Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Teen djevojke i stariji momci

Go down 
+7
bittersweet
goc
Kikica
Teioo
Blizanka
Alba
Goran
11 posters
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci - Page 2 I_icon_minitime02.03.09 18:26

First topic message reminder :

Često u kafićima susrećem srednjoškolke koje su u društvu i vezi sa mnogo starijim muškarcima i to je postala općeprihvaćena pojava. Koliko je to prisutno kod vas i što mislite o toj pojavi. Za mene je normalno ako je razlika godinu-dvije, ali kad vidim klinku od 16 godima sa 10 godina starijim likom, onda mi se povraća. bljuv

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija

Autor/icaPoruka
Tea
Zagrijao tipkovnicu
Tea


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 758
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 01.11.2009

Teen djevojke i stariji momci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci - Page 2 I_icon_minitime02.01.10 20:43

Kikica je napisao/la:
Evo ja imam primjer takvog ponašanja kod nas u kafiću...klinka 17 godina, voli motore i svi matori konji kada ih tako moram zvati, sjeda tamo i sline i plaze po njoj. Ona glupa misli da su to njeni prijatelji, oni nju vozikaju po gradu...to izgleda strašno. MUškarac 40-45 godina slini po balavici , plača joj cedevite i pive i kesare se ,,, masiraju ...meni je to staršno ...
Nju bio natukla kao vola , a njega bi u buksu, majmuni matori što iskorištavaju djecu madd

Ma strašno...u tim godinama toliko gluposti cure mugu napraviti,jer su nekad baš bez mozga.Muškarci iskorištvaju priliku...fuj...jadno baš.
Mi kad nismo imali za piće,šetali bi nemilice i pričali u društvu.Nikad nam nije blo dosadno.Ali današnje cure željne su dobrog komada robe,da se pokažu...ne kažem sve.Ali u Splitu se puno gleda taj vanjski sjaj i to je loše.Snobizma ima koliko hoćeš.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Teen djevojke i stariji momci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci - Page 2 I_icon_minitime18.01.10 15:30

Pikachu je napisao/la:
Pa jeste ljudi....al sta ja da radim sa deckom koji je moje godiste ajd sad? Glupi su ko sajle, ko o cemu oni o vatanju! Ja bi decka s kojim mogu i da popricam ponekad Teen djevojke i stariji momci - Page 2 776231
Te s kojima možeš normalno popričati moraš stvarno tražiti kao iglu u plastu sijena, ali nije to samo u tvojim godinama; i ja sam u svojima okružen sa više bisera nego normalnih ljudi! Laughing

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Teen djevojke i stariji momci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci - Page 2 I_icon_minitime22.04.10 14:30

Pa to ti kazem...za nas ovako pametne treba neko stariji...taman da se psihicki ukolpimo Teen djevojke i stariji momci - Page 2 12363 Salim se...a dobro, smanjila sam granicu...pre sam se kacila samo za 91. god....sad se nadje neko i 92 ili 93.. Teen djevojke i stariji momci - Page 2 668150 Teen djevojke i stariji momci - Page 2 12363
[Vrh] Go down
Sponsored content





Teen djevojke i stariji momci - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Teen djevojke i stariji momci   Teen djevojke i stariji momci - Page 2 I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Teen djevojke i stariji momci
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Seoski momci
» Momci sa Tikvare
» Stariji protiv mlađih
» Stariji protiv mlađih
» Stariji modeli najbolja su prilika za kupovinu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Teen room-
Forum(o)Bir: