Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 HAK-ova interaktivna karta

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

HAK-ova interaktivna karta Empty
PostajNaslov: HAK-ova interaktivna karta   HAK-ova interaktivna karta I_icon_minitime28.07.10 9:28

HAK-ova interaktivna karta Hakmap



HAK je početkom lipnja odlučio olakšati korisnicima planiranje putovanja vozilom u Hrvatskoj. Na svojim stranicama objavio je interaktivnu kartu koja omogućava planiranje najbrže, najkraće ili najekonomičnije rute s detaljnim izračunima cijena za cestarine, tunelarine i mostarine.
Korisnici također mogu unijeti podatak o prosječnoj potrošnji vozila te dobiti okviran obračun ukupnog troška puta. HAK-ovci su pridodali karti i točke interesa, poput benzinskih postaja, te podatak o vremenskoj prognozi, ovisno o županiji, za tri dana.
Karta je u nekim elementima čak i bolja od slavnog ViaMichelina, te je dostupna na hrvatskom, engleskom, njemačkom i talijanskom jeziku, a planiranu rutu moguće je isprintati za kasnije korištenje.
Isprobajte sve nove mogućnosti na: map.hak.hr

Izvor:e-muskarac.com

_________________________________________________________________________

Halo da tu smo kod Slunja HAK-ova interaktivna karta 12363 HAK-ova interaktivna karta 12363

Šala..pala mi na pamet ta reklama..baš mi je glupa. HAK-ova interaktivna karta 634108 Sinja..Slunja..Senja..kao mi glupe kokoške ne znamo upamtiti ime grada HAK-ova interaktivna karta 634108

Ali ova karta im nije loša..tko se voli zamarati s tim.
Mi imao jednog poznanika..on preračunava i lipama koliko plina mu troši auto..mislim bolesnik HAK-ova interaktivna karta 73820
[Vrh] Go down
 
HAK-ova interaktivna karta
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Objavljena karta koja pokriva 99% površine Zemlje
»  Putovnice, vozačka dozvola, lična karta, boravišna dozvola

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Turizam i putovanja :: Savjeti, svaštara-
Forum(o)Bir: