Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Facebook dodaje detektovanje lica

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Facebook dodaje detektovanje lica Empty
PostajNaslov: Facebook dodaje detektovanje lica   Facebook dodaje detektovanje lica I_icon_minitime08.07.10 12:50


Facebook dodaje detektovanje lica Main


Imajući u vidu činjenicu da se svakoga dana na Facebook upload-uje više od 100 miliona fotografija, ta činjenica ovu društvenu mrežu čini prenatrpanom i mestom gde je potrebno uvesti neki red. Tako su čelnici Facebook-a doneli odluku da uvedu opciju detektovanja lica što će pomoći prilikom označavanja ljudi koji se nalaze na predstavljenim fotografijama. Nakon uvođenja ove karakteristike, Facebook će identifikovati likove na fotografijama korisnika nakon što ih korisnici upload-uju, automatski, na sličan način kao što to radi bilo koji kompaktni foto-aparat.



Izvor
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Facebook dodaje detektovanje lica Empty
PostajNaslov: Re: Facebook dodaje detektovanje lica   Facebook dodaje detektovanje lica I_icon_minitime03.09.10 21:50

Ne sviđa mi se to niti najmanje..obrisala sma sve slike ..doduše trebala sma to i ranije..jer mi je stalno sliku od djeteta prikazivalo. Pa sam odlućila da ne može i obrisala svoje dijete..ostavila jednu gdje se nevidi baš njabolje..a ni ta neće dugo ostati.
[Vrh] Go down
 
Facebook dodaje detektovanje lica
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» 7 nepoznatih lica limuna
» Psi pamte lica vlasnika
» Pročitajte govor lica
» Pozajmice za pravna i fizicka lica.
» Zatezanje kože lica i tela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Internet :: Društvene mreže-
Forum(o)Bir: