Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dexter

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dexter Empty
PostajNaslov: Dexter   Dexter I_icon_minitime12.10.10 15:11

Dexter je američka televizijska dramska serija, koja se originalno prikazuje na TV postaji Showtime. Bazirana je na liku iz serije romana Dexter spisatelja Jeffa Lindsaya, a ekranizirao ju je James Manos, Jr. Do sada je snimljeno 4 sezona po 12 epizoda, te je posljednju epizodu 4 sezone izravno pratilo 2.6 milijuna gledatelja, što je rekord za neku originalnu seriju na Showtimeu.

Radnja serije odvija se u Miamiju, te prati Dextera Morgana, serijskog ubojicu koji radi u policiju kao forenzičar za krv. Zbog tragedije koju je doživio u djetinjstvu, osjeća strast i potrebu za ubijanjem, koju je njegov otac koji ga je posvojio, policijski službenik Harry Morgan, kanalizirao da ubija ljude koji to "zaslužuju". Tako su Dexterove žrtve većinom ostale ubojice koji su izbjegli pravnu osudu, ili nikad nisu ni bili pod istragom. U seriji je prikazano Dexterovo balansiranje između svakodnevnog života, te njegovog tajnog identiteta.

izvor: Wikipedija

Dexter Dexter5

ne podnosim ovu seriju....degutantna mi je...
kako se vama sviđa?
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Dexter Empty
PostajNaslov: Re: Dexter   Dexter I_icon_minitime12.10.10 16:55

Ja ne znam što bih mislila o toj seriji više je se i ne sječam i uopče ne znam jesmo li je i gledali redovno zaboravio
[Vrh] Go down
 
Dexter
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Serije-
Forum(o)Bir: