Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kako muškarac postupa dok žena plače

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime15.09.10 19:40

Muškarci jednostavno ne znaju što uraditi kad žena plače. Žene pak plaču zbog više razloga; sreća, tuga, gnjev, srdžba ili depresija. Pitanje za muškarce je što treba učiniti da poboljšate situaciju?

Ako ste vi razlog što je žena ljuta, imate dvije opcije. Možete se ispričati ili se možete prilagoditi situaciji. Ako niste vi razlog,
pokušajte slušati i razumjeti zbog čega su ljute. Ponudite rješenje kad se malo smire, utješite ih zagrljajem ili kojom lijepom riječi.

Ovdje se žene razlikuju od muškaraca. Ili trebaju vremena da budu same ili trebaju vas da ih tješite. Što god da tražile postupite tako da dobe ono što žele.

Bez obzira na razlog zašto plaču; ne dopustite da odu u krevet plačući.

Plakanje je normalna emocija, no neke bi žene to mogle iskoristiti u svoju korist. Pokušajte ne pasti na to!
izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako muškarac postupa dok žena plače Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime15.09.10 21:09

blizanka je napisao/la:

Ovdje se žene razlikuju od muškaraca. Ili trebaju vremena da budu same ili trebaju vas da ih tješite. Što god da tražile postupite tako da dobiju ono što žele.

Potpuno se slažem bravo

blizanka je napisao/la:

Bez obzira na razlog zašto plaču; ne dopustite da odu u krevet plačući.


Ili, još bolje, idite u krevet s njom i mazeći ju dopustite joj da se isplače onoliko koliko joj je to potrebno... frends



blizanka je napisao/la:

Plakanje je normalna emocija, no neke bi žene to mogle iskoristiti u svoju korist. Pokušajte ne pasti na to!


E ovo postizanje cilja suzama nikada nisam razumjela bez obzira na to što sam žensko... To bi značilo da žena plače namjerno kako bi izazvala reakciju... Ja to nikada nisam mogla... Nemogu ih ni zadržati mada bih htjela ponekad... Suze dođu same... neznam
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime15.09.10 21:43

Ma kako jadni da znaju šta treba da rade Laughing


..ja ponekad kad mi se plaće ni sama neznam šta mi treba, a kamoli oni...nekad bi mi trebao zagrljaj, a nekad da me pusti na miru....nekad kad me zagrli to mi ide na živce...

a ako je on kriv što sam ljuta, onda mu je bolje da mi se ne približava jer ne odgovaram za svoje postupke u tom momentu Laughing

uglavnom mislim da je najbolje da me pusti na miru da odradim svoje i onda sam ko nova Laughing

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime16.09.10 10:37

istina, Ary....ponekad se rasplačem bez razloga (ili je razlog negdje u meni ipak, a ja ga ne znam iščupati na površinu)...pa ni sama ne znam što mi je u tom trenutku potrebno, možda samo malo mira....pa kad ni sama ne znam, kako bi on znao?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime16.09.10 10:56

Sve mi nekad zaplacemo bez razloga ...ali cinjenica je da mnogi ne razumiju da je to nesto normalno i da nekad samo jedna lijepa rijec cini cuda...bez obzira zasto plakale ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako muškarac postupa dok žena plače Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime16.09.10 10:57

da, ali mene ponekad baš ta lijepa riječ još više rasplače
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime16.09.10 11:11

znam mi smo zenske jako cudne po tom pitanju ..ali kad se isplacem onda sam sretna zbog te neke rijeci jer znam da mu je ipak stalo do mene a ne da mu je svejedno da li placem ili ne

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Kako muškarac postupa dok žena plače Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime16.09.10 11:13

i muškarci plaču....kako žena treba postupati? ima li uputa i o tome? ;)
[Vrh] Go down
mobile
VIP član
mobile


Male
Virgo Horse
Broj postova : 17288
Godine : 33
Datum registracije : 23.04.2011

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime24.04.11 14:09

ja kad zensko place ja udaram u zajebanciju lupetam gluposti da bi se smejala sve zivo lupetam samo da prestane da place to mi je cilj na kraju joj kazem ajde bre sto places razmazujes tu sminku vidis kako si se lepo nasminkala jel znas koliko kosta sminka sad su skupe pare sad je oskudacija drugarica mi plakala za decka reko j decka samo se ti smiri da izvinete na recniku i ona osmeh od uva do uva i ja xaxaxaxa ti da places pored mene. veseli
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime28.11.11 10:32

..ne pokažem mu svaki put kada plačem, pošto suze nekada dođu i zbog gluparije i nema potrebe da njega sa tim zamaram, ali ako je nešto bitno i mislim da me on može utješiti ne skrivam pred njim. A on je jako nježan i uvijek zna reći baš ono što u tom trenutku trebam, jer iz jedne moje rečenice i ispričanog problema on vrlo brzo izvuče i nađe izlaz i riješenje iz problema i uvijek me utješi. Mada ponekada mi je dovoljno da me samo stisne uz sebe, pošto mi je njegov zagrljaj kao oslobođenje od svih problema i u njemu se osjećam najsigurnije na svijetu. hug2
[Vrh] Go down
LuckyM5
Ljubitelj foruma
LuckyM5


Female
Capricorn Horse
Broj postova : 3859
Godine : 45
Datum registracije : 25.10.2011

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime28.11.11 11:11

Najbolje da je pusti da se isplače a ond ajoj se laganim korakom iza ćoška približi , virne, kaže ljubavi, dušo, sunce ... i vidi kako reagira Smile Ako ona kaže što je ? E onda prolaz slobodan priđi joj , poljubi, zagrli i šapući nešto umiljato. I pazi na krivu riječ jer je tada jakooo osjetljiva pa je ta kriva riječ može vratiti tri koraka nazad a onda ide sve isto samo što sad moraš čekati 1 dan looool
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime28.11.11 13:54

..bez kometara, odličan savjet Lucky..dečki slobodno ju poslušajte Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako muškarac postupa dok žena plače Empty
PostajNaslov: Re: Kako muškarac postupa dok žena plače   Kako muškarac postupa dok žena plače I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako muškarac postupa dok žena plače
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Muškarac/žena na 24 sata
» Razmišljate li kao žena ili muškarac? /test/
» Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila
» Dvostruka hrabrost: 'Čula sam je kako plače i automatski skočila'
» Kako se u braku nositi s gubitkom posla i jedne plaće?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: