Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Što vas najviše pali kod žena

Go down 
+11
Them
Rokerka
Firefly
Blizanka
bodomiere
Wall-e
Shikle
Kikica
Danijel27
black-devil
Dijamantni 13
15 posters
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 17:11

fiziči i mentalno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 17:23

izgleda nista cim se ne izjasnjavaju Što vas najviše pali kod žena 73820
[Vrh] Go down
black-devil
Zagrijao tipkovnicu
black-devil


Female
Aries Rooster
Broj postova : 475
Godine : 43
Lokacija : Austrija, Bec
Datum registracije : 28.07.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 18:00

Mene pale usne, noge, grudi. Što vas najviše pali kod žena 487808
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 18:02

Što vas najviše pali kod žena 73820 Što vas najviše pali kod žena 73820 komisikaaaaaaaaaaaaaaaa reci cu te mami Što vas najviše pali kod žena 71877
[Vrh] Go down
black-devil
Zagrijao tipkovnicu
black-devil


Female
Aries Rooster
Broj postova : 475
Godine : 43
Lokacija : Austrija, Bec
Datum registracije : 28.07.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 18:02

Sta cu kada voliiiiim Što vas najviše pali kod žena 36244
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 18:05

Što vas najviše pali kod žena 36244 onda te necu reci Što vas najviše pali kod žena 12363
[Vrh] Go down
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 21:08

aaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhaahhahahhhhhhhhhhhhhhhhhahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahah ajme šta sam se nasmijala hm šteta kako ima tako malo geyeva
[Vrh] Go down
Danijel27
Početnik
Početnik
Danijel27


Broj postova : 10
Datum registracije : 01.08.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 21:53

neka kaze ko sta oce svakog muskarca bar po mom nekom blesavom misljenju pali kada zena izgleda rasno ,rasno mislim:
Grudi
da je zgodna do zla
usne punije
i da je vrela u krevetu
napaljena kao mali majmun
ni jedan muskarac ne moze tome da odoli
[Vrh] Go down
Danijel27
Početnik
Početnik
Danijel27


Broj postova : 10
Datum registracije : 01.08.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 21:53

Ledena Kraljica ne moj je reci mami reci je meni Što vas najviše pali kod žena 487808
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 21:54

Što vas najviše pali kod žena 73820 Što vas najviše pali kod žena 73820 zabolece te glava
[Vrh] Go down
Danijel27
Početnik
Početnik
Danijel27


Broj postova : 10
Datum registracije : 01.08.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 21:57

ma nece siguran sam Što vas najviše pali kod žena 771578
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime01.08.10 22:14

Ček jel to pitanje za žene koje vole žene ili je to pitanje za muške ili je svima upučeno? Laughing

[Vrh] Go down
Shikle
Početnik
Početnik
Shikle


Broj postova : 20
Datum registracije : 02.08.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime02.08.10 22:49

Kod zena muskarce najvise pali bujne grudi......jer je to uvek prvo sto muskarac prwo primeti na nekoj devojci.... farba jaje
[Vrh] Go down
Wall-e
Ljubitelj foruma
Wall-e


Male
Aquarius Buffalo
Broj postova : 6188
Godine : 38
Lokacija : Bejha
Datum registracije : 04.06.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime02.08.10 23:02

Ja prvo primjetim kosu pa oči, ostalo mi s vremenom zapada za oko! Smile
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime03.08.10 14:34

Shikle je napisao/la:
Kod zena muskarce najvise pali bujne grudi......jer je to uvek prvo sto muskarac prwo primeti na nekoj devojci.... farba jaje

ja općenito kod ljudi prvo i kod cura i kod muških prvo vidim oči...a sad...šta me pali Što vas najviše pali kod žena 765814 ...?grudi,guza,zločesti pogled,da nije baš dobrica (al ne pretjerano,da opet ne da sve...to mi se jako sviđa)...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime03.08.10 14:41

nisam primjetila da me nesto kod zena pali ..obratit cu paznju ovioh dasna pa se javim :;):

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Što vas najviše pali kod žena Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime03.08.10 19:49

ruke.. oči.. grudi.. ^^ grudi pogotovo
[Vrh] Go down
Rokerka
Ljubitelj foruma
Rokerka


Female
Cancer Rat
Broj postova : 4199
Godine : 27
Lokacija : Nedođija ^^
Datum registracije : 31.12.2009

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime20.08.10 14:58

U zadnje vreme gledam zadnjice devojaka...nije da me pali, al ne znam, ne mogu da ne pogledam... lol!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime29.08.10 21:44

lipi nokti,usne,

duge noge,

lipa guza,

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime29.08.10 21:46

sve... cerekalo:
[Vrh] Go down
Dijamantni 13
Zagrijao tipkovnicu
Dijamantni 13


Female
Cancer Horse
Broj postova : 139
Godine : 33
Lokacija : bjelovar
Datum registracije : 31.07.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime03.09.10 20:20

ja volim guzice
[Vrh] Go down
Them
Totalno relaxiran
Them


Broj postova : 1267
Lokacija : Merkur
Datum registracije : 31.08.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime04.09.10 1:53

Ja volim kod žene poreznu karticu njene obitelji Laughing


Kod žene volim sve.........................................osim..................kad s 40 želi izgledat kao da ima 20 i obrnuto.....................i kad joj smrdi iz usta....................a i kad je opterećena pizdarijama tipa "ko koga jebe u kvartu" ili kad svako malo skače po vagama i govori kako se ona udeblja 3 kila nakon čaše vode...., i kad misli da je jako pametna kad se popne na stol i "zaigra" na nikotin.......jer eto..............SVE JE LUDO.......................i kad ide na hodočašće u robne kuće..................i kad cijelo jebeno vrijeme provodi na fejsbuku četajuć se s prijateljicama koje žive 10 metara od nje.....................i kad svugdje na početku veze vuče svoje jebene prikolice od "prijateljica" koje ju ionako odjebu kad nađu "momka"..................

je....težak sam............i nisam savršen i ispljucao sam sebe samoga odavno i to mi daje za pravo na ovakve stvari......................
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime06.09.10 21:42

Dijamantni 13 je napisao/la:
ja volim guzice

looool looool looool
a koji upad,jednostavno
ja volim guzice
kad pročita ovo prođe mi slika njega pred oččima sa facom ko na avataru i da mi posve ozbiljno govori "ja volim guzice!"
looool looool looool
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime02.12.10 17:10

Them je napisao/la:
Ja volim kod žene poreznu karticu njene obitelji Laughing


Kod žene volim sve.........................................osim..................kad s 40 želi izgledat kao da ima 20 i obrnuto.....................i kad joj smrdi iz usta....................a i kad je opterećena pizdarijama tipa "ko koga jebe u kvartu" ili kad svako malo skače po vagama i govori kako se ona udeblja 3 kila nakon čaše vode...., i kad misli da je jako pametna kad se popne na stol i "zaigra" na nikotin.......jer eto..............SVE JE LUDO.......................i kad ide na hodočašće u robne kuće..................i kad cijelo jebeno vrijeme provodi na fejsbuku četajuć se s prijateljicama koje žive 10 metara od nje.....................i kad svugdje na početku veze vuče svoje jebene prikolice od "prijateljica" koje ju ionako odjebu kad nađu "momka"..................

je....težak sam............i nisam savršen i ispljucao sam sebe samoga odavno i to mi daje za pravo na ovakve stvari......................



strašan odgovor ali opet ima u njemu dosta istine hahaaha Laughing Laughing Laughing Laughing svaka ti dala za to Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime14.12.10 0:49

Graciozan hod eleganno obucene zene na viskim stiklama Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što vas najviše pali kod žena Empty
PostajNaslov: Re: Što vas najviše pali kod žena   Što vas najviše pali kod žena I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što vas najviše pali kod žena
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Što vas najviše pali kod muškaraca
» Žena sa najviše tetovaža na svijetu
» Što nas NE pali?
» Pali izvanzemaljci dobit će prvi spomenik na Zemlji
»  Pali su svi autoriteti u državi, DORH može krenuti u čistku

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Muški kutak-
Forum(o)Bir: