Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Prugice glavni su hit ovog ljeta

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Prugice glavni su hit ovog ljeta Empty
PostajNaslov: Prugice glavni su hit ovog ljeta   Prugice glavni su hit ovog ljeta I_icon_minitime07.08.10 17:53


Printevi koji nikada ne izlaze iz mode

Mornarski uzorak, kao i točkice, printevi su koji nikada ne izlaze iz mode. Ovog su ljeta posebno popularni, a može ih se kombinirati za koju god priliku treba, od ležerne svakodnevne garderobe, pa do svečanog šik outfita...

Svevremenski mornarski stil

Mornarski stil je zabavan, jednostavan, dinamičan i prilično nekonformistički. To je klasičan, svevremenski stil koji koristi funkcionalne komade odjeće bez obzira na to što se u modi događa. Bez obzira je li prugasti uzorak na majici, haljini,hlačama, tobrici , nakitu ili cipelama, vi to možete iskombinirati tako da ispadne casual, otkačeno ili ženstveno.

Coco Chanel prva je predstavila “nautičku” majicu u žensku modu 1917. godine u svom butiku u Deauvilleu u Francuskoj, i od tada nikad nije izašla iz mode. Žene diljem svijeta usvojile su ovaj šik, ikonski look, a dizajneri su počeli koristiti prugice za razne odjevne predmete u svojim kolekcijama, što mornarski stil čini jednim od najvažnijih trendova u modnoj industriji.

Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice01Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice03

Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice06Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice05


Prednost mornarskog stila je što može biti androgen, ženstven ili muškobanjast, ovisno o vašoj želji. Generalno govoreći mornarska majica ide odlično uz traperice. Iskomibinirajte je s tamnim trapericama, balerinkama ili gladijatoricama. Kao dodaci će vam poslužiti vintage torbica ili sunčane naočale. Ako želite malo glamurozniji izgled nabacite smoke eyes makeup ili usne naglasite crvenim ružem.

Rock stil – za rockerski izgled kombinirajte mornarsku majicu i kratke traper hlačice sa gumenim čizmicama, kako to čini Kate Moss. Ako ne volite gumene čizmice, onda će poslužiti i gležnjače a visoku petu. Dodajte torbu preko ramena i spremni ste za bilo koju vrstu događanja.
Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice07aPrugice glavni su hit ovog ljeta Prugice08a

Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice09aPrugice glavni su hit ovog ljeta Prugice10a

Romantični stil – u ovu kategoriju spadaju sve suknjice i haljinice na prugice, koje mogu izgledati veoma ženstveno. Ovisno o materijalu haljina ili suknja mogu biti čak i svečane – šifon ili svilu birajte za značajnije događaje, a pamuk ili nešto slično za ležernije trenutke. Uz haljinu, naravno, moraju ići i divne cipele – što je svečaniji trenutak, to bi viša peta trebala biti.

S obzirom da se radi o komadu odjeće koji je klasičan, nemojte se ustručavati poigrati s njime. I budite hrabri! Isprobate različite kombinacije, i čak pokušajte kombinirati s različitim printevima – pogotovo cvjetnim ili točkicama.

Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice11Prugice glavni su hit ovog ljeta Prugice12

izvor

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Prugice glavni su hit ovog ljeta Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Prugice glavni su hit ovog ljeta Empty
PostajNaslov: Re: Prugice glavni su hit ovog ljeta   Prugice glavni su hit ovog ljeta I_icon_minitime10.08.10 14:56

A i jesu da ovog ljeta bile in. Na koliko curica sam vijela prugaste majce.. pa i na muškarcima. Ja ih osobno baš ne volim. Imam kompleks od njih ..kada sam bila mala dobila sam trenerku sa prugama..a pruge kao zatvoreničke i još crno zelenkaste pruge i onda su me natjerali da ju obučem u školu Laughing Strašno.. zaboravio
[Vrh] Go down
 
Prugice glavni su hit ovog ljeta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Što vam zvijezde spremaju ovog ljeta?
» Ovog ljeta bez kupanja na Bentbaši
» Roger Sanchez ovog ljeta u Aquarius Zrće
» Sedam stvari koje možete raditi na Jadranu ovog ljeta
» Država - glavni grad

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Moda :: Moda, trendovi i kritike-
Forum(o)Bir: