja

Go down 
+60
Angarila
Shadow
Srećnica
Ibisis
Maki
Talia
vivyan
Lepotica
Dreamer
dea_
januska
Luca
Luna2
Lavanda
Petra83
krokodil behko
BlueLady
Otelo
oblacno
tija
mobile
jasna49
mimoza
mexx
Nesreča
Ketica
bonaca
enigma_
cinnamon duckie
Iskra
užas
Bobić
margarita
bodomiere
Christine von Cahill
Bobby
Eni
Rokerka
Never THE bitch!
♥Maite♥Genesis♥
Dusan
cassia
Nera
irko
Dita von Teese
len
Nenad
teaa
MisS_La
xXSexyXx
goc
Wall-e
Dragance
Niky
Wind
DjBjelovarcanin
mentalistica
Kikica
Ary
Goran
64 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 19:29

Ako imate želje, primjedbe, prijedloge i pitanja ovo je mjesto gdje ih možete iznijeti. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.


Zadnja promjena: Goran; 08.09.14 12:28; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 19:35

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534 molim mir i da se nitko ne zivcira Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534 samo dobra volja i dobro raspolozenje treba tu biti Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534 ...ako netko nije dobre volje, budemo ga oraspolozili Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 25078
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 19:42

Svako odgovara na tebe koje mu odgovaraju , ne vidim zasto bi imalo kome sta smetati , kao sto kaze Goran kome se ne svidja ima milioni drugih foruma.
Ovde smo da se opustimo i zabavimo .Meni ako se svidjaju igrice igracu samo njih Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 765814
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 20:38

Malo kasnim, nisam do sad vidjela ovu temu, no da i ja dam svoje mišljenje...

Slažem se sa Goranom i Blizankom, ima dovoljno tema i može se naći za svakog ponešto...

Ne volim neosnovane kritike a evo i primjera na šta mislim:
Ja ne volim sport i uopće ne otvaram tu temu, ne čitam, ne sudjelujem...
Međutim to mi ne daje pravo da stalno kritiziram forumaše koji postaju na sportu i pišu samo o tome... Ja ih ne vidim i ne čujem jer me ne zanimaju i to je to...
Nemojte pliz reći da na relaxu nema puno sporta jer ovo sam navela samo kao primjer...

Volim igrice , volim pozitivne forumaške stavove i po tome ovom forumu nema ravnog... barem takvog nisam našla do sada...
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 20:50

Bravo Gricka, nemam što dodati na tvoj post bravo

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 21:00

GricGric je napisao/la:
Malo kasnim, nisam do sad vidjela ovu temu, no da i ja dam svoje mišljenje...

Slažem se sa Goranom i Blizankom, ima dovoljno tema i može se naći za svakog ponešto...

Ne volim neosnovane kritike a evo i primjera na šta mislim:
Ja ne volim sport i uopće ne otvaram tu temu, ne čitam, ne sudjelujem...
Međutim to mi ne daje pravo da stalno kritiziram forumaše koji postaju na sportu i pišu samo o tome... Ja ih ne vidim i ne čujem jer me ne zanimaju i to je to...
Nemojte pliz reći da na relaxu nema puno sporta jer ovo sam navela samo kao primjer...

Volim igrice , volim pozitivne forumaške stavove i po tome ovom forumu nema ravnog... barem takvog nisam našla do sada...

A samnom se ne slazes Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 765814 .....sve vec receno.....ali potpisujem
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime09.05.10 21:05

Maza je napisao/la:
[
A samnom se ne slazes Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 765814 .....sve vec receno.....ali potpisujem

Naravno da se slažem, slažem se i sa drugima, Bleky npr no tko će baš sve nabrojati... Bitno je da naglasim da se slažem sa administratorima, bar ja to tako vidim...

A ti si Mazo napisala nešto s čim se jednostavno MORA složiti svatko od nas, evo tvog posta koji bih najradije potpisala 100 puta :

Maza je napisao/la:
Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534 molim mir i da se nitko ne zivcira Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534 samo dobra volja i dobro raspolozenje treba tu biti Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534 ...ako netko nije dobre volje, budemo ga oraspolozili Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 25078
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime10.05.10 18:20

Napokon mogu nešto i postati na forumu...u komi mi je od jučer bio ....sad je napokon ok
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime10.05.10 18:23

super ..Ary ... veseli veseli svima je bio koma ..ne samo tebi ..vjerovatno neki radovi ..ono stavili su znak na cesti ali nismo obracali paznju veseli

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime10.05.10 18:31

Opet, po ko zna koji put, molim da se pazi na duple teme, jer stvarno nije jednostavno citav dan ici i sastavljati ih. Ako se postavlja nova tema malo brzinski preletite naslove, pa tek postajte novu.

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime10.05.10 18:48

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 0450 Ok pazicu
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime10.05.10 19:30

Zato je isto tako bitno kad se otvara tema da se stavi naslov iz kojega se da zaključiti o čemu se radi, pa kad se planira otvoriti nova tema treba pogledom preletjeti svim temama u pdf ako nismo sigurni jel slična već postoji, tražilica je ok, ali ne izbaci uvijek sve.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime10.05.10 19:33

Pa naravno jedna rijeć može biti u više padeža..najlakše je upisati onu osonvu rijeć iz naslova i u svim mogučim padežima ju kroz Search odjednom upisati tj pretražit ili o čemu se več radi u temi koju se želi postaviti i onda ju potražiti...mada ni to nije 100% sigurno Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 267525
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime14.05.10 22:17

Ne znam di je tema za pohvale, ali stvarno, dugo sam na forumima, prošla sam sve i svašta, ali ovakvu ljubaznost, velikodušnost, zafrkanciju već dugo nisam vidjela.

Dobre teme, malo offtopic Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 0450 , rasprave, poštivanje tuđeg mišljenja, ma svaka vam dala Smile....vode iz bokala Smile

Sve pohvale od OFK Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363


Zadnja promjena: mentalistica; 14.05.10 22:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime14.05.10 22:23

http://www.relax-forum.com/coctail-bar-f1/forumas-dana-pohvali-nekog-t420-480.htm?highlight=foruma%c5%a1+dana#311505

Evo pa raspali.. Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363
Oprosti nisam shvatila da bi bilo u redu tebe pohvaliti..svaka čast prvi dan a vidi je..kao kod kuće...BRAVoo Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 462401 ..i dalje nam se tako zabavljaj i dobru ti zabavu kod nas i dalje želim Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534


Zadnja promjena: Kikica; 14.05.10 22:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime14.05.10 22:29

Jesam, hvala Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime14.05.10 22:34

Nema na čemu oprosti imalo sam zujava Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 969280 .. Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363

Svaka ti čast..hvala tebi na pohvalamaVaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 684631
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime14.05.10 22:36

Ostavim ja post i gledam naslov teme i ništa mi nije jasno Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363

Gledam kakve veze ima moja pohvala foruma s nekim forumašem Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363 , ali nema veze Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime14.05.10 22:38

Ma sve 5...zbrkalo mi se sve Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 12363 ..iste boje slova plava podloga..nebitno bitno da nitko nikog ne kudi .več se hvalimo.samo ti guštaj Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 684631 Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 748534
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime06.06.10 10:24

scorpio57 je napisao/la:
jbg pajdo evo po drugi puta sam naleto na taj link i sada moram rušit sve
ni u redu da se takve stvari stavljaju,ode odavde jer je to dragnće
podlo podmetnula

O čemu se ovdje radi, kakvi linkovi?
Scorpio mi je ovo poslao na pp. Ovakve stvari stavite na ovu temu. Ne mogu administratori znati za svaki post koji se napiše na forumu - zadnjih dana ih se napiše oko 1500 dnevno.
Kad uočite da netko objavljuje linkove sa opasnim sadržajem, citirajte ih ovdje.
Apsurdno je administratore okrivljavati za neki loš post i nije odmah forum loš ako pojedinac objavi neku glupost. Kome se ide s foruma zbog takvih stvari - neka ide, ne mora mi to najavljivati preko pp.
Nemojte mi slati privatnu poruku za svaku glupost, svaki dan me dočeka brdo gluposti na pp. Pripazite i zašto koristite opciju kontaktiraj, jer ako tako šaljete poruke - šaljete ih svim adminima. Tu u prvom redu mislim na Pukyja koji svakog dana pošalje nekoliko gluposti preko "Kontaktiraj".

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
DjBjelovarcanin
Ljubitelj foruma
DjBjelovarcanin


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3847
Godine : 37
Lokacija : Sve zemlje u europi okruzje
Datum registracije : 17.05.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime06.06.10 12:20

Goran je napisao/la:
scorpio57 je napisao/la:
jbg pajdo evo po drugi puta sam naleto na taj link i sada moram rušit sve
ni u redu da se takve stvari stavljaju,ode odavde jer je to dragnće
podlo podmetnula

O čemu se ovdje radi, kakvi linkovi?
Scorpio mi je ovo poslao na pp. Ovakve stvari stavite na ovu temu. Ne mogu administratori znati za svaki post koji se napiše na forumu - zadnjih dana ih se napiše oko 1500 dnevno.
Kad uočite da netko objavljuje linkove sa opasnim sadržajem, citirajte ih ovdje.
Apsurdno je administratore okrivljavati za neki loš post i nije odmah forum loš ako pojedinac objavi neku glupost. Kome se ide s foruma zbog takvih stvari - neka ide, ne mora mi to najavljivati preko pp.
Nemojte mi slati privatnu poruku za svaku glupost, svaki dan me dočeka brdo gluposti na pp. Pripazite i zašto koristite opciju kontaktiraj, jer ako tako šaljete poruke - šaljete ih svim adminima. Tu u prvom redu mislim na Pukyja koji svakog dana pošalje nekoliko gluposti preko "Kontaktiraj".

Kakvi linkovi jbt?
[Vrh] Go down
http://krmak.forummotion.com/index.htm
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime06.06.10 12:37

Netko je postavio link Idiot, koliko sam ja skuzila i onda mu je sviralo 2 sata na kompu "ti si idiot".....samo mi je rekao da ne trazim i slucajno ne kliknem na to
[Vrh] Go down
DjBjelovarcanin
Ljubitelj foruma
DjBjelovarcanin


Male
Capricorn Tiger
Broj postova : 3847
Godine : 37
Lokacija : Sve zemlje u europi okruzje
Datum registracije : 17.05.2009

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime06.06.10 12:39

uuuu......nije dobro
[Vrh] Go down
http://krmak.forummotion.com/index.htm
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime06.06.10 12:42

Sad sam obrisao temu jesi li idiot što je tana objavila, valjda je to to. Ne klikajte svašta jbg.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime06.06.10 12:44

Nisam kliknula, jer sam bila upozorena, ali kad netko otvori temu i stavi link ti nebi otvorio? Svi smo mi znatizeljni Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja 765814
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja Empty
PostajNaslov: Re: Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja   Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vaše želje, primjedbe, prijedlozi i pitanja
[Vrh] 
Stranica 1 / 27.Go to page : 1, 2, 3 ... 14 ... 27  Next
 Similar topics
-
» Vaše želje, primjedbe i prijedlozi
» Vaše tijelo je projekcija vaše svijesti – Preuzmite potpunu kontrolu nad svojim zdravljem!
» Muzicke zelje...
» Bizarne posljednje želje osuđenika na smrt
» Istraživanja otkrivaju: Najskrivenije muške seksualne ŽELJE

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Druženje :: Forum info-
Forum(o)Bir: