Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Dosadno je dosadnim ljudima

Go down 
+2
Lajka
Goran
6 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 14:01

Postoje osobe koje gotovo uvijek kvocaju da im je dosadno i da ne znaju što će sa sobom, ali postoje i osobe koje svaki tren svog vremena iskoriste za izuzetno kreativne i zanimljive radnje.
Slažem se s onima koji tvrde da je dosadno osobama koje su i same dosadne i nemaštovite.
Jeste li vi maštoviti, je li vam često dosadno, kako provodite slobodno vrijeme i bavite li se nekim zanimljivim hobijem?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 14:19

Pa ima dana kad umirem od dosade ali uvijek se nečim znam zabaviti ili lutam negdje pa si ubijem dosadu. Kad mi je ono dosadno ali dosadno uzmem i riješavam križaljku...i smirena sam odmah usput lol!
LUdujem po stanu,odvalim si glazbu i zaboli me za sve ono što se događa vani..nekad mi treba samo to,ma zabavljam se ja uvijek nekako hophop
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 15:40

Nemam ja vremena da mi bude dosadno... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 22:10

Kad mi je dosadno onda kvocam lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 22:11

Teofil je napisao/la:
Kad mi je dosadno onda kvocam lol!

lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 22:13

one osobe kojima je dosadno u životu (ne mislim na nikoga sa foruma) nek si nađu neki dobar posao i da vidiš kako im neće biti dosadno... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime15.12.08 22:14

prvenstveno meni nikada nije dosadno..ili radim, ili spavam ili sam sa najbližima ili sam na netu...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime29.01.09 18:13

Meni nikad nije dosadno ,ne razumijem kako nekom moze biti dosadno confused
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime29.01.09 18:34

na ovom forumu ni dosadnim osobama ne može biti dosobno Smile
[Vrh] Go down
Teioo
Totalno relaxiran
Teioo


Female
Leo Dog
Broj postova : 1670
Godine : 29
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 15.04.2009

Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime01.05.09 21:59

meni isto nikad nije dosadno...uvijek se mogu nekako zabaviti na ovaj ili onaj način...
uostalom uvijek imam vas i ovaj forum da se zabavim i opustim...uz vas mi nikad nije dosadno grhug
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime01.05.09 22:00

imaš praF pudla... Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime23.01.10 17:48

Ne samo da mi nikada nije dosadno, nego ne stignem napraviti sve što sam zamislila i naumila... Rado bih se i poigrala, no ni za to često nemam vremena...

Spavanje smatram gubljenjem vremena, ali rano idem spavati jer je u krevetu tako lijepooooooo Laughing

Slažem se sa Teom, na ovom forumu pogotovo nikom ne može biti dosadno Smile
[Vrh] Go down
jocAGM
Početnik
Početnik
jocAGM


Male
Pisces Dog
Broj postova : 43
Godine : 30
Datum registracije : 13.07.2010

Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime14.07.10 15:52

uvijek se neke nađe Dosadno je dosadnim ljudima 679876
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime14.07.10 15:56

nikad mi nije dosadno. uvijek svoje vrijeme iskoristim najbolje što mogu. uz knjigu ili dobar film ne može biti dosadno. nije mi dosadno ni kada sam sama sa sobom. razmišljam, maštam, sanjarim. ne poznajem dosadu.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dosadno je dosadnim ljudima Empty
PostajNaslov: Re: Dosadno je dosadnim ljudima   Dosadno je dosadnim ljudima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dosadno je dosadnim ljudima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Zbogom dosadnim krevetima
» Što napraviti kad vam je dosadno u avionu?
» Što učiniti kad dijete kaže "DOSADNO MI JE"
» Što raditi na internetu kada ti je dosadno?
» Šta sa teškim ljudima?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Hobi, zabava, uradi sam-
Forum(o)Bir: