Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Forumaši i kuhanje...

Go down 
+5
Rokerka
Kikica
Goran
Blizanka
Lajka
9 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... - Page 3 I_icon_minitime30.11.08 21:02

First topic message reminder :

eto, do sada sam radio neke kolače jer ih sutra nosim na posao i da skratim priču....forumaši, kakvi ste u kuhinji?
što znate skuhati, volite li kuhati ili vam je jelovnik pretežno onaj u fast food restoranima? lol!
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... - Page 3 I_icon_minitime25.11.10 18:34

Kuhanje volim al bome obožavam i dan kada sam sama doma i ne moram kuhat..Kuham više manje standardno ono što smo navikli i gledam da to bude ono što moj muž voli...Jedino što sam zapostavila je pečenje kolača znala sam svaki vikend peći kolač al sad ne više ,neznam izvlačim se na to što da ih pečem kad mogu kupit..Al zato sad za božic pečem po 10-12 vrsti kolača i onda im kažem sad do uskrsa opet neću peći Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Forumaši i kuhanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... - Page 3 I_icon_minitime15.06.11 8:58

ja kad skuvam rucak moji se porazvaljuju neznaju kad im je dosta ide mi to a ko zna skuvati pravi pasulj i kako ga kuvate
[Vrh] Go down
diya
Totalno relaxiran
diya


Female
Sagittarius Horse
Broj postova : 2371
Godine : 45
Datum registracije : 22.11.2011

Forumaši i kuhanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... - Page 3 I_icon_minitime18.01.14 13:49

standardno uvijek i stvarno mi ide više na živce jer dan prije moram misliti što ću, čak i tjdan prije d anabavim sve što mi je potrebno ..
[Vrh] Go down
http://klaudiyya.blogspot.com/
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... - Page 3 I_icon_minitime11.06.15 10:25

Ne  volim  da  kuham, ali po  potrebi   se skuha  štokod  Laughing Laughing Laughing
mrzi me   kuhinja  Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Forumaši i kuhanje... - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... - Page 3 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forumaši i kuhanje...
[Vrh] 
Stranica 3 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Žene potroše 27.250 sati na kuhanje, čišćenje i kupovinu
» Forumaši i razmjena tel.broja...
» Forumaši po kategorijama 2010
» Forumaši abecednim redom
» Forumaši po kategorijama 2011.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: