Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila'

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila' Empty
PostajNaslov: Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila'   Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila' I_icon_minitime23.11.11 18:09

Dvostruko herojstvo u Slavonskom Brodu. Djevojka i mladić skočili su u 6-metarski bunar i spasili djevojčicu od utapanja. Odlučnost i hrabrost 16-godišnje sestre i njihovog osam godina starijeg susjeda - spriječili su ono najgore.

Udar čeličnog poklopca bio je presudan za brzu reakciju Sarine sestre Marine. 'Odjednom nje nije bilo, mačka je valjda prešla preko bunara i ona je otišla za njom. Ja sam se okrenula, vidjela sam da se poklopac od bunara miče, skočila sam sa stolice i potrčala. Čula sam je kako plače, otvorila sam poklopac i automatski skočila odmah dolje', ispričala je Marina Brizar što se dogodilo.

Promrzlu i uplašenu Saru liječnici su nakon pregleda pustili kući. Unatoč drami koju je proživjela, danas ponovno trčkara bakinim dvorištem.

'Ja ne znam kako je malena uopće mogla isplivati, ona je dijete od dvije i pol godine koje ne zna plivati. Ne mogu shvatiti, ne znam', kazala je Sarina baka Nevenka Car još potresena jučerašnjim stravičnim prizorom. 'Mala unučica je bila je bez svijesti, nije plakala. U momentu kad ju je Marina počela lupati, počela je izbacivati vodu i plakati'.

Sve je ugledao i 24-godišnji susjed. Bez oklijevanja je odlučio pomoći.

'Susjed je preskočio zid i došao do nas, spustio se po šipki do nas u bunar i on ju je uhvatio', kazala je Marina.

'Da nije bilo susjeda ni jedna se ne bi izvukla iz bunara van', kazala je baka.

Poklopac će biti zavaren. Baka Nevenka najavljuje veliku proslavu u čast susjedu koji je iz mračnog i hladnog bunara spasio njezine unučice.
(DobreVijesti.info/Dnevnik.hr)

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila' Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
oblacno
Početnik
Početnik



Male
Pisces Cat
Broj postova : 16
Godine : 37
Datum registracije : 12.02.2012

Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila' Empty
PostajNaslov: Re: Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila'   Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila' I_icon_minitime21.02.12 13:13

svaka joj cast
[Vrh] Go down
http://www.NetRaja.tk
 
Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila'
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila
» Kako muškarac postupa dok žena plače
» Kako se u braku nositi s gubitkom posla i jedne plaće?
» što je hrabrost?
» Hrabrost i strah

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: