Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime30.08.10 6:15

Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima 0573007.48

Jednom su na plaži Zrće, pred očima cijelog kafića, Slovenka i Francuz vodili ljubav. Naišla su dva policajca iz ophodnje, razdvojili ih, priveli i napisali im prijavu. Prekršaj predstavlja 'ponašanje koje odstupa od stavova sredine gdje se ta radnja odvija'.

Prekršajni sud na Pagu jedna je od rijetkih institucija pravne države koja je donijela presude zbog seksa na otvorenom, što hrvatski Zakon o javnom redu i miru smatra "vrijeđanjem ili omalovažavanjem moralnih osjećaja građana" i propisuje novčanu kaznu od 25 do 100 eura, ili kaznu zatvora do 30 dana.

Dva takva procesa prošle je godine vodio sudac Vjenceslav Oštarić.

"Mogu vam samo reći da je riječ o stranim državljanima, odnosno mladim djevojkama i dečkima, koji su na sudu bili vrlo pristojni i nisu radili nikakve probleme. Ako se ne varam, izrekao sam im gotovo maksimalnu kaznu od 700 kuna, koju su uredno platili", rekao je Jutarnjem listu sudac Oštarić.

Prvi slučaj dogodio na plaži Zrće, kada su pred očima cijelog kafića Slovenka i Francuz vodili ljubav, pa su naišla dva policajca iz ophodnje, razdvojili, priveli i napisali im prijavu. Slovenku je za vrijeme izricanje presude pred vratima sudnice čekao njezin dečko, koji je bio uvjeren da je na sudu zbog droge.


Drugi slučaj seksa na javnom mjestu odigrao se na – privatnom gliseru. Nekolicina "uvrijeđenih i omalovaženih" mještana Novalje osjećala se dužnima pozvati policiju zbog dvoje mladih, Njemice i Talijana, koji su se nakon kupanja popeli na gliser i seksali. Umjesto da su okrenuli glavu, Novaljani su zaključili da je gliser preblizu rivi, što je ovo dvoje koštalo novčane kazne.

Policija je prijavila i par iz Slovenije koji je vodio ljubav u zahodu u kafiću, a jedan je češki turist kažnjen jer je bio "jedini nudist" na plaži.

Prekršajni sud u Pagu strancima zbog raznih djela naplatio čak 340.000 kuna kazni, a najčešće prijave protiv stranaca su zbog zloporabe opojnih droga.

net

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime30.08.10 8:16

I treba da državne službe rade svoj posao i neka im naplačuju kazne respect..možda da su malo veče nebi bilo loše.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime30.08.10 8:51

Po meni bi kazne trebale biti i puno veće jer to što se radi prelazi svaku granicu dobrog ukusa.Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima 4_6_2v
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime30.08.10 13:48

A možda bi te koji se seksaju na javnim mjestima pred desecima ljudi trebalo koji mjesec na psihijatriju staviti.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime30.08.10 13:57

i na psihijatriju, samo u odvojene odjele looool

kazne trebaju biti veće, ne samo za to, nego općenito
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime31.08.10 9:03

Sasvim sigurno trebaju biti veće kazne, kazne u našem pravosuđu su blage jer nismo pravna nego mafijaška država.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime31.08.10 11:02

ja bi im bas jos i aplaudirala Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima Empty
PostajNaslov: Re: Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima   Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Osudio sam ih jer su se seksali u kafiću pred svima
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Talijani se seksali pred svima bez imalo ustručavanja
» I Magic Johnson osudio LeBronov potez
» Potreban konobar i šanker u kafiću u centru Zemuna
» Slovenci dali božićnice svima osim Hrvatima!
» Strastveno se seksali pa završili u ledenoj Rajni

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: