Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Seoski momci

Go down 
Autor/icaPoruka
Olimp
Zagrijao tipkovnicu
Olimp


Libra Pig
Broj postova : 739
Godine : 64
Datum registracije : 15.12.2010

Seoski momci Empty
PostajNaslov: Seoski momci   Seoski momci I_icon_minitime14.04.13 18:50


... Nakon popodnevnog odmora uključio sam se u riječnu maticu rijeke Drave, usmjerio kanu prema istoku i zaveslao. Nakon oko sat i pol vremena iz daljine čujem žamor veselih ljudi na šljuncanoj riječnoj plaži. Prilazim bilže, a ono povik i poziv iz više grla da dodem na piće. Prema boji glasova i veselosti poziva odmah sam "pročitao" da tu nema soka, a to znači da je tu moje prisustvo i te kako poželjno. Stoga pristadoh na plaži.


Seoski momci Img00141i


Kad tamo skupina seoskih momaka iz obližnjih sela nizvodno mjesta Virje, došli traktorima i prikolicom, ponijeli ića i pića, zapalili instrumentarij za vikend pripremu hrane, otpustili kočnice i uživaju.


Seoski momci Img00161o


Kada su čuli da idem za Beograd gotovo svi su se nekoliko puta prekrstili pa navalili na mene raznim pitanjima. Pobrinuli su se dobrano da mi rijeci ne zapinju u suhom grlu, a kada je zečetina bila gotova navalili smo na nju, prethodno pojevši ribu koju su toga prijepodneva ulovili u rijeci.


Seoski momci Img00151m



Nakon jela još smo se više raspričali i raspili, a nakon nekog vremena morao sam se od njih oprostiti i krenuti na put. Htjeli su mi natrpati svega i svašta za put, ali sam ponio jedan PAN, da si osvježim dan.A momci i njihove dame ostadoše na plaži dugo mi mahajući za srećan put.Na kraju prije nego zamakoh za krivinu rijeke, još jednom su mi povikom zaželjeli sve najbolje na putu...


Seoski momci Img00111w


chirio chirio chirio
[Vrh] Go down
http://www.panoramio.com/user/2299965?comment_page=1&photo_p
 
Seoski momci
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Momci sa Tikvare
» Teen djevojke i stariji momci

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Olimpove priče-
Forum(o)Bir: