Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Lavina misli

Go down 
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime26.08.10 20:55

Da li ste ikad bili svjesni kojom brzinom vase negativne i nestabilne misli mogu izmaci vasoj kontroli....npr probudite se u sred noci i sjetis se da moras platiti racun ...i umjesto da budemo sretni kako smo se sjetili na vrijeme mi nastavimo razmisljati o raznim stvarima koje sutra moramo ...zamisljamo se u raznim situacijama cak smisljamo sta cemo kome reci ..i normalno postajemo sve uznemireniji ...e to ja zovem "lavinom misli"...


Da li se vama desavaju te lavine...
Kako se borite s njima ...i da li se uopce borite ...


Ja u zadnje vrijeme sam naucila i to da kontrolisem ...cim lavina krene ..kazem sama sebi dosta ...o tome .. i pocnem misliti kako se lijepo osjecam sto se sjetim neceg vaznog ...i ne nadovezujem na to sta jos imam uraditi ..i skim cu sta razgovarati ...svaki put tako cinim ..te misli otjeram na pocetku ..i vjerujte da su mi sad noci lakse jer ne kupim stres u sebi i preko noci ..jutra su ljepsa nisam napeta kako cu i sta cu ...kad ustanem polako krecem jednu po jednu stvar i uradim ih uspjesno i ako ne razmisljam o njima citavu noc .....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lavina misli  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime26.08.10 20:56

može se naučiti gospodariti svojim mislima, može, može....
usmjeravati ih, kontrolirati ih, preoblikovati ih...
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime26.08.10 21:05

Kad bi svi naucili kako kontrolisati misli ne samo u toku noci ..nego i preko dana ..mnogo bi bili sretniji i zadovoljniji ...kad pocne jedna misao losa da kola na nju se nadovezuje druga i najednom u toj najezdi misli mnogi ljudi se ne znaju suprotstaviti ...koliko vremena izgubimo razmisljajuci sta cemo i kako cemo i pravimo scenarije ...i onda normalno da ne mozemo nikad biti mirni uvijek se sekiramo i brinemo ...i zato po mom jako je bitno zaustaviti tu lavinu ...

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lavina misli  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime26.08.10 21:06

ima jedna knjiga koja govori upravo o tome, reći ću ti draga...i vjeruj mi, može se
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime26.08.10 21:22

Dat ces mi naslov ..a ja znam da se moze ..jer to cinim .... mnogo sta sam naucila u vrlo kratkom vremenu ..ali pitam se da li iko jos misli kao mi ..da li se to ikom desava i da li sta poduzimaju ili jednostavno ono kazu jadan /na ja ..i prepuste se lavini .....

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lavina misli  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Gost
Gost




Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime26.08.10 21:26

oni koji kažu jadan ja i prepuste se lavini su samo živući mrtvaci koji hodaju ovim svijetom vječno nesretni, nespokojni, nezadovoljni, oni koji ne znaju tko su, oni koji su samo blijede sjene na zidu života....oni koji se prepuštaju - ne žive, nego spavaju....da ne duljim, poslat ću ti naslov knjige pa ćeš vidjeti draga...i te kako se može biti gospodar svojih misli....pa nismo ovce....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime08.09.10 23:00

Da li ste ikad bili svjesni kojom brzinom vase negativne i nestabilne misli mogu izmaci vasoj kontroli....npr probudite se u sred noci i sjetis se da moras platiti racun ...i umjesto da budemo sretni kako smo se sjetili na vrijeme mi nastavimo razmisljati o raznim stvarima koje sutra moramo ...zamisljamo se u raznim situacijama cak smisljamo sta cemo kome reci ..i normalno postajemo sve uznemireniji ...e to ja zovem "lavinom misli"...
S ovakvim stavom namećemo sebi znači obaveze i probleme prije nego su oni nastali,a to je greška većine nas i mene same.Ja sam se s tim izborila ,čemu da živim unaprijed ,čemu da razmišljam o nečemu što će tek biti .Sve se treba rješavat u hodu korak po korak i tad je život lakši
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime07.09.11 18:03

Ima li vas koji sebi cinite zivot jednostavnijim ili se prepustate lavini.... Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Lavina misli  Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Sponsored content





Lavina misli  Empty
PostajNaslov: Re: Lavina misli    Lavina misli  I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Lavina misli
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Misli u fotografiji sa facebook stranice Carpe diem - citati, lijepe misli, poezija
» Misli o Mariji
» Zaratustra, misli
» Iluzija misli
» Skrivene misli

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Pozitivna psihologija-
Forum(o)Bir: