Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio

Go down 
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio Empty
PostajNaslov: Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio   Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio I_icon_minitime06.09.10 0:02

Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio 0339007.48

Zoran Vujčić, mesar u supermarketu u Makarskoj krajem je kolovoza u wc-u pronašao torbicu s 15.000 eura. Sav novac pošteno je vratio vlasniku, koji ga je iz zahvalnosti i nagradio.

"Pronašao sam torbu u WC-u. Otvorio sam je i vidio da su unutra dokumenti, čekovi i novac koji nisam niti prebrojio. Sve sam dao šefici i za mene je tu priča bila završena", kaže 26-godišnji Zoran Vujčić koji radi kao mesar u makarskom Supermarketu Apfel. U torbi je bilo 15.000 eura, putnih čekova u vrijednosti 400 eura i putovnica na ime Johna Crnchicha.

Predao ih je šefici supermarketa Lindi Roso koja je kontaktirala Turističku zajednicu Makarske provjeravajući je li Crnchich kod njih prijavljen kao gost, pišu 24sata. Budući da ga nije pronašla pa je novac predala policiji.

"Policajac Stipe Žigo mi je dao e-mail s koje je izvršena rezervacija u zagrebački hotel Dubrovnik gdje su potvrdili da je Crncich sa svojim prijateljima bio njihov gost. Upravo su ti prijatelji provjerili e-mail i saznali da je novac u Makarskoj", ispričao je za 24sata direktor Turističke zajednice Tonći Lalić.

John Crnchich turist je iz Kanade. Tijekom ljeta je putovao po Dalmaciji. Boravio e i u Makarskoj gdje je u supermarketu zaboravio torbicu. S novcem u noj planirao je obnoviti kuću na Krku. Nakon tjedan dana došao je po izgubljene stvari. Oduševljen što je u torbici bio sav iznos, nagradio je Vujčića.



Danas.hr

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
 
Mesar pronašao torbu s 15.000 € i sve vratio
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Pronašao 65.000 KM i vratio majci bolesnog djeteta
» Sarajevo: Napali poštara i oteli mu torbu s novcem
» Pronašao Isusa u otisku prsta
» Google Ocean je u podmorju pronašao Atlantidu?
» Zapalio toaletni papir u vlaku pa iskoristio pomutnju da ukrade putnu torbu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Dobre vijesti-
Forum(o)Bir: