Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem Empty
PostajNaslov: Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem   Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem I_icon_minitime14.08.10 16:31

Mladić iz Amerike preko noći postao poznat kao "najveća bruka i sramota" jer je na bejzbol utakmici pobegao od loptice koja je letela ka glavi njegove devojke...


Bo je postao predmet izrugivanja svih fanova bejzbola na utakmici Hjuston - Atlanta, a nakon objavljivanja video klipa, i svih fanova bejzbola na svetu. Predmet podsmeha postao je ne toliko zbog toga što je "pustio" da bejzbol loptica udari njegovu dragu, već zbog činjenice da nije pokušao da uhvati "trofej".

Pogođena Sara prošla je sa ogrebotinom i modricom na ruci koju je podigla kako bi se zaštitila od "projektila", a po završetku utakmice rekla je reč-dve o svom dragom.

"Čim smo došli na stadion i kada sam videla na kojim mestima sedimo rekla sam mu: Dragi, mene će pogoditi loptica! Rekao mi je da neće i da će je on uhvatiti ako se tako nešto dogodi. Naravno da je loptica išla ka meni...a on je pobegao".




izvor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem Empty
PostajNaslov: Re: Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem   Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem I_icon_minitime14.08.10 16:32



Što je sigurno sigurno..kidnuo čovek.. Laughing
[Vrh] Go down
teaa
Totalno relaxiran
teaa


Female
Capricorn Rooster
Broj postova : 2415
Godine : 54
Lokacija : Split
Datum registracije : 05.02.2010

Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem Empty
PostajNaslov: Re: Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem   Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem I_icon_minitime16.08.10 22:25

Bila je to spontana reakcija Laughing
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem Empty
PostajNaslov: Re: Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem   Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem I_icon_minitime17.08.10 21:42

Naravno da je loptica išla ka meni...a on je pobegao".
..e to joj i sve joj je jasno u vezi njega..papak obični zaboravio Laughing
[Vrh] Go down
Sponsored content





Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem Empty
PostajNaslov: Re: Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem   Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Ne brini draga, ja sam tu...dok ne pobegnem
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Draga punica
» Vi, on i njegova draga mama
» Draga, radiš od muhe slona!
» Top 10 znakova da će vaša draga biti loša majka
» Draga, izvini, ali fudbal je fudbal...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Najnovije aktualnosti :: Zanimljivosti-
Forum(o)Bir: