Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Hrabrost i strah

Go down 
+4
zvrkica
Sumrak
mobile
Blizanka
8 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime02.04.11 17:14

Je li hrabrost ne osjecati strah ili ga osjecati pa nadvladati?

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Hrabrost i strah Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime09.05.11 21:41

strah nemam hrabrosti uvek
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime24.03.13 1:00

nema osobe bez straha...ne postoji...to sto neki kazu da ga nemaju, lazu se i druge...uvijek ce naici neki momenat u zivotu gdje cete se uplasiti za sebe i svoje...hrabrost je priznati da imas strah i pokusaj savladjivanja istog..
[Vrh] Go down
zvrkica
Ljubitelj foruma
zvrkica


Female
Sagittarius Cat
Broj postova : 3702
Godine : 36
Datum registracije : 12.03.2013

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime24.03.13 16:29

Hrabrost je sposobnost strah gledati oči u oči.
Najveća je hrabrost priznati strah!
[Vrh] Go down
Florence.
Početnik
Početnik
Florence.


Female
Aquarius Rat
Broj postova : 17
Godine : 27
Datum registracije : 26.03.2013

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime26.03.13 18:01

Trebaš osjećati strah da bi bio hrabar..
Jedno ne ide bez drugog...
[Vrh] Go down
leopard
Totalno relaxiran
leopard


Male
Aquarius Rat
Broj postova : 2892
Godine : 40
Datum registracije : 28.03.2013

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime30.03.13 8:06

Strah je jedna jaka, osnovna, emocija protiv koje se rijetko borimo i prihvaćamo ga kao nešto normalno, emociju koju moramo posjedovati.
Čovjek osjeća strah kada vidi neku opasnost, oćekuje nešto opasno. Strah sprjećava da nam se dogodi nešto loše, izbjegavat ćemo neke situacije koje bi nas mogle povrijediti.

Hrabrost. Baš kako zvrkica kaže "Hrabrost je sposobnost strah gledati oči u oči. "
Hrabrost nam pomaže da ostvarimo svoj cilj unatoč nekim preprekama, a prepreke su strah itd., na koje nailazimo.

Na kraju krajeva, strah nam pomaže da se zaštitimo od nećega lošega, dok nam hrabrost omogućuje da ostvarimo svoj cilj i prođemo preko straha.

Naravno hrabrost i strah ovise i o stanju čovjekova organizma, adrenalinu, jeli pod utjecajem droga, alkohola ili nečeg sličnog. Neke stvari "trijezne glave" nebi učinili dok bi s druge strane bez slova prigovora napravili to isto ako smo npr. pijani.
[Vrh] Go down
Heroj
Totalno relaxiran
Heroj


Male
Aries Dog
Broj postova : 1493
Godine : 30
Datum registracije : 24.07.2012

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime30.03.13 9:50

Hm hmmm Strah je emocija koju mogu prouzrokovati razni dogadjaji, situacije, cak i neka druga osjecanja. Hrabrost je "sposobnost" covjeka da digne glavu i bez obzira na sve, uradi sve da bi dosado do zeljenog' cilja.

Sve je vrlo jednostavno, jednostavnije nego sto mislimo. Strah i hrabrost su dvije strane iste kovanice... Ako mozete shvatiti pojam jin i janga, onda vam nista vise ni ne treba da shvatite. Stvar je u balansu.

Mozda pravi uspjeh i dolazi iz straha od neuspjeha... Ako mislite da postoji covjek koji nema strahova, taj je obican lazov.
[Vrh] Go down
Sumrak
VIP član
Sumrak


Male
Aquarius Horse
Broj postova : 33607
Godine : 57
Lokacija : šuma
Datum registracije : 31.03.2011

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime30.09.14 8:40

Heroj je napisao/la:
Ako mislite da postoji covjek koji nema strahova, taj je obican lazov.

naravno da ne postoji, jedino ako je kip... Smile samo je stvar samokontrole i predvalavanja...ali da ga imamo, imamo...opet nisamo ni uvijek hrabri kad trebamo ili bi trebali biti...tako da hrabrost i strah se isprepliću u nama...a, povezani su što bi se reklo, pupčanom vrpcom... Smile
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime08.10.14 17:37

Bome ako hrabrost nije kada prevladam strah i odradim i završim ono čega me bilo strah, onda ni ne znam što je hrabrost niti sam ikada bila hrabra.
Ponekada umirem od straha dobijem, tremu, sr.čku, pišam svako 5 minuta dok ne obavim što moram i ono što sam nakanila da napravim. I nikada mi nije izostao nakon toga onaj dobar osjećaj pobjede, zadovoljstva i sreće, bez obzira na rezultat, jer sam bila ustrajala tj bila hrabra.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime21.10.14 15:39

Florence. je napisao/la:
Trebaš osjećati strah da bi bio hrabar..
Jedno ne ide bez drugog...
 istina
[Vrh] Go down
Sponsored content





Hrabrost i strah Empty
PostajNaslov: Re: Hrabrost i strah   Hrabrost i strah I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Hrabrost i strah
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» što je hrabrost?
» Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila'
» Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila
» Strah od intimnosti
» Strah od neuspjeha

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Filozofija-
Forum(o)Bir: