Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 13:16

Slovenski trgovački lanac Merkur isplatio je božićnice svim radnicima u Sloveniji, Srbiji, BiH i Makedoniji, dok zapslenici iste firme u RH nisu dobili ni obrazloženje za neisplatu božićnica.


Radnici Merkura dobili su od 300 do 400 eura božićnice, dok 500-tinjak zaposlenika u osam trgovačkih centara u Hrvatskoj nije dobilo baš ništa, iako su prošle godine dobili 2400 kuna.

Kako je do odluke uprave Merkura došlo u vrijeme pogoršanih političkih odnosa Hrvatske i Slovenije mnogi su zaposlenici uvjereni da je odustajanje od isplate božićnica posljedica političkih trzavica između dviju država, piše Jutarnji list.

Zanimljivo je da je takva odluka došla upravo u vrijeme kada su odnosi između Hrvatske i Slovenije najnapetiji, te kada velik broj Hrvata poziva na bojkot slovenskih proizvoda.

Direktor Uprave Merkura Hrvatska Bojan Vidmar tvrdi kako politički odnosi nemaju ni najmanje veze s politikom plaća i ''ovise isključivo o rezultatima tvrtke i pojedinog zaposlenog''.

No, na pitanje Jutarnjeg lista zašto božićnice nisu isplaćene radnicima u Hrvatskoj nije imao odgovora.

net.hr

Stvarno mi se više bljuv na sam spomen Slovenaca!
Sad treba totalno bojkotirati kupovinu u "Merkuru"!

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 13:22

Grozno... :x
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 14:08

Baš su odvratno grozni postali Slovenci! bljuv

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 14:11

confused :scratch: :x prosto da ne vjeruješ :oblak:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 14:42

no coment na ovo... osim ovoga FUJ!!!! No
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 21:02

Što bih ja trebao reći kod mene gdje ja radim svi koji rade na određeno vrijeme (među kojima sam i ja) nisu dobili božićnice. tužni Samo stalno zaposleni su dobili. :oblak:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 21:05

Teofil je napisao/la:
Što bih ja trebao reći kod mene gdje ja radim svi koji rade na određeno vrijeme (među kojima sam i ja) nisu dobili božićnice. tužni Samo stalno zaposleni su dobili. :oblak:
Tako ja lani nisam dobila jer sam radila 11 mjeseci u firmi, a božićnicu su dobili oni koji rade godinu dana ... to se zove imat sreće :k&k:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 21:11

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Što bih ja trebao reći kod mene gdje ja radim svi koji rade na određeno vrijeme (među kojima sam i ja) nisu dobili božićnice. tužni Samo stalno zaposleni su dobili. :oblak:
Tako ja lani nisam dobila jer sam radila 11 mjeseci u firmi, a božićnicu su dobili oni koji rade godinu dana ... to se zove imat sreće :k&k:

Za regres znam da dobiš ako imaš najmanje 6 mjeseci staža, no to se ne odnosi na božićnice prema kolektivnom ugovoru. :x
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime27.12.08 21:20

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
Što bih ja trebao reći kod mene gdje ja radim svi koji rade na određeno vrijeme (među kojima sam i ja) nisu dobili božićnice. tužni Samo stalno zaposleni su dobili. :oblak:
Tako ja lani nisam dobila jer sam radila 11 mjeseci u firmi, a božićnicu su dobili oni koji rade godinu dana ... to se zove imat sreće :k&k:

Za regres znam da dobiš ako imaš najmanje 6 mjeseci staža, no to se ne odnosi na božićnice prema kolektivnom ugovoru. :x
Nemam pojma, privatna firma, njihova pravila neznam
[Vrh] Go down
Sponsored content





Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! Empty
PostajNaslov: Re: Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!   Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima
» Internet Hrvatima sve važniji
» Pozdrav svima..
» Pjevali četničke pjesme i Hrvatima prijetili bombama
» Liste predali svi osim Stranke dijaspore BiH

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: