Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU

Go down 
+2
cassia
Kikica
6 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 10:15

Europska komisija upozorila je Srbiju da ukoliko tijekom održavanja gay parade (Parada ponosa) na ulicama Beograda dođe do nereda i nasilja nad njezinim sudionicima, a nadležne vlasti ne učine sve kako bi osigurale njihovu sigurnost, Europska komisija spremna je usporiti - pa čak i stopirati kandidaturu Srbije za članstvo u EU - piše srpski PressOnline.
Prema izvoru Pressa, održavanje gay parade biti će ocjenjeno u izvještaju EK, čije se objavljivanje očekuje 10. studenog ove godine.

Ministar policije Srbije Ivica Dačić napominje da održavanje Parade ponosa može odraziti put Srbije prema EU.
"U svakom izvještaju EK i u razgovoru s njenim predstavnicima u Beogradu, održavanje parade je jedna od tema. Tako će biti i u sljedećem koji se očekuje u studenom", kaže Dačić.

Iz Europske unije kratko su se oglasili izjavivši da EU pomno prati situaciju u Srbiji i njen napredak u obrani ljudskih prava i ustavnog uređenja same države, koji jamči slobodno izražavanje mišljenja svakog državljanina.

Parada ponosa trebala bi se održati 10. listopada u Beogradu. Organizator tvrdi da će sudjelovati između 500 i tisuću ljudi, dok iz policije napominju kako će cijeli događaj osiguravati oko 5 tisuća pripadnika policije. Za usporedbu, najrizičniju nogometnu utakmicu između Crvene Zvezde i Partizana osigurava tek oko 3 tisuće policajaca.

Ovo je treći pokušaj održavanja gay parade nakon 2001. godine, kad je prvi pokušaj završio brutalnim nasiljem nad učesnicima. Prošle godine je zabranjena u posljednji čas jer policija nije mogla osigurati sigurnost učesnika parade.

Izvor

______________________________________________________________

I to je dobro za nas sve ući u neku uniju koja nam diktira svima što smijemo a što nesmijemo...pa zašto smo svi do sada onda vodili ove idiotske ratove..ako će nam sada neki smradovi diktirati što smijemo a što ne smijemo.
Zamisli moraju osigurati gey paradu..e pa nebi im ju osigurala pa makar ne ušli u tu njihovu kvazi uniju..jer to je obična smijurija. glavom u zid
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 10:30

Pa to je bar jasno politika Eu i NWO-a, sve je dopušteno sve se može...krajnji cilj-totalno uništenje obitelji kao i institucije braka,prigrli svaku svinjariju koju nam serviraju ili ćete dobiti po prstima...To su odvratne namjere koje se sprovode upravo na ovaj način..reci samo zucni nešto protiv i odmah si homofob i prijeti ti sud i zatvor.
Nemam ništa protiv homoseksualaca ali da mi serviraju svoje perverzije na tanjur i da ja to moram jesti maltene kao desert,ne hvala,neka si ih drže između svoja četiri zida.Nitko me ne može i neće prisiliti da ja te sve istospolne brakove,posvajanje djece i parade perverznih polugolih likova koji bez ikakvog srama i morala mašu guzicama po ulicama gdje to sve gledaju naša djeca koju i na taj način uče da je sve dozvoljeno, ne nikad pa ni onda to neću prihvatiti.... Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 272887 Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 272887
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 10:37

Homoseksualnost smatram bolešću i ne sviđaju mi se gay parade jer propagiraju bolestan način života, ali s druge strane ne razumijem čuđenje na ovu temu. Normalno da EU zahtjeva sigurnost za svakoga, pa i za homoseksualce na paradama.
Mislim da bi manje trebali tražiti zavjere u svakom naputku EU, a više razmišljati o tome je li nešto doista za naše dobro, promjeniti malo naš balkanski mentalitet. Ako je nešto očito na našu štetu, to treba odbiti; ali nije baš svaki naputak EU loš.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 10:48

Slažem se s tobom da je to bolest,ali ako je bolest onda bi se trebalo i liječiti a ne dopuštati takve stvari u cilju obrane ljudskih prava.Onda bi ta prava imali svi opasni duševni bolesnici i kriminalci pa i pedofili i serijski ubojice.Ne uspoređujem ovu populaciju s njima,da se razumijemo, ali svi ovi što sam nabrojala ulaze isto pod bolesti a oni su zatvoreni.Tko ti garantira da danas sutra pod krinkom ljudskih prava neće i takvi šetati ulicom i imati svoje parade.Gdje graniče ljudske slobode?Sve ima svoju granicu pa i to ali Ne želi se granica u ničemu, a što misliš zašto? Daj razmisli malo.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 10:55

Ne želi se granica u ničemu, a što misliš zašto? Daj razmisli malo.
Zato što vladajućim garniturama odgovara anarhično stanje.

Ali oko tih gay parada ne treba dramatizirati. Nisu opasni kao ubojice, neče ti napraviti ništa loše ako ih ne diraš. A njihov stil života je njihova stvar, svatko ima bogom dano pravo izbora.
Ne znam što dokazuju oni koji napadaju homoseksualce u paradama? Glume neku moralnost, a primitivni su, jer ne dokazuje se ništa agresivom.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 11:04

Čekaj malo tko je tu agresivan?Onaj ,koji ti silom nameće da prihvatiš nešto pod normalno ili ti "primitivci"kako ih nazivaš koji kažu ne tome? Ti misliš dakle da prvi predstavljaju ljubav? A oni koji brane obitelj kao instituciju što je od postanka svijeta uredio Bog i dao Adama i Evu a ne Adama i Adamu,oni su agresivci?Zar nije agresivno ako ne smijem izraziti svoj stav o tome pa mi se i odmah daje epitet homofob?Zar je tebi svejedno što će takve gledati tvoja djeca po ulicama i pljeskati im? Oprosti ali tu se nikako ne možemo složiti... Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 765814
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 11:53

Mislio sam na one koji fizički napadaju sudionike gay parada. Te smatram primitivcima. A nikom normalnom nitko ne može silom nešto mentalno nametnuti. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 12:06

Goran je napisao/la:
Ali oko tih gay parada ne treba dramatizirati. Nisu opasni kao ubojice, neče ti napraviti ništa loše ako ih ne diraš. A njihov stil života je njihova stvar, svatko ima bogom dano pravo izbora.
Ne znam što dokazuju oni koji napadaju homoseksualce u paradama? Glume neku moralnost, a primitivni su, jer ne dokazuje se ništa agresivom.

slažem se. isto tako, po najvišim zakonskim propisima i po međunarodnim konvencijama, svatko ima jednaka prava i svatko je pred zakonom jednak, neovisno o njegovoj rasi, boji kože, spolu, jeziku, vjeri, političkom ili drugom uvjerenju....društvenom položaju ili drugim osobinama.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 12:09

Goran je napisao/la:
Mislio sam na one koji fizički napadaju sudionike gay parada. Te smatram primitivcima. A nikom normalnom nitko ne može silom nešto mentalno nametnuti. Smile

Da a što je onda sa psihom djece koja eto i u školi (od I osnovne) slušaju o tome i prezentira im se to kao nešto najnormalnije,pa slijedom toga gledaju to i na ulici i tako se polako ali sigurno manipulacijom vrši mentalno nasilje,dok u svijest svih (velike većine) to ne uđe kao "nešto normalno". To je čista manipulacija. A što se tiče agresije,e pa dozvolićeš, ako ti mene štipneš za guzu ja to smatram nepristojnim i odvalit ću ti šamarčinu... Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 12363 Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 12363 a kako nebi pobjesnila, kad mi na ulici netko, ko je "normalan" a ja nisam jer mislim drugačije, iz parade maše pred licem s dlakavom g*uzicom da ne spominjem ostale atribute... Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 765814 e pa oprosti ali mene to vrijeđa...i naravno da se onda u meni stvara bijes,ali naravno da ih neću tučino javno ću viknuti :"Stidite se" .I sada sam ja agresivac? Možda jesam ali branim svoje moralno pravo.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 12:12

Ne brane se moralna prava fizičkim nasiljem. Onaj tko pobjesni i postane fizički nasilan zbog bilo čega je primitivan.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 12:13

pa zar moralnost ne bi trebala isključivati fizičko nasilje?
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 19:20

Cilj vlastodržaca u jest uništiti prirodnu , tradicionalnu, moralnu bračnu zajednicu kako bi se kontrolirao čovjek i njegova misao (masonske sotone žele vladati sa svima i u svakom trenutku). Nema rata vise sa oružjem već se rat vodi na području kulture, jezika, obrazovanja, navika mladih naraštaja, informacije-medija... to je danasnja fronta. Homoseksualizmu, alkoholu, šopingu , modi, glazbi,hedonizmu......i ostalim sklonostima/slabostima daje se status ideala, sto vise cak i kulta kako bi se upravo obitelja satrala , razbila, kontrolirala..... a teme u medijima jesu senzacionalizam i tracenje s ciljem da se covjek , obitelj...udalji od srzi problema i klica zala koja ih uzrokuju vlastodršci političari izdajnici .

Za Ianu sa pravnog aspekta,budući sam shvatila da joj je to posao(ispričavam se ako griješim) jasno mi je da mora zastupati takav stav.

Iz Zakona o suzbijanju diskriminacije:
Članak 9.
(1)Diskriminacija u svim pojavnim oblicima je zabranjena.
(2)Iznimno od stavka 1. ovoga članka ne smatra se diskriminacijom stavljanje u nepovoljniji položaj u sljedećim slučajevima:
1. kada je takvo postupanje određeno zakonom u cilju očuvanja zdravlja i prevencije kaznenih i prekršajnih djela te kada su upotrijebljena sredstva primjerena i nužna cilju koji se želi postići.
(oni promoviraju način života koji pogoduje širanju AIDS-a i kojekakvih bolesti)
.
.
.
10. stavljanje u nepovoljniji položaj pri uređivanju prava i obveze iz obiteljskog odnosa kada je to određeno zakonom, a osobito u cilju zaštite prava i interesa djece, što mora biti opravdano legitimnom svrhom, zaštitom javnog morala, kao i pogodovanju braka u skladu s odredbama Obiteljskog zakona.

ð Iz Obiteljskog zakona:
Članak 5.
Brak je zakonom uređena životna zajednica žene i muškarca.

Drugim rječima, oni promoviraju nepogodovanje zakonskog braka, te po Zakonu o suzbijanju diskriminacije, diskriminacijom se NE smatra stavljanje u nepovoljni položaj one koji promoviraju nepogodovanje braka. O javnom moralu i zdravlju da ne govorimo.
Također ima Članak 5. koji kaže:
Članak 5.
(1) Diskriminacijom iz članka 1. Ovoga Zakona smatra se i segregacija.
(2) Segregacija u smislu ovoga Zakona predstavlja prisilno i sustavno razdvajanje osoba po nekoj od osnova iz članka 1. Stavka 1. Ovoga Zakona.
Oni sustavno razdvajaju osobe po spolnoj orijentaciji.Ustav RH:
Članak 16.
Slobode i prava mogu se ograničiti samo zakonom da bi se zaštitila sloboda i prava drugih ljudi te pravni poredak, javni moral i zdravlje.

Članak 62.
Država štiti materinstvo, djecu i mladež te stvara socijalne, kulturne, odgojne, materijalne i druge uvjete kojima se promiče ostvarivanje prava na dostojan život.

Zakon o javnom okupljanju:
Članak 3.
Jedino se na temelju ovoga Zakona mogu propisati ograničenja prava na javno okupljanje koja su nužna u demokratskom društvu radi zaštite sloboda i prava drugih ljudi, pravnog poretka, javnog morala i zdravlja.

Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira
Članak 1.
Prekršaji protiv javnog reda i mira su djela kojima se na nedozvoljen način remeti mir, rad ili normalan način života građana, stvara nemir, neraspoloženje, uznemirenost ili ometa kretanje građana na ulicama i drugim javnim mjestima ili ometa ostvarivanje njihova prava i dužnosti, vrijeđa moral, ometa vršenje zakonitih mjera državnih organa i službenih osoba ili se omalovažavaju takve mjere, ugrožava opća sigurnost ljudi i imovine, vrijeđaju državni organi ili organizacije udruženog rada. druge samoupravne organizacije i zajednice ili se na drugi način narušava javni red i mir građana te djela utvrđena ovim zakonom.

Provokativan i nemoralan poziv na „gay-paradu“
Scene sa „gay-parada“. Moral?
Evo jedna strašna brošura koju je izdala udruga Iskorak. Prođite malo brošurom da vidite što brošura sadrži, kakvi se izrazi upotrebljavaju, te na kraju brošure pogledajte tko je financirao ovu grozotu. To je njihova realnost.
http://www.iskorak.org/files/flash/brosura00.html

http://www.slobodnadalmacija.hr/Hrvatska/tabid/66/articleType/ArticleView/articleId/77938/Default.aspx
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 19:35

Ne treba ići u krajnosti, o homoseksualnosti ima posebna tema. Bit ove teme je da gay osobe unatoč tome što su u krivu zaslužuju sigurnost na ulicama.
Sve što sam htio reći od mog prvog posta na ovoj temi je da fizički obračun nikad nije razumno rješenje za rješavanje nesuglasica.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 20:29

Bit ovog posta ,koliko sam ja shvatila bila je da neka zemlja ne može postati članicom EU-a ako ne dozvoli u svojoj zemlji održavanje takvih parada a ja sam u svome prvome postu samo dala svoje mišljenje o istima i zašto se forsiraju.Nije bilo ni spomena o fizičkom nasilju. Kasnije sam samo nastavila diskusiju jer imam pravo odgovoriti na svaki post u kojem sam prozvana... Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 20:32

Europska komisija upozorila je Srbiju da ukoliko tijekom održavanja gay parade (Parada ponosa) na ulicama Beograda dođe do nereda i nasilja nad njezinim sudionicima, a nadležne vlasti ne učine sve kako bi osigurale njihovu sigurnost, Europska komisija spremna je usporiti - pa čak i stopirati kandidaturu Srbije za članstvo u EU - piše srpski PressOnline.

Pročitaj boldano. Dakle EU zahtjeva sigurnost sudionika. Nekad treba pažljivo pročitati cijeli tekst, ne možebitno samo iz naslova zaključivati. Btw. ovdje je naslov doista loš, često novinari senzacionalističke besmislice stavljaju u naslove. Smile

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime28.09.10 20:45

Je to stoji i to ima u mom odgovoru u ustavu RH :

Zakon o prekršajima protiv javnog reda i mira
Članak 1.
Prekršaji protiv javnog reda i mira su djela kojima se na nedozvoljen način remeti mir, rad ili normalan način života građana, stvara nemir, neraspoloženje, uznemirenost ili ometa kretanje građana na ulicama i drugim javnim mjestima ili ometa ostvarivanje njihova prava i dužnosti, vrijeđa moral, ometa vršenje zakonitih mjera državnih organa i službenih osoba ili se omalovažavaju takve mjere, ugrožava opća sigurnost ljudi i imovine, vrijeđaju državni organi ili organizacije udruženog rada. druge samoupravne organizacije i zajednice ili se na drugi način narušava javni red i mir građana te djela utvrđena ovim zakonom.
I s time sam htjela naglasiti da se upravo i traži što veći kaos i nemir to i je cilj.
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 13:42

Zašto heteroseksualci nemaju svoju paradu, budemo išli po ulici i svima pokazivali da volimo žene, ili muškarce, tj. svima ćemo davati do znanja da smo hetero. Okupit će se 3 puta više ljudi i budemo svi zajedno feštali.
[Vrh] Go down
Gerilla
VIP član
Gerilla


Male
Gemini Rooster
Broj postova : 10970
Godine : 43
Datum registracije : 28.04.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 13:57

Ima mnogo vise uslova za taj prokleti ulazak u tu njihovu uniju...ako se ispuni jedan,odmah se postavljaju jos 2-3...jednostavno,oni nas ne zele...a i mi Srbi nismo bas nesto za EU...samo sto nas ova nasa vlast silom tera! loše No
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 14:09

Pa nebi oni radi nas i države u EU več radi sebe i svojih fotelja. Sve su dobro smisli ovi debeli masni europejci kako da ih mi mali držimo na dlanu. Plati članirinu plati ovo..smanje nam kvte na ono sebi su onda povečali i super..njima dobro.

A vi platite osiguranje 50 tis eura ili koliko več.. za njihvu "veselu" paradu glavom u zid
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 14:35

Kikica je napisao/la:
Pa nebi oni radi nas i države u EU več radi sebe i svojih fotelja. Sve su dobro smisli ovi debeli masni europejci kako da ih mi mali držimo na dlanu. Plati članirinu plati ovo..smanje nam kvte na ono sebi su onda povečali i super..njima dobro.

A vi platite osiguranje 50 tis eura ili koliko več.. za njihvu "veselu" paradu glavom u zid

A vidiš debeli masni foteljaši ili ja bih nazvala masoni su samo sluge gospodara budućeg (jako bliskog) Novog Svjetskog Poretka i da bi se to ostvarilo radi se planski.Zato su "naši dragi" političari i vlasti samo njihovi poslušnici i rade po naređenju, tu spada i ta gay parada. Zatrti obitelj i dozvoliti sve,sve je normalno i sve se može da bi ljudi ostali potpuno bez emocija i da ih je kao takve lakše staviti pod kontrolu.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 14:36

Pa vjerujem da nisi uopče daleko od prave istine Cass frends
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 15:16

Nitko sretniji od mene da sam u krivu,stvarno bi to voljela makar me svi ispljuvali... Smile
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime02.10.10 15:47

Misli, što s ovim želi EU postići, žele s time vidjeti da će se srpska vlada s time zalagati da štite gejeve i sve ostale? Tko uopće kaže da budu, za jednu paradu odvoje sredstva i novaca jer im je to uvjet za EU, a dalje sve po starom. Kao i na fakultetima kod kolokvija, student nablefaju gradivo da prođu kolokvij i samim time godinu, a dalje onda zapuste taj predmet. To sve mi ispada ko obična šminka.
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime10.10.10 14:27

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU 0130007.48

U nedjelju ujutro je Beogradom prošetala Povorka ponosa, ali ne bez incidenata. Srpski mediji javljaju da je na nekoliko mjesta u gradu došlo do sukoba policije i huligana. Huligani su zapalili kontejnere, razbili izloge, a grad je pod opsadnim stanjem.

U glavnom gradu Srbije je opsadno, gotovo ratno stanje nastavljeno i nakon što se Povorka ponosa prošetala gradom. MUP je priopćio da je do podneva u sukobima s huliganima ozlijeđeno između 30 i 40 policajaca, a privedeno je na desetine izgrednika, piše Blic.

Huligani koji se ne sukobljavaju s policijom počeli su pljačkati trgovine po centru grada, navode neki mediji.

Na Twitteru se također razmjenjuju informacije sudionika parade i stanovnika Beograda, a objavljena je i informacija da su huligani navodno napali novinarku televizije B92. Na istom su servisu građani objavili informacije da je grupa huligana napala zgradu Hitne pomoći i pokušala provaliti unutra, kako bi spriječili pružanje pomoći ozlijeđenim policajcima.
I prije samog početka povorke policija se na više gradskih punktova sukobila s huliganima i protivnicima gay pride-a, a kod hotela Moskva i Balkan huligani su čak probili jedan sigurnosni prsten. Na ulice su u pomoć policajcima izašli i pripadnici Protuterorističkih jedinica u vozilima hamer, a grad nadlijetaju i helikopteri.

Prema pisanju srpskih medija, huligani su na policijske kordone bacali kamenje, zapaljene baklje, a čula su se i tri hica - no pretpostavlja se da su to pucnji od ispaljivanja suzavca. Na zgradu Demokratske stranke bačeno je nekoliko Molotovljevih koktela.

Neki srbijanski mediji su u nedjelju ujutro objavili i da je pretučen jedan od glavnih organizatora Povorke ponosa Boban Stojanović, no to nije točno.

Kako piše Blic, povorka ponosa prošetala je iz parka Manjež dobro čuvanim beogradskim ulicama (Nemanjinom, ulicom Kneza Miloša i Masarikovom do Studentskog kulturnog centra). Od poznatih lica tamo su i Čedomir Jovanović, lider LDP-a, Marko Đurišić, visoki dužnosnik Demokratske stranke, lider Socijaldemokratske unije Žarko Korać, glumica Mirjana Karanović, bivši državni tajnik Ministarstva za ljudska i manjinska prava Marko Karadžić...

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime10.10.10 15:38

Nakon šetnje Parade ponosa njezini sudionici nastavili su druženje u Studentskom kulturnom centru. Za to vrijeme policija ima pune ruke posla s bijesnim huliganima, protivnicima parade. Najopasnije je na Terazijama, kod Hrama Svetog Save i na Slaviji, a prema posljednjim podacima ozlijeđeno je 80 policajaca, od kojih jedan ima slomljenu nogu prenosi Blic.

Povrijeđeno je i 10 građana, od kojih jedan ima povrede glave. Kod crkve Sv. Marka zapaljena su četiri kontejnera kojima se pokušavaju razbiti policijske snage, a zapaljeno je i nekoliko automobila, među kojima i jedan policijski.

Zapaljene prostorije Demokratske stranke

Izgrednici su upali u prostorije sjedišta vladajuće Demokratske stranke koje su demolirali i zapalili, a nakon toga su napali i vatrogasce koji su došli ugasiti požar. Tijekom nereda napadnuta je i zgrada Radio-televizije Srbije, a huligani su se popeli i na skele zgrade Skupštine Srbije, bezuspešno pokušavajući da uđu unutra, prenosi B92.

Demolirane su i neke prodavaonice, a osim kamenja i cigli prosvjednici koriste baklje i molotovljeve koktele.

Agencija Dpa javlja da središte Beograda s razbijenim staklima, slomljenim prometnim znacima i prevrnutim kontejnerima nalikuje na ratnu zonu. Po pisanju stranih agencija, najveći broj prosvjednika na ulicama Beograda su pripadnici navijačkih i neonacističkih skupina i drugih ekstremističkih organizacija.

Građani ljuti zbog blokiranih ulica

Osim s protivnicima parade policija ima problema i sa starijim građanima koji se ljute jer su ulice blokirane.

Paradu uz velik broj policajaca, osiguravaju i helikopteri te policajci na konjima. Oko 10 sati 250 protivnika parade je počelo gađati policiju kamenjem i ciglama, a na mnogim mjestima se pokušao razbiti policijski sigurnosni lanac. Na centralnom gradskom trgu Slavija policija je oko 11 sati morala upotrijebiti suzavac u sukobu s prosvjednicima.

Parada je službeno počela u 11 sati, a prije samog početka uhićeno je 15-ak osoba. Očekivano, prostor predviđen za paradu pod velikim je osiguranjem.

>> Prosvjednici na ulicama Beograda traže otkazivanje gay parade

Prema neslužbenim informacijama policija prati svaku grupu veću od pet ljudi te ne dozvoljava pristup prostoru namijenjeom paradi. Zbog jakog osiguranja otežan pristup povorci imaju i sami sudjelovatelji. Policija legitimira sve osobe koje na bilo koji način mogu ugroziti održavanje parade.

Ovogodišnja manifestacija ima naziv 'Da šetamo zajedno', a sudjelovatelji su se prikupljali od 10 sati u parku Manjež. Podsjetimo, jučer je pod sloganom 'Mi nismo partija, mi smo porodica', ispred beogradskog Filozofskog fakulteta, organizacija Srpski sabor Dveri zatražila otkazivanje jer je parada 'suprotna Ustavu i javnom moralu'.
izvor. Dnevnik.hr
*********************************************************************************

'Mi nismo partija, mi smo porodica' sviđa mi se njihov slogan,vjerojatno je građanima Srbije više stalo do očuvanja moralnih vrijednosti i zaštititi obitelji nego do ulaska u EU.... Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU Empty
PostajNaslov: Re: Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU   Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Gay parada na ulicama Beograda uvjet za ulazak Srbije u EU
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Parada pečenih odojaka u kostimima
» Sarajevo: Tajna gej parada 24. septembra
»  MMF: Reforme uvjet za novu tranšu stand by aranžmana BiH
» Od žvaka na ulicama pravi umjetnička djela
»  Pijane Španjolke pokazivale grudi na ulicama Pamplone

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Općenite aktualnosti-
Forum(o)Bir: