Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?

Go down 
+4
Dusan
mobile
Rokerka
Kikica
8 posters
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime20.04.10 10:28

Ljubiti se s frendicom je na granici dopuštenog, kao droge i alkohol prije 40 godina. No, u većini slučajeva to je samo faza eksperimentiranja, vršnjački konformizam
ZAGREB - Poljubila sam se s curom prvi put u prvom srednje, na to su nas nagovorili naši tadašnji dečki. Mirisala je po jagodama i imala mekana i topla usta i osjetila sam kako se nešto budi u meni. Stvarno mi se svidjelo - svjedočanstvo je to jedne od stotinu djevojaka na web adresi www.tulumarka.com.
“Poljubac s curom bio mi je ko u nekom filmu... na krovu, i cijeli grad pod nama... hm, bilo mi je wow jer je to bila prva cura koju sam poljubila... i tako, nismo stale cijeli dan... ah”, piše djevojka pod šifrom “zanimljiva, skromna i slatka curica” na jednom od internetskih foruma.
Ako pretražite po Googleu pojam “ljubljenje s frendicom”, dobit ćete adrese desetaka stranica na kojima se mogu pročitati svjedočanstva djevojaka koje su razmjenjivale nježnosti s drugim djevojkama. Jedna od njih je idesh.net, gdje je objavljeno mnogo fotografija djevojaka u strastvenim poljupcima.
Većina ima dečke


Te se djevojke, međutim, ne deklariraju kao lezbijke, a i njihova je biseksualnost upitna. Može se pročitati kako većina njih ima dečke. Uglavnom su, dakle, heteroseksualne orijentacij e. Je li eksperimentiranje sa seksualnošću među tinejdžericima češće nego prije? Je li poljubac s djevojkom jednostavno IN?
- To je pobuna protiv roditelja jer je ljubiti se s frendicom nešto na granici nedopuštenoga. Prije 40 godina to su bile droge, pa alkohol, a danas je IN ljubiti se s prijateljicom. To je granično područje koje nije dopušteno. U takve će eksperimente puno lakše ući tinejdžerica nego odrasla osoba koja više nema potrebe za istraživanjem - kaže psihijatar i seksualni terapeut Goran Arbanas. Pjevačica Katy Perry u pjesmi “I Kissed a Girl “opjevala je poljubac s djevojkom koji joj se svidio. Ta ju pjesma lansirala u glazbenu orbitu, pogledana je gotovo milijun i pol puta na YouTubeu i zapravo je opjevala fenomen koji je, čini se, sve rašireniji među tinejdžericama.
- Napokon i ja mogu reći ‘I Kissed a Girl and I like It’, he, he.... bilo je to jučer... i bilo je mmmm... super”, opisala je Tinchy svoja iskustva.
Zbunjeni tinejdžeri


Psihologinja Tanja Dejanović Šagadin kaže da je takvo eksperimentiranje potpuno normalno za adolescente.
- Kod adolescenata dolazi do konfuzije identiteta, i to je normalno ponašanje. Javlja se otpor prema društvenim normama, što je bitno za stvaranje pravog identiteta i autonomije pojedinca. Oni koji su isključivo homoseksualne orijentacije to osjete i ranije - objašnjava Tanja Dejanović Šagadin, koja radi u udruzi za psihološku pomoć Tesa.
Navodi da u Hrvatskoj o tome nije provedeno ni jedno ozbiljnije istraživanje, ali na svjetskoj razini brojke se ne mijenjaju. Homoseksualaca je u muškoj populaciji 4 posto, u ženo 2 posto. Postotak je kod biseksualnosti vrlo varljiv, jer netko tko je imao takva iskustva ne mora se nužno tako izjasniti.
- Biseksualnost mladih u većini je slučajeva samo faza eksperimentiranja, koja je sasvim normalna. Radi se o vršnjačkom konformizmu kad se adolescenti zapravo priklanjaju utjecaju grupe u ponašanju i pokušaju da unutar nje izgrade svoju reputaciju - rekla je psihologinja iz Tese, koja nudi besplatnu psihološku pomoć i savjetovanje za mlade od 15 do 29 godina.
Adolescenti se najčešće javljaju preko interneta jer tako mogu ostati anonimni. To su uglavnom tinejžeri zbunjeni svojim promišljanjima i željama prema istom spolu.
To nije bolest


- Njihovo je najčešće pitanje kada nam se obrate: Jesam li normalan? Prvo ih smirimo i kažemo kako se nemaju zbog čega brinuti. Nikakva seksualna orijentacija se ne smatra psihičkom bolešću. Kažemo im kako sretan život može ostvariti u svakoj varijanti. Oni koji se pitaju oko biseksualizma moraju više eksperimentirati, odnosno promišljati da bi odlučili kako žele živjeti - jer oni imaju izbor za razliku od homoseksualaca. Biseksualnost u smislu da vas privlače oba spola ne mijenja se s godinama, ali ipak možete odlučiti želite li voditi konvencionalni način života i zadovoljiti društvene norme ili ne - kaže Dejanović Šagadin.

izvor
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime21.04.10 20:59

Ma dajte boze svasta Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? 267525 Jel su culi ovi nekad za vezbanje? Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? 12363
A ne stvarno, pa sta, mislim nema niceg po meni loseg tu... Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? 765814
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime21.04.10 21:08

Joj Mimice naše Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? 162888 ... Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? 12363
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime03.05.11 21:53

bezi bre ovo je abnormalno
[Vrh] Go down
Dusan
Ljubitelj foruma
Dusan


Male
Pisces Pig
Broj postova : 5696
Godine : 29
Lokacija : Relax Forum
Datum registracije : 10.09.2010

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime03.05.11 23:54

Sta sve rade , ljubljenje nije nista cerekalo
[Vrh] Go down
http://www.relax-forum.com
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime04.05.11 8:11

to boi bilo ko dva pederasa da se ljube u usta bah.
[Vrh] Go down
Bobby
Totalno relaxiran



Female
Gemini Monkey
Broj postova : 2068
Godine : 67
Datum registracije : 06.11.2010

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime07.05.11 10:04

Nikad nisam i vjerojatno nikad i neću.
Meni je to nekako... neznam čudno Laughing
I to me uopće neprivlači, ali kako nemam ništa
protiv homoseksualaca tako ni prema ljubljenju cure i cure Laughing
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime08.05.11 7:58

bah bezi breja imam protiv homoseksualaca znam da bi ih prebio sve do jednog batine umesto zenske da hvata on muske u bem ti coveka.
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime30.08.11 13:57

Nikad se nisam poljubila s curom, nikad ni neću. Čudno je to meni, koliko god mi dobra prijateljica bila. Nimalo me to ne privlači.
[Vrh] Go down
Number1
Početnik
Početnik
Number1


Female
Cancer Horse
Broj postova : 34
Godine : 33
Datum registracije : 13.01.2012

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime08.02.12 16:13

Ma da, bas nije lezbejka kafa
Pa ako nije lezbejka, sta je onda?
[Vrh] Go down
http://electros.serbianforum.info/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime08.02.12 17:02

Seksualno ne opredjeljena Laughing
[Vrh] Go down
Number1
Početnik
Početnik
Number1


Female
Cancer Horse
Broj postova : 34
Godine : 33
Datum registracije : 13.01.2012

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime10.02.12 13:23

Citat :
Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?
Nisi normalna

[Vrh] Go down
http://electros.serbianforum.info/
Zagy
Zagrijao tipkovnicu
Zagy


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 551
Godine : 58
Datum registracije : 07.05.2012

Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime12.11.12 9:08

Kikica zanimljiva tema.
Da točno je neki to ekspermentiraju, neki su slobodnog nadzora.
Lezbijkama je to normalno.
Nekima je čudno.
Nekima neprijatno kada takvo šta vide.
Uglavnom jako malo je koji to podržavaju i kojima je to normalno.
Ja osobno niokoga niti podržavam niti osuđujem. Jednom riječju neutralan.žSvatko ima slobodu da radi šta hoče, svatko odgovara za sebe.

Kikica ma sumnjiva si ti meni, kada si otvorila tu temu Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime23.06.13 12:17

ahhh ona se bar ljubila i s curom bem ti 

 ja ne mogu  ni jedno  ni drugo da upecam   a joj joj  sad sam u depru pala budem si kupila lutkac pa da se i ja ljubim
[Vrh] Go down
Sponsored content





Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? Empty
PostajNaslov: Re: Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?   Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Volim se ljubiti s curom, a nisam lezbijka. Jesam li normalna?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Držali je na psihijatriji jer je lezbijka
» Ups! Nisam lepo cuo/la...
» Zašto nisam...
» Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?
» Kutcherova ljubavnica: Nisam djevojka za jednu noć

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: