Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Bleach

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Bleach  Empty
PostajNaslov: Bleach    Bleach  I_icon_minitime31.08.10 13:56

BLEACH (ブリーチ, Burīchi?) je japanska manga i anime koju je stvorio crtač i scenarista Tite Kubo (久保 帯人, Kubo Taito?). BLEACH je neprekidno objavljivan u japanskoj manga antologiji Weekly Shōnen Jump od 2001, i njenom američkom parnjaku Shonen Jump magazinu od novembra 2007. Dobio je nagradu Shogakukan Manga Award za shōnen čitaoce 2005, i jedna je od najprodavanijih mangi u Japanu i Americi.

BLEACH prati avanture momka po imenu Ičigo Kurosaki (黒崎 一護, Kurosaki Ichigo?) nakon što slučajno zadobije moć šinigamija od Rukije Kučiki (朽木 ルキア, Kuchiki Rukia?). Šinigami predstavlja japansku personifikaciju smrti. Dobijanje ove moći primorava ga da preuzme dužnost spasavanja ljudi od zlih duhova i sprovođenja preminulih duša u zagrobni život. Raniji delovi priče fokusiraju se na Ičiga i njegove prijatelje u okviru srednje škole, dok kasnije avanture imaju putovanja u druge oblasti postojanja, proširenu postavu likova, uključujući brojna moćna bića iz zagrobnog života, i više su bazirane na akciji.

preuzeto sa Vikipedije
http://en.wikipedia.org/wiki/Bleach_%28manga%29

--------------------

Jel prati neko crtani? Smile Ja sam se zarazila 100%! Ponekad odgledam i po 10 i vise epizoda na dan...najjaci lik mi je Ishida, a od zenskih Yoruichi.
I da, ako neko ima link za online gledanje sa prevodom na srpski, nek napise... Smile
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Bleach  Empty
PostajNaslov: Re: Bleach    Bleach  I_icon_minitime25.11.10 19:27

Ne mogu da verujem da nema više obožavalaca anime crtaća. tužni Pogotovo ovako dobrog.

Bleach  Friends
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Bleach  Empty
PostajNaslov: Re: Bleach    Bleach  I_icon_minitime18.12.10 14:35

Joj čim vidim te velike japanske oći..mrak mi na oći padne Laughing
Ne volim te nove crtiće i nemogu se natjerati da ih gledam nema šanse. zaboravio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Bleach  Empty
PostajNaslov: Re: Bleach    Bleach  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Bleach
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Serije-
Forum(o)Bir: