Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Priveli djeda, a unučića ostavili samog u kući

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Priveli djeda, a unučića ostavili samog u kući Empty
PostajNaslov: Priveli djeda, a unučića ostavili samog u kući   Priveli djeda, a unučića ostavili samog u kući I_icon_minitime09.09.10 16:20

Priveli djeda, a unučića ostavili samog u kući 0258007.48


'Samo su mu rekli da ulazi u auto i da ide s njima. Dijete od tri godine je ostalo samo u kući. Kad ih je pitao zašto ga vode, samo su rekli da nema da mora slušati i mučati. Oduzeli su mu mobitel, stvari, skinuli u gaćice i k'o zadnjeg kriminalca strpali u ćeliju', kaže supruga privedenoga.

"Išao sam na svoju zemlju koju imamo već 40 godina, a taj susjed, koji se doselio prije nekih 10 godina i koji uvijek svima radi probleme zbog puta čiji uopće nije vlasnik, počeo mi je prijetiti, da ima oružje i da će me ubiti ka' zeca. Rekao je još da će me policija zatvoriti i da ću se smiriti kad prespavam u zatvoru. To je bilo u ponedjeljak, oko dva sata. Vratio sam se kući, a negdje oko pet me policija odvela", ispričao je za Slobodnu Dalmaciju Miljenko Babić.

Po Miljenka je došlo policijsko vozilo u kojemu su bili jedan policajac u uniformi te jedan u civilu, a koji mu se predstavio, kako je kazao Miljenko, kao Marko Srdarević. Inače, Marko Srdarević načelnik je Druge policijske postaje.

"Moj muž je sjedio na terasi, već su tri sata prošla od tog događaja. Vidio je da je policija prošla. Izašao je ispred kuće samo da ih pita što je bilo dolje kod susjeda, ostavio je i upaljač i cigarete na stolu, a bez njih nigdje ne ide. Samo su mu rekli da ulazi u auto i da ide s njima. Ostala je otvorena kuća, dijete od tri godine je ostalo samo u kući. Kad ih je pitao zašto ga vode, samo su rekli da nema on šta pričati, da mora slušati i mučati. Oduzeli su mu mobitel, stvari, skinuli u gaćice i k'o zadnjeg kriminalca strpali u ćeliju", ispričala je Nevena Babić.

Kada je stigla kući, dva i pol sata nakon što joj je muž odveden, imala je što i vidjeti. Muža joj nije bilo, kuća je bila otključana, a trogodišnjak izbezumljen i uplakan.

Srećom, njezin 19-godišnji sin došao je u međuvremenu, tako da je dijete bilo samo u kući oko sat vremena.

"Dijete je jadno bilo izbezumljeno, ostalo je odjednom samo. Sva sreća da nije izašlo van. Otišla sam u 2. PP pitati što se dogodilo. Rekli su mi da je moj muž remetio javni red i mir, da je bio kod susjeda i svađao se s njim u njegovoj kući. On uopće nije bio u njegovoj kući. Rekli su mi da je bio pijan, a kad sam ih pitala po čemu su to zaključili, rekli su da je imao spuštene kapke i suzne oči. Oni su to po tome zaključili, a on ima takve kapke uvijek. Nije mi bilo jasno zašto i ovog drugog nisu priveli", kazala je Nevena.

"Kad sam ih pitala kakva je daljnja procedura, rekli su da će morati na sud ujutro od 8 do 10, ali u pet ujutro su mu rekli da ide i da je slobodan. Nije me briga ni za što, neću se ja potezati po sudu, ali samo želim pokazati ljudima što im se može dogoditi. Kad sam tražila da mi kažu ime načelnika postaje, shvatila sam da je to ovaj koji je moga muža i priveo. Pa kako ću mu se žaliti? Zato sam išla u policijsku upravu", ispričala je ogorčeno.

Prema policijskom izvješću, Miljenko Babić priveden je zbog remećenja javnog reda i mira. Tvrde da je u vidno alkoholiziranom stanju došao ispred kuće Joze L. i pozivao ga da siđe na fizički obračun. Zadržan je do otrežnjenja.

"Osoba je pristupila u PP i podnijela predstavku na rad policijskih službenika. Trenutno provjeravamo što se dogodilo. Ne mogu ništa komentirati dok policijski službenici za zakonitost postupanja ne utvrde sve okolnosti. Jedino što u ovom trenutku mogu demantirati jest navod 50-godišnjaka da je načelnik 2. PP bio na intervenciji, to nije istina", kazala je o slučaju glasnogovornica Marina Kraljević-Gudelj.

net.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Priveli djeda, a unučića ostavili samog u kući
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Siščani traže pomoć Djeda Mraza!
» Priveli Janeza Janšu jer je izrezao hrvatsku zastavu
» Dilera uhitili u Ivanić Gradu i priveli na sud u Zadru
» Otišli na Zlatni rat, a bebu ostavili da spava na brodu!
» Ostavili dijete u autu na vrućini, spasila ga Hitna

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: