Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 9:25

Otvorila sam ovu temu,jer me zanima ima li koga koji je toliko duhovan i na tom stupnju pa prima poruke,bilo da ima vizije ili su to poruke u snu? Mogu reči da ja imam iskustva u tome a i duhovno sam povezana s prijateljem koji prima poruke a ima i vizije pa nas dvoje (oboje smo RKC) zajednički molimo i duhovno surađujemo i to donaša plodove.
Potaknuta time i najnovijom porukom koju smo primili i to noćas a glasi ..."Ukinuti će gospu",oboje smo primili signal da će se nešto dogoditi bojim se za Međugorje." Nekome" ono jako smeta a na puno mjesta se govori kako đavo mrzi ta svetišta, a posebno Međugorje, jer će se odande širiti istina kroz ostvarenje onih 10 tajni.Povezano s time prošlog tjedna tamo se okupilo 80.000 mladih iz cijeloga svijet i molilo. E sad zamislite kakva je to snaga molitve kad toliko tisuća duša(osobito mladih) iskreno moli i kako to nekim slugama mračne strane smeta.U svakom slučaju progon osobito krščana je započeo to je evidentno a isto tako i ostalih religija a svi znaci ukazuju na to da smo u posljednjim vremenima.

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena 238582
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 9:33

...vezano uz gornji post:

Mnoštvo mladih na Festivalu u Međugorju



PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena 22.30.50

Dvadesetprvi međunarodni molitveni susret mladih - Mladifest započeo je u Međugorju u nedjelju, 1. kolovoza 2010. pod geslom „Učitelju dobri što mi je činiti da baštinim život vječni“ i traje do petka, 6. kolovoza. U nedjelju, nakon molitve Krunice u 18 sati, predstavili su se mladi iz šezdeset i devet zemalja svijeta, a svima je dobrodošlicu zaželio međugorski župnik fra Petar Vlašić. Svetu Misu otvorenja predslavio je provincijal hercegovačkih franjevaca dr. fra Ivan Sesar. U večernjim sv. Misama suslavi oko petsto svećenika (500). (slike)

[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 11:34

Mislim da mnogi primaju svakakve poruke u snovima, samo sad je pitanje na temelju čega znati je li ta poruka "Odozgo", "Odozdo" ili odakle već.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 11:55

Procyon je napisao/la:
Mislim da mnogi primaju svakakve poruke u snovima, samo sad je pitanje na temelju čega znati je li ta poruka "Odozgo", "Odozdo" ili odakle već.

E pa vidiš u tome i je stvar,i to je dar,moći prepoznati i spoznati poruke.Ovisi koliko si visoko u vjeri,molitvi i meditaciji onda je dano.Zato je nas tu dvoje.Duhovni smo blizanci i ako jedan dobi nešto znakovito,obvezno i drugom dođe kao potvrda toga slična poruka ili misao ili vizija ,ja mogu prepoznati poruku ali je teško tumačim,kod mog para je obrnuto,odmah "vidi" na što bi se moglo odnositi. E sad kod svakoga koji ima taj dar je individualno....PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Smile1
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 12:31

Eto, super je da si našla svog duhovnog blizanca, tj. nekoga tko te zapravo razumije i s kim dijeliš zajedničke stvari, to nije lako naći, naročito nekog s kim bi se mogla nadopunjavati ;)
Uvijek su stvari individualne, ovise o samoj osobi i njenoj percepciji. Jednostavno, valja biti otvoren ka novim stvarima, pa čak i onim koje nam se ne čine odmah realne.
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 12:45

Procyon je napisao/la:
Eto, super je da si našla svog duhovnog blizanca, tj. nekoga tko te zapravo razumije i s kim dijeliš zajedničke stvari, to nije lako naći, naročito nekog s kim bi se mogla nadopunjavati ;)
Uvijek su stvari individualne, ovise o samoj osobi i njenoj percepciji. Jednostavno, valja biti otvoren ka novim stvarima, pa čak i onim koje nam se ne čine odmah realne.

A gle mišljenja sam da je to sve dar i da za sve treba molitva,nije lako ali treba biti ustrajan...to je jako dug put...u svakom slučaju hvala na komentaru...PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Tnx
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 12:55

Nema na čemu Smile

Nego, što podrazumijevaš pod molitvom?
[Vrh] Go down
cassia
Totalno relaxiran
cassia


Female
Broj postova : 2455
Lokacija : Greenwood
Datum registracije : 07.08.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 13:17

Procyon je napisao/la:
Nema na čemu Smile

Nego, što podrazumijevaš pod molitvom?

...ja sam pripadnik RKC-a i držim se krščanskih molitava i meditacija,no smatram da svatko u svojoj vjeri,religiji, treba moliti,pa ako se moli i čisto svojim riječima ,sigurno će i to donijeti plodove nakon nekog vremena, ali ništa od toga što će se moliti samo u potrebi,potrebno je svaki dan odvojiti malo vremena i barem zahvaliti na onome što imamo ako ništa drugo,molitva je i lijepa riječ,ljubazan osmijeh a da ne govorimo o pomoći bližnjemu, ....neizmjerna ja radost kad osjetiš da si nekome pomogao i njegova zahvalnost je tebi kao 100 blagoslova.....PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Praying
[Vrh] Go down
Procyon
Totalno relaxiran
Procyon


Male
Sagittarius Snake
Broj postova : 1261
Godine : 34
Datum registracije : 26.07.2010

PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime24.08.10 13:28

Aha, razumijem. :hy:

Baš sam se sjetio da poznajem jednu osobu koja ima tih iskustva sa snovima, gdje je primao svakakve poruke i onda ih tumačio. Ima nešto u svemu tome, u deja vu-ima, vizijama, porukama u snovima i slično. Bio sam čitao u jednoj knjizi o svakakvim slučajevima i iskustva ljudi na tom području.
[Vrh] Go down
Sponsored content





PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena Empty
PostajNaslov: Re: PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena   PORUKE  ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
PORUKE ODOZGO...i znakovi posljednjih vremena
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Proročanstva na temu posljednjih vremena i WW3
» Najveći gastronomski trendovi posljednjih 50 godina
» Je li Vam netko blizak posljednjih mjeseci ostao bez posla?
» Australiju pogodio najjači zemljotres u posljednjih 50 godina
» Euro danas pao na najnižu razinu u posljednjih devet godina

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Duhovnost-
Forum(o)Bir: