Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Let 19

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Let 19 Empty
PostajNaslov: Let 19   Let 19 I_icon_minitime15.07.10 20:48

jel neko čuo za ovo?gledo sam (imam na dvd :-) )dokumentarni o bermudskom...između ostalog i o "Letu 19",skupini američkih bombardera koji su samo nestali u bermudskom trokutu,nikad nađeni,veze su se samo prekinule kao i s avionom koji je poslan u potragu za njima...najprije su im se počeli kvariti instrumenti...kada je pravljena rekonstrukcija tog leta (išli su jednim identičnim bombarderon iz 2. sv. rata kakvi su tad nestali) opet je isto bilo...i sa bombarderom i sa avionom koji ih je pratio radi snimanja...iste stvari u isto vrijeme na istim mjestima...samo što su se ovi što su rekonstruirali uspjeli vratiti...
link - http://www.borja.org/spy-caffe/bermudski-trokut
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Rubin
Zagrijao tipkovnicu



Male
Cancer Buffalo
Broj postova : 233
Godine : 27
Lokacija : Zagreb/Trnje
Datum registracije : 10.11.2011

Let 19 Empty
PostajNaslov: Re: Let 19   Let 19 I_icon_minitime15.11.11 12:06

Ima opravdanje za sve te događaje na području bermudskog trokuta.
U hrvatskom časopisu Meridijani sam pročitao kako su dvojica znanstvenika potvrdili racionalno objašnjene za bermudski trokut.
Navodno, iz vode na području bermudskog trokuta izranjaju ti kao neki veliki vodeni baloni puni pare koji nastaju zbog tih nekih podvodnih erupcija.
Kada ti baloni izađu na površinu onda potapaju brodove a kada se malo vinu u zrak onda ulaze u motore aviona te ih začepljuju i na taj način avioni nestaju jel padaju onda u more.
[Vrh] Go down
 
Let 19
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Na rubu znanosti :: Bliski susreti :: Vanzemaljski oblici života-
Forum(o)Bir: