Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ruski selektor tvrdi da su Grci namjerno izgubili meč

Go down 
Autor/icaPoruka
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Ruski selektor tvrdi da su Grci namjerno izgubili meč Empty
PostajNaslov: Ruski selektor tvrdi da su Grci namjerno izgubili meč   Ruski selektor tvrdi da su Grci namjerno izgubili meč I_icon_minitime04.09.10 16:15

Strasti nakon utakmice Grčka-Rusija još se ne stišavaju. Rusi su tu utakmicu dobili sa 73:69, a selektor Rusije David Blatt je nakon meča optužio Grke da su namjerno izgubili utakmicu, jer su pokušali izbjeći Špance.

Naime, Grčka je porazom završila na trećem mjestu u grupi i očekivala je da će u osmini finala igrati protiv drugoplasirane reprezentacije iz grupe D, trebala je to biti Francuska. Međutim, Francuzi su neočekivano poraženi od Novog Zelanda, pa će Grci tako u osmini finala morati na Španiju, koju su, prema riječima Davida Blatta, željeli izbjeći.

"Radio sam u Grčkoj, volim Grčku, jako mi se sviđa njihova košarka, i ovo me, kao osobu povezanu sa košarkom, jako pogađa. Ne možete raditi to. Ponosan sam na moje igrače, odigrali su utakmicu iz respekta prema sebi, košarci i samom prvenstvu. Možete reći što god hoćete, ali ovo je bio tako očigledan namjeran poraz", rekao je Blatt i dodao.

"Nema izbora protivnika. Ako izađete na parket, onda igrajte žestoko. Ako nikako ne igrate, to je nešto drugo, ali pogledajte Antonisa Fotsisa, jednog od najvažnijih grčkih igrača. Uredu ako ste povrijeđeni, onda ne igrajte, ali on izađe na parket, fula slobodna bacanja i onda se vadi na povredu. Ako niste sposobni za igru, ne izlazite na parket", ljutit je bio Blatt.

"Ma dajte molim vas, kog vraga radite ovdje. Znate šta, ako nije problem dajte mi ćemo igrati protiv Španaca, nastojaćemo dobiti svakoga. Moji momci nemaju neko ime, nemaju novca kao neki drugi, ali imaju jako srce i zbog toga sam ponosan na njih. Iskreno, bilo bi me sram da moji igrači urade nešto ovako", zaključio je Blatt.
izvor
[Vrh] Go down
 
Ruski selektor tvrdi da su Grci namjerno izgubili meč
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Selektor Turske za SportSport.ba
» Stari Grci su također nekontrolirano trošili
» " Ruski rulet" u Vukovaru
» Ubica iz BiH tvrdi da je 'bezopasan za Kanađane'
» Jako bolesno: Ruski rulet za djecu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: