Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 18:04

Svaki treći žitelj ovog sela imao grdne probleme, a lekari niškog zavoda za hitnu medicinsku pomoć svakodnevno zbrinu nekoliko pacijenata. Terapija: antibiotici i injekcije. Najvažnije je ni po koju cenu ne dirati ranu posle ujeda



Svaki treći meštanin sela Crvena Reka u opštini Bela Palanka, u blizini Niša, imao je zdravstvenih problema posle ujeda sitnih mušica krvopija. U niškom zavodu za hitnu medicinsku pomoć svakodnevno se zbrine po nekoliko osoba sa velikim otocima po telu, a pojedini pacijenti dolaze i sa velikim gnojnim ranama na mestima ujeda.
Lekari niškog zavoda preporučuju da se posle ujeda piju antibiotici, ali i savetuju da se nikako ne diraju otečena mesta kako se rane ne bi inficirale. Kod mnogih pacijenata, međutim, pomogla je tek terapija injekcijama, pa su meštani s pravom uplašeni, a ove sitne bube već su proglasili mušicama mutantima.

izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 21:50

Da moju mačku nisu ujele takve mutanat mušice. Več 10 dana se bori s nekakvim otocima po glavi ..prvo joj je bio ispod čeljusti sada iznad uha.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 21:52

Ne znam moguce..

Ja kad sam bila na odmoru ujedale kao lude napravi se otok kao da te ujede pauk a ne muvaNeverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! 237776
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 21:53

Ja za to znam ima bar 2 meseca . Puna je bolnica u Nisu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 21:55

Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Affraid meni je bilo cudno...nikada nisu tako ujedale
[Vrh] Go down
mihaela
Ljubitelj foruma
mihaela


Female
Libra Tiger
Broj postova : 3434
Godine : 37
Lokacija : Uvek dovoljno blizu da vidim sve
Datum registracije : 25.11.2009

Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 21:56

Ma strasno bre...ovde ima i nekih cudnoh komaraca...kad ujedu ostane oziljak
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 21:57

Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Affraid sve mutiralo
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime17.08.10 22:10

Pa trujemo ih sa svime i svačime a ne potrujemo ih kako treba i ona se oni razviju u ružne crne Hulkove Laughing
Ali to da otiće na mjestima..sada me baš bacilo u razmišljanje..jer moja maca je odjdnom pobjegla iz dvorišta i kod susjeda počela spavati i sada vidim da ima opet taj otok na glavi zaboravio
[Vrh] Go down
Sponsored content





Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! Empty
PostajNaslov: Re: Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!   Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju! I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Neverovatno, ali istinito: Mutant-muve napale Srbiju!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Život u toplim izvorima - Efidridske muve
» Maca mutant
» Auto nesreća sa duhom - navodno istinito
» Drugari Svjetlane Pećanac: Nastavnica i pedagogica grubo napale Cecu
» Riječni ulaz u Srbiju

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Općenite aktualnosti-
Forum(o)Bir: