Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:10

pajdo mi ima i viruse i crve i trojance na kompu.skinia sam mu nod32 2010 al ga nakon skidanja nema nigdje na kompu.instalira je viper antivirus i ne može mu izbrisat malicioznu kompaniju al mu sve ispiše koje ima al ne i u kojim su firektorijima tako da ne znam di da ih tražim.instaliram mu avast 9.0 i kad ga krene pokretan kaže samo da je error nađen i da ga ne može pokrenut al ne piše koji error.ubacim original cd win xp pro sp2 počne instaliravat i nakon prvog restarta error da provjerim spoj hdd-a il da pretražim komp od virusa (nisam iša win repair nego new installation).slika mu je čas normalna a čas se javljaju roze pruge (npr prikazuje loptu i u njoj su koncetrične kružnice kojima su crte (tih kružnica) isprekidane).net i brzina spajanja mu je normalna.win se normalno sporije dižu nakon malicioznog smeća.upali su mu tako da mu se tip ubacia u komp i uvalia mu sve to.win xp pro performace edition april 2009 version 2 service pack 3.
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:18



moraćeš da formatiraš glavnu particiju gde treba Windows da se instalira....


samim formatiranjem dobiješ čistu particiju na koju možeš bez problema da instaliraš Win...
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:21

a kako ču to napravit?seb sam to bia proba napravit my computer desni klik na particiju i format al nije tjelo jer je win na toj particiji.ima jednu paticiju.za software sam glup ko stup ne znam baš najbolje jedino u šta se odlično razumijem u komp je hardware ako mi moš objasnit ko laiku...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:34


moraćeš ipak da sve to instaliraš i particionišeš sa podizanjem sistema...


evo ti na ovom sajtu detaljno uputstvo.. bravo


Instalacija
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:41

hvala...zaboravia sam reć da ne mogu uć u bios ako je to bitno...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:45



i BIOS samo treba da ti je nameštena postavka za 'boot' kad ubaciš Win CD...znači da se preko instalacionog cd-a odmah podigne to samo instaliranje i posle ideš korak po korak...


pokušaj pa vidi kako ide ako nešto ne bude jasno slobodno pitaj.. frends
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:53

pokušavo sam al neće da boota sa cd-a.znam instalirat win xp skoro sa povezom na očima radio sam praksu u servisu kompa svako malo sam istalirava win,al ovdi ne radi ni tab ni del ni F8 ni iš...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 20:56



onda ti je cd neispravan...
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 21:00

lijepo...hvala Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win 684631 .ako dođeš u split plaćam piće Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win 684631
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 21:06



nema na čemu bodomiere...ti piće, ja ćevape.. frends


slobodno pitaj šta ti nije jasno u vezti kompa...koliko znam pomoći ću.. chirio
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime12.07.10 21:52

hvala...i za me i za pajdu...mater mi radi u ćevapđinici XD pravi travnički doslovno da znaš kakvi su...možda sredim popust XD ...probaću opet reinstall win...maka sam mu oko 990 virusa
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime15.07.10 21:24



bodomiere, šta si uradio sa windowsom, jesli ga očistio ili reinstalirao??...
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime15.07.10 21:39

nisam...onda sam doslovno cjelo popodne radio do u noći oko 10 h...sa iobit izbrišem viruse oko 990 i da instaliram nod32 javlja da ne može jer od prije ima avast koji je deinstaliran.prijatelj mi reko da formatiram iz biosa na startapu f5 al komp ne reagira ni na to.ima flat net i ako izađe sa neta ne može opet otvorit firefox osim ako ne restarta komp il ga resetira...ako to šta znači...avasta nigdje nema...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime15.07.10 21:50



pokušaj da vratiš vreme sistemom Restore na tačku kad je komp radio kako treba...

[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime15.07.10 21:54

u tome je problem...ne zna datum kad je radio kako treba...palo mi je na pamet...nisam siguran mislim da je reko da je pokušo to napravit pa da nije uspio ni na jedan datum prije...il on il neko drugi...pitaću ga na fejsu još detalja pa ću poslat sve u pp
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime21.07.10 14:06

Joj baš se trudiš oko tog prijateljevog kompa..nadam se da je on svjestan kakovog dobrog prijatelja ima u tebi. Ja bi mu davno sve formatirala..hhhh
Samo ja sam čula da nekada na disku ima to nešto tj mjesto gdje nešto od sistema ide i na tom zna biti greška i nemožeš onda nikako novi sistem staviti..samo se ne sječam jel može raditi tako kao god več radi sa starim sistemom. Da nije problem u tome.
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime22.07.10 14:26

Kikica je napisao/la:
Joj baš se trudiš oko tog prijateljevog kompa..nadam se da je on svjestan kakovog dobrog prijatelja ima u tebi.
Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win 19814 Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win 684631 nema smajla koji plače od sreće pa aj ove ću...
ugl,nemam pojma ni šta ni kako,znam da sam sa tog cd-a prije nego sam nabavia win 7,seb xp pro instalira baš sa tog cd-a.par puta sam si radia win repair sa tog cd-a opet sve ok.jedino njemu neće.drugom iz raz sam sa tog cd-a instalira na laptop,cd nit je izgreban nit išta...kako ću mu ga formatirat?u bios (da ga formatiram iz biosa) se nemože uć (sa f5,f8,niš ni tab ni del)...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime22.07.10 16:27

A jesi siguran da mu njegov rom radi? Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win 816407
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime23.07.10 13:31

100 % učita cd i sve...ubacim drugi cd neke igre il čega već odma očita i bilo koji drugi
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Gost
Gost




Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime23.07.10 13:40



Ipak nek pokuša sa sistemom Restore od prvog datuma na onom kalendaru koji pokaže...tu ne može da pogreši jer je tad sistem bio ispravan...
[Vrh] Go down
bodomiere
Ljubitelj foruma
bodomiere


Male
Sagittarius Horse
Broj postova : 3910
Godine : 33
Lokacija : Kaštel Sućurac
Datum registracije : 30.05.2010

Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime23.07.10 14:43

pokušavo sam i to...nema nijednog datuma...
[Vrh] Go down
http://dzungla-forum.forumcroatian.com/
Sponsored content





Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win Empty
PostajNaslov: Re: Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win   Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komp pun virusa nemogućnost instaliranja win
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako prepoznati računar dali ima virusa u njemu ?
» Pojavila se alatka za čišćenje Conficker virusa
» Moguće miješanje virusa svinjske i ptičje gripe
» Osam posto ljudske DNK potječe od jednog virusa
» Cyber kriminalci došli u posjed virusa Stuxnet

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Software, operativni sustavi, hardware, programiranje-
Forum(o)Bir: