Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?

Go down 
+11
Rokerka
mihaela
dear_green_gem
goc
Wind
Tea
Ary
Goran
slave_six
mala mazica
Kikica
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime02.05.09 22:00

prije 10-tak godina naletio sam na jednom BUG-ovom CD-u na igricu koja se zove Cossacks wars..redovito ju igram, uz godinu, dvije dana prekida jer sam ju izgubio....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime02.05.09 22:05

spider solitare ... uz predahe jer mi dopi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime02.05.09 22:08

Imam ja tih igrica vazda cerekalo: ništa ne igram,
čak mi to nikada ni ne padne na pamet Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime02.05.09 22:09

jel istina da nekako više muški rod igra igrice? Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime02.05.09 22:11

Baš niti jednu, zapravo zadnje vrijem uopče ne igram igrice. A volim ove pucačke Far Cry, Coll of Duty mi je super i sl. uglavnom neka ratna tematika, one iz drugog sv. su mi najdraže. Mrzim strategijske igre.


Zadnja promjena: Kiki; 02.05.09 22:11; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime02.05.09 22:11

ne bih rekla, ako je suditi po meni barem ... ja znam bit ovisnik
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime03.05.09 20:09

Ne igram niti jednu na kompu,prije sam se zarazila s playstationom i to medal of honor igrica,ratna,al sad više nikako ne,a i bolje jer ako se uhvatim ne puštam...A mislim da muški rod još uvijek prevladava u igricama,ali ima i žena...čak i gori od muškaraca .... Laughing
[Vrh] Go down
mala mazica
Zagrijao tipkovnicu
mala mazica


Female
Virgo Goat
Broj postova : 544
Godine : 32
Lokacija : Karlovac
Datum registracije : 02.11.2008

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime03.05.09 20:12

ja uopće nemam igrica..a možda bi trebala imat neku..kad sam doma u sisku, redovito s bratom igram UEFA EURO...
[Vrh] Go down
slave_six
Početnik
Početnik
slave_six


Broj postova : 46
Datum registracije : 19.06.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime20.06.09 12:38

warcraft, archlord, ut, quake i sad se oštrim na prototype veseli
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime20.06.09 12:49

one igre koje sam dobio kad sam kupio kompjuter, ako igram to su Pasijans i Mahjong Titans
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime20.06.09 12:52

ana je napisao/la:
Ne igram niti jednu na kompu,prije sam se zarazila s playstationom i to medal of honor igrica,ratna,al sad više nikako ne,a i bolje jer ako se uhvatim ne puštam...A mislim da muški rod još uvijek prevladava u igricama,ali ima i žena...čak i gori od muškaraca .... Laughing


A to igramo stano Medal of honor si redovno nešto skinemo ili call of duty i slično nismo ovisni samo je tuča tko će na komp dok ju ne prođemo Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime11.07.09 15:54

Imam neke bezvezne starudije u kompu, igram online igrice ponekad.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime11.07.09 16:09

igram igrice na fejsu...i to je sve...i to mi je previše... Laughing
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime11.07.09 16:10

Preopteretila te burza brokerice? hoping

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime11.07.09 16:11

i ja isto igram neke igrice na fejsu cerekalo:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime25.11.09 13:09

Više ništa ne skidamo s neta jednostavno ja nemam živaca za te igrice..,iako muž navija da mu naskidam. Ma ne pada mi na pamet..onda se ne diže sa stolice dok god ne izigra sve što sam mu poskidala..
Kad je u igrici ..to mu dođe isto kao kada se ja unesem u chat..ma možete mi što god vas volja raditi i pričati, ne čujem nikog i ništa.. Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 12363
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime25.11.09 21:46

Mo muž tamani Heroje.Ja ne volim nikakve igrice igrat...to mi je gubljenje vremena.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime27.11.09 22:12

Jooj novi Wolfenstine je dobio i COF Modern Warfare..sad kad mi muž zasjedne ne skida se s kompa dva dana..ajmee..jadna ja.. Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 12363
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 19:39

Koja igrica novi Call of Duty,,,savršena je..tko ima komp za nju i mogučnost da ju nabavi , a voli takve igre .....preporučujem..igra je boli glava.. Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 477390
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 19:48

Counter Strike, Unreal Tournament.....ultimate games! Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 5627
[Vrh] Go down
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 19:48

Kad će mene neka igrica zaokupit...može me samo forumašenje i zanimljive teme vraćat za komp.Tu budem nekad ovisna Smile
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 21:51

Tea....Svaka igra je zanimljiva kad imas dobre protuigrace!
[Vrh] Go down
goc
Ljubitelj foruma
goc


Male
Aries Goat
Broj postova : 4354
Godine : 33
Lokacija : daleko od svih..
Datum registracije : 21.07.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 21:53

Kikica je napisao/la:
Koja igrica novi Call of Duty,,,savršena je..tko ima komp za nju i mogučnost da ju nabavi , a voli takve igre .....preporučujem..igra je boli glava.. Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 477390

imam ja Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 12363 Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 12363


@wind
imam i to Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 12363

još igram football managera Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? 668150
[Vrh] Go down
dear_green_gem
Zagrijao tipkovnicu
dear_green_gem


Female
Aquarius Goat
Broj postova : 497
Godine : 32
Lokacija : Kladanj,bih
Datum registracije : 29.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 21:55

viva la tetris
[Vrh] Go down
Wind
Totalno relaxiran
Wind


Female
Aquarius Rooster
Broj postova : 1722
Godine : 42
Datum registracije : 09.12.2009

Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime30.12.09 21:58

Goc....kakav si u CS? I igrasli na nekom serveru ili samo sa rajom?
[Vrh] Go down
Sponsored content





Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? Empty
PostajNaslov: Re: Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?   Koju igricu imate u kompu i često ju igrate? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Koju igricu imate u kompu i često ju igrate?
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Internet brzina koju imate
» Igrate li loto ili neku igru na sreću?
» Koliko se često seksate?
» Koliko često ste na bolovanju?
» Koliko često vam 'puca' net...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Video igre-
Forum(o)Bir: