Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ima li neko u "ormaru"?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Ima li neko u "ormaru"? Empty
PostajNaslov: Ima li neko u "ormaru"?   Ima li neko u "ormaru"? I_icon_minitime21.08.10 14:16

Da li ste se plasili necega kao dijete...da li ste trazili od roditelja da provjere ormare..krevete ne bi li vas uvjerili da nema nicega tamo...

Kako se ponasa vase dijete ima li on slicnih problema .....
Kako reagujete u tim trenutcima ..

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Ima li neko u "ormaru"? Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Ima li neko u "ormaru"? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li neko u "ormaru"?   Ima li neko u "ormaru"? I_icon_minitime21.08.10 16:34

Ja se nikad nisam bojala sjenki iz ormara.
jednom mi je bilo neugodno zaviriti ispod kreveta ..dan prije je mačka donjela ptičicu i dovršila je ispod... Ima li neko u "ormaru"? Kopfschuettel i bilo me strah da duh ptičice ne vreba ispod i da će me uloviti za nogu
Tako i na moru sam imala strah od zmija... pa su svi udovi bili striktno u okviru kreveta
a za noćne sjenke.. pa odmalena spavam s jastukom na glavi tako da me ne muće...

Moji roditelji su dobro postupili... čudovišta ne postoje i točka..nisam gledala horor filmove do 13. -te godine, nikakve filmove neprimjerene za moju dob ( ono što su oni nadzirali naravno Ima li neko u "ormaru"? 719500 )

Cilj je da djete bude svjesno da ničeg nema tamo Ima li neko u "ormaru"? 765992 i da se porazgovara s njim kad se shvati da ima neki strah.. jer sve ima svoj uzrok.. a djećje more je najlakše odpuhnut dozom sigurnosti i ljubavi
[Vrh] Go down
irko
Ljubitelj foruma
irko


Male
Broj postova : 4356
Lokacija : Kuca
Datum registracije : 10.08.2010

Ima li neko u "ormaru"? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li neko u "ormaru"?   Ima li neko u "ormaru"? I_icon_minitime21.08.10 16:37

nisam se bojo tih stvari jesam do svoje 11. god mraka se bojo da budem sam jer sam znao slusat price o duhovima itd. a horora se nikad nisam bojo znam da je to sve snimano
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ima li neko u "ormaru"? Empty
PostajNaslov: Re: Ima li neko u "ormaru"?   Ima li neko u "ormaru"? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ima li neko u "ormaru"?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Gol masturbirao u tuđem ormaru
» Moze li neko objasniti ovo...
» Prepoznajete li kad neko laže

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Obitelj, dom, kultura življenja :: Obitelj i prijatelji :: Roditelji i djeca-
Forum(o)Bir: