Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime28.10.10 10:06

Prije neki dan sam bila svjedokom ove situacije:

U jednoj trgovini dvije djevojke razgledavale su cipele. Jednoj od njih svidjele su se cipele, ali kad je vidjela da koštaju 100 kuna, reagirala je ovako: Samo sto kuna, neću to kupiti!

Iskreno, na razumijem. Ako je nešto jeftino, ne znači nužno da nije kvalitetno. Inače sam primijetila da se kod nas puno gleda na marku i prestiž, bez obzira na to u kakvoj krizi živimo. Bitna je marka, bitno se pohvaliti da je nešto skupo. Jer, ako je marka u pitanju, ako je nešto skupo….onda si ''in''.

U čemu je problem? Kome se i zašto treba dokazivati na taj način?
Da li bi vi kupili cipele koje koštaju sto kuna, ako vam se sviđaju?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime28.10.10 14:19

Hahahah da nije tužno bilo bi smiješno. Možda zvući šugavo, ali mislim da jako malo nas kupuje cipele skuplje od 200 kn glavom u zid .
Užasno je tužno što ne postoje ili su jako male moralne vrijednosti kod nas.
Djeca su večinom prepuštena sama sebi..odgajaju ih tete u vrtićima kojima se u dobrim slučajevima gadi njihov posao (mada zbilja ne razumijem zašto)..ili kretenski crtići kao Yug i jo i slične gluparije.
Nije se ni nas nešto previše pazilo ..ali barem nismo na televiziji moglu vidjeti toliku masu laži i iskrivljenih pogleda na sve.
Svim nam se plasira da je nečije, to nešto, najbolje i tko ima bolju reklamu taj boljo prolazi ili tko što više uloži uloži u nju. A pošto reklame pale na veliku večinu, jer nema puno i previše pametnih ljudi koji kuže za kog reklama služi...oni rade što im tv kaže, tj reklame.

I onda neke klikne odu trg. i neće kupiti lijepu cipelu jer na njoj ne piše neznam što ili još gore nemože kazati da je neku điđi miđi marku platila 100 eura, jer njoj/njima visoka tarifa znaći kvalitetu. Znaći ja nosim kvalitetno ja sam po nećemu bolja bolji od vas jadnika bijendih.

Tužno je to sve. tužni

Ja neki dan kupujem djetetu cipelu i patiku i dovedem ju u trg s kvalitetnom obučom i normalnim cijenama. Kažem joj ono što ti se sviđa to isprobaj.
Ona ne cijenu marku kao niti ja..njoj cijena ne predstvalja ništa kao ni meni..i od svih si je izabrala one koje su njoj najljepše, a nisu markirane..ali ona je bila izašla van kao najsretnije dijete na svijetu. I kada bi mogla tako čitavog života..a ja ću dati sve od sebe da bude i ostane takva..ja ću misliti za sebe da sam dobro odradila svoju ulogu mame.
Smile

Dalmatinka likes this post

[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime05.11.10 9:44

Dok smo mi imali nasu radnju, cesto se desavalo to. Jednom kad sam ja radila, dolazi neki decko, proba trenerku...Znaci stoji mu fantasticno. I on ono, sve ekstra...kao, koja je cena...2000 dinara. Uuu...jeftino, necu to.
Ja stala, gledam ga.
Jbt...ja kupujem sve po rasprodajama. Bas me briga, jeftino prodjem, a imam lepe stvari. Stvarno mi nisu jasni takvi ljudi...:/

Citat :
ili kretenski crtići kao Yug i jo

Kikice...mislim, nemoj tako..i ja sam gledala to...Crtani je ekstra Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime05.11.10 10:13

E zato ja ne volim nikome poklone kupovat,jer svi gledaju na marku ...Ja kupujem ono što mi se svidi ,jedino traperice kad kupujem gledam mada i njih znam kupit po povoljnoj cijeni i biti zadovoljna...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime22.11.10 19:49

Nikad nisam gledala na marku ..niti me interesuje ..kupim ono sto mi se dopada s tim da nikad ne kupujem u radnji ..odavno je i u radnjama ista kvaliteta kao i na pijacam ..samo s tim sto je u radnji sve pet puta skuplje ..a svi isto nabavljaju ..Madarska ..Turska ...samo sto je razlika kako ides prema gradu tako se cijene dizu ...a one radnje sa "originalima"uopce i ne primjecujem ..jer me ne interesuju cipele oblozene unutra sa krznom ...i slicne gluposti koje su "in"

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime11.10.11 15:02

Jos uvijek ne kupujem "skupe" stvari kad imam te iste stvari kupiti mnogo jeftinije ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Dalmatinka
Ljubitelj foruma



Other / Decline to state
Gemini Monkey
Broj postova : 3377
Godine : 103
Lokacija : Trnovit put ispred mene.
Datum registracije : 01.08.2022

Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime20.01.23 10:15

niti sam bogata niti kupujem  jeftino.
U biti  kupujem  samo hranu jer je sve poslo  u pm
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime20.01.23 11:52

jbt. ali ovi iz Rvacke kako dobili euro samo kukaju...a, kad im vidiš auta i što se voza, ko da im je euro 100g već u prometu... Laughing Laughing Laughing

kupujem kvaliteno, što košta košta...ne mora skupo biti vrh ili obrnuto...bitno da valja, bio to kruh ili pajser... kafa
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? Empty
PostajNaslov: Re: Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?   Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nisam dovoljno bogat/a da kupujem jeftino?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Sastavi jeftino računalo
» Misli i postani bogat
» Znanost bogaćenja
» Jeftino rešenje za odlaganje garderobe
» Jeftino - trake za trčanje i sobni bicikli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Svaštara-
Forum(o)Bir: