Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?

Go down 
+11
Rokerka
mihaela
dear_green_gem
goc
Wind
Tea
Ary
Goran
slave_six
mala mazica
Kikica
15 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime02.05.09 22:00

First topic message reminder :

prije 10-tak godina naletio sam na jednom BUG-ovom CD-u na igricu koja se zove Cossacks wars..redovito ju igram, uz godinu, dvije dana prekida jer sam ju izgubio....
[Vrh] Go down

Autor/icaPoruka
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime30.12.09 21:59

CS ne igram baš toliko više, to sam prije znao po serverima raznim igrat...sad više cod2

igraš li ti cod2?
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime30.12.09 22:02

Joj cula sam da je cod2 dobar ali nisam imala priliku igrati... Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 22424 doduse nisam ni jednu verziju igrala.....a mislim da je igrica iste tezine kao i CS? ne treba neka jaka konfiguracija PC-a Jer za novi Unreal T. mora daleko jaca graficka nego za CS 1,6
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime30.12.09 22:03

pa tako nekako, težina je podjednaka, samo ima jako dobrih igrača, a još više cheatera Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 73820 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 73820

naravno, ne treba ti jaka konfiguracija Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 816407
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime30.12.09 22:10

Ma cheat je za amatere i igrace koji nemaju ni postovanja prema drugim igracima a ni samopostovanja.......bezeKoju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 486573
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime30.12.09 22:12

nažalost ne možeš više normalno igrat Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime05.01.10 22:05

CoD Modern Warfare 2 najviše piratiziran


Igra Call of Duty: Modern Warfare 2 postavila je nekoliko rekorda u 2009., uključujući rekord za najviše prodanih komada u jednom mjesecu (preko 6 milijuna u studenom), no prema stranicama TorrentFreak, to je ujedno i naslov koji je najviše pute nelegalno presnimljen putem torrenta.

Verzija za PC Modern Warfarea 2 presnimljena je putem torrenta 4,1 milijun puta, što je više od dvostruko od broja koliko je puta 2008. bio presnimljen Spore, koji je te godine bio najviše piratiziran naslov. Modern Warfare 2 za Xbox 360 nelegalno je presnimljen 970.000 puta.


Mene i mog muža je oduševila,..zbilja do sada nismo igrali bolju igricu..i stvarno grafika je ludnica..još malo pa biti kao da ste u filmu.. Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 267525
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime05.01.10 22:11

Igram Sims...
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime24.04.10 11:10

Jedina igrica koju s vremena na vreme igram jeste CS...a i to nemam pojma, nego eto malo, lecim zivce i izivljavam se Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 765814
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime08.11.10 13:25

Najdraža igra mi je Star Wars Jedi Knight 2: Jedi Outcast
Baš je zabavno cerekalo

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 2zqt2sl

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 6y2r7q

Onako, tjedno igram po 5-6 sati tu igru u prosjeku.
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime08.11.10 16:18

Settlers Rise of an empire! bravo
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime11.04.11 15:58

imam ih 30 instalirano Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363
prije ih je bilo malo manje od 100 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363

uglavnom igram Far Cry 2,Need For Speed - Most Wanted,Hitman 2,Max Payne 1,No One Lives Forever 2,Serious Sam 2,Red Alert 2...volim malo i puno starije igre imaju smisla i grafika je glupa pa su mi još veća fora zbog toga Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 12363
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime11.04.11 19:12

Nemam nikada niti jednu. Odigramo ju i obrišemo. Ali često igram biljar ili Splitter on line.
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime10.07.11 12:22

imam zuma deluxe ali to igra moja majka ja ne
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Internet brzina koju imate
» Igrate li loto ili neku igru na sreću?
» Koliko se često seksate?
» Koliko često ste na bolovanju?
» Koliko često vam 'puca' net...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Video igre-
Forum(o)Bir: