Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Forumaši i kuhanje...

Go down 
+5
Rokerka
Kikica
Goran
Blizanka
Lajka
9 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:02

eto, do sada sam radio neke kolače jer ih sutra nosim na posao i da skratim priču....forumaši, kakvi ste u kuhinji?
što znate skuhati, volite li kuhati ili vam je jelovnik pretežno onaj u fast food restoranima? lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:20

Kuham i sve znam kuhati,ipak 5 god.živim sama... kauč
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:33

Kuham i uživam u kuhanju...jedino mi je bed kad baš moram onako gladna i umorna, kad dođem s posla, pa još i kuhat. Volim izmišljati nove kombinacije, eksperimentirati ... E, a najviše volim torte i kolače radit cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:37

pokušao danas napraviti kolač...više je sastojaka bilo u meni i po meni, nego na kolaču...Laughing
ali kuhati znam....sve osim kolača, naravno..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:39

korny je napisao/la:
pokušao danas napraviti kolač...više je sastojaka bilo u meni i po meni, nego na kolaču...Laughing
ali kuhati znam....sve osim kolača, naravno..

već ćemo naći neku forumašicu da skine te sastojke sa tebe lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:40

Ili tuš lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:43

ovo prvo tanino je ok....ali, ni ovo katino nije loše....
započnem sa taninom verzijom...onda malo promijenim i ja zablatim partnericu u kuhanju sa čokoladom pa skupa pod tuš... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:44

...vidiš odma ti se razviju ideje ...Kate ja bi na tvom mjestu pohitala u Ri lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:45

tana je napisao/la:
...vidiš odma ti se razviju ideje ...Kate ja bi na tvom mjestu pohitala u Ri lol!

auto lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:45

lol! legendo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:46

hoping
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:49

tana je napisao/la:
...vidiš odma ti se razviju ideje ...Kate ja bi na tvom mjestu pohitala u Ri lol!

moja mašta radi svašta... lol!
što znaš, možda je već mislima kate pored mene sa čokoladom... Smile Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:50

korny je napisao/la:
tana je napisao/la:
...vidiš odma ti se razviju ideje ...Kate ja bi na tvom mjestu pohitala u Ri lol!

moja mašta radi svašta... lol!
što znaš, možda je već mislima kate pored mene sa čokoladom... Smile Laughing

Ju,svašta... :jawdrop: lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:50

...vrijeme je da ja napustim ovu temu ...još budete me zašporkali čokoladom lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:51

Kate je napisao/la:
Ju,svašta... :jawdrop: lol!
hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:52

tana je napisao/la:
...vrijeme je da ja napustim ovu temu ...još budete me zašporkali čokoladom lol!

ne brini, nećemo te...stežemo remen pa sam nabavio životinjsko carstvo...
taman za dvoje... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:53

korny je napisao/la:
tana je napisao/la:
...vrijeme je da ja napustim ovu temu ...još budete me zašporkali čokoladom lol!

ne brini, nećemo te...stežemo remen pa sam nabavio životinjsko carstvo...
taman za dvoje... lol!

lol! lol! lol! šta ćeš molim te s životinjskim carstvom??! lol! lol! Kate kupi čokoladu po putu ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:54

pa rekao sam da stežemo remen...kriza je...lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 21:55

hoping
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 22:02

lol!lol!lol!lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 22:03

spank
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 22:04

:bič:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 22:05

Aaaaaaaa boliiiii :rida: lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 22:07

Hebate ...don't mind me ... kauč :scared:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime30.11.08 22:08

dođi da ljubim di boli.... :doctor:
[Vrh] Go down
Sponsored content





Forumaši i kuhanje... Empty
PostajNaslov: Re: Forumaši i kuhanje...   Forumaši i kuhanje... I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Forumaši i kuhanje...
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Žene potroše 27.250 sati na kuhanje, čišćenje i kupovinu
» Forumaši i razmjena tel.broja...
» Forumaši po kategorijama 2010
» Forumaši abecednim redom
» Forumaši po kategorijama 2011.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Gastronomija :: Svaštara-
Forum(o)Bir: