Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Pozdrav svima..

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
KarloTurk
Početnik
Početnik



Male
Taurus Dog
Broj postova : 1
Godine : 29
Datum registracije : 03.04.2013

Pozdrav svima.. Empty
PostajNaslov: Pozdrav svima..   Pozdrav svima.. I_icon_minitime03.04.13 0:58

Uvijek sam se smatrao najpametnijim i vjerovao da sve mogu sam rjesiti.... ali kao sto vidite trazim savjet preko jebenog foruma prvi puta u zivotu cerekalo nego da vas uvedem u pricu.... uskoro cu 19 god.... prije cirka 2 god poceo sam s kladjenjem za vece iznose... poceo sa semom duplanja i digo lijepe pare, zivjelo se luksuzno, sanjao sam da mi takav zivot bude zauvijek, sanjao sam zivjeti od klade... ali kao sto to uvijek u mom zivotu biva sve je poslo po zlu... par tisuca profita se otopilo i pala prva posudba 1000 kn koje sam izgubio.... pala druga posudba 1000 kn.... i to je palo u vodu.... kasnije sam barem 10 puta imao priliku izvuci se iz govana, ne odjednom al barem po pola..... al nisam se . pohlepa je jaca od bilo cega.... ubio me pakao kocke.... u dugovima sam a neznam kako do love.... dajte mi neke lude savjete ako nista da mi barem poboljsate raspolozenje... ako kome sine ideja koja me uspije izvuc iz sranja dajem rijec da mu/njoj ispunjavam bilo koju zelju koja je objektivno izvediva Smile

uglavnom kako do 1500-2000 kn u roku od 3 tjedna kad je deadline bez pocetnog kapitala??

ajmo savjete na sunce cerekalo
[Vrh] Go down
Heroj
Totalno relaxiran
Heroj


Male
Aries Dog
Broj postova : 1493
Godine : 30
Datum registracije : 24.07.2012

Pozdrav svima.. Empty
PostajNaslov: Re: Pozdrav svima..   Pozdrav svima.. I_icon_minitime03.04.13 2:17

Evo imam ja jedan savjet za početak koji će ti sigurno dobro doći u životu... Budi malo kulturan i smanji psovke i ružne riječi... Smile Pozdrav
[Vrh] Go down
 
Pozdrav svima..
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Preživljavanje u prirodi
» Pozdrav sa NLO-a
» POZDRAV
» Predstavite se - welcome topic
» Predstavite se - welcome topic

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Zona bez nadzora-
Forum(o)Bir: