Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kakvo ćete drvce za Božić kititi?

Go down 
2 posters

Kakvo Božićno drvce ćete kititi
Umjetno drvce
Kakvo ćete drvce za Božić kititi? T7mw5w_th71%Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_vote_rcap
 71% [ 10 ]
Kupit ću odsječenu jelu ili smreku
Kakvo ćete drvce za Božić kititi? T7mw5w_th29%Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_vote_rcap
 29% [ 4 ]
Neću kititi
Kakvo ćete drvce za Božić kititi? T7mw5w_th0%Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Okititi ću rastuće drvce
Kakvo ćete drvce za Božić kititi? T7mw5w_th0%Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sam ću posjeći drvce
Kakvo ćete drvce za Božić kititi? T7mw5w_th0%Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno glasova : 14
 

Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:09

Kakvo drvce ćete za Božić kititi?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:15

Postoji još opcija koje nisu uključene ...npr. posjeći ću jelu, okititi ću rastuću jelu ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:21

tana je napisao/la:
Postoji još opcija koje nisu uključene ...npr. posjeći ću jelu, okititi ću rastuću jelu ...

Postoje eto nisu mi pale tog tena na um. Kako da to popravim i stavim pod anketu?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:22

Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Postoji još opcija koje nisu uključene ...npr. posjeći ću jelu, okititi ću rastuću jelu ...

Postoje eto nisu mi pale tog tena na um. Kako da to popravim i stavim pod anketu?

Evo riješeno cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:24

tana je napisao/la:
Teofil je napisao/la:
tana je napisao/la:
Postoji još opcija koje nisu uključene ...npr. posjeći ću jelu, okititi ću rastuću jelu ...

Postoje eto nisu mi pale tog tena na um. Kako da to popravim i stavim pod anketu?

Evo riješeno cerekalo

Hvala cerekalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:24

Stalno sam imala pravo drvce do prošle godine,kada sam kupila umjetno.
U stanu mi je prevruće pa se ospe u par dana i nije više lijepo...
zato sam kupila prelijepo umjetno onako ful gusto,ma ono prekrasno mi je...
Obožavam kititi drvce,kitim ga baš na badnjak,još ako pada snijeg ja uživam...
ugođaj za divljenje...
Ma ja vam ljudi obožavam Božić cerekalo
:bor: :djedica: :poklon: snowman
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/14/2008, 21:27

Kod mene se uvijek kitilo umjetno drvce tako će i ove godine. Na prste jedne ruke mogu izbrojat smo posjekli u šumi.

:bor: :poklon:
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/16/2008, 01:35

Moramo odvesti Kate u Beč primjerice za Božić. cerekalo
Imam bijelo umjetno drvce, naljepše mi je i najpraktičnije tako.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime11/23/2010, 14:08

..svake godine kanimo kupiti jedno lijepo veliko umjetno drvce...ali nikako da ga kupimo..pa odemo i kupimo jelku na tržnici.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime11/26/2010, 08:11

umjetno,ne volim pravi bor zbog iglica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime11/26/2010, 09:09

uhh ja ne volim umjetni, ko ni cvijece umjetno , samo pravi dolazi u obzir Božić
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime11/26/2010, 10:15

uvijek imam pravi bor, nekad odsječen, nekad rastući, volim taj miris prirode
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime11/26/2010, 10:17

..a volim ga i ja..ali imam dva ogromna bora iza kuče..i da bi miris ušao u kuću biti će mi dovoljno koja grana sa njih da sve zamiriše Smile
..samo još da kupim umjetni zaboravio
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime11/29/2010, 14:35

Kakvo ćete drvce za Božić kititi? White-christmas-tree
Ovakvo Božić snowman

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Gost
Gost




Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/2/2010, 11:46

a hoće li i kuglice biti bijele šefe? :kavica:
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime12/2/2010, 15:55

A nebih bijeli..ja bih onaj zeleni s srebrenim vrhovima na iglicama veseli I kuglice ovisno koju boju čera izabere -zlatnu--plavu ili srebrenu ili sve Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kakvo ćete drvce za Božić kititi? Empty
PostajNaslov: Re: Kakvo ćete drvce za Božić kititi?   Kakvo ćete drvce za Božić kititi? I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kakvo ćete drvce za Božić kititi?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Single za Božić
» Božić i sve što vas asocira na Božić
» Ortodoksni kršćani slave Božić
» Kakvo je danas vrijeme?
» Čestitke

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva-
Forum(o)Bir: