Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Međunarodni dan planina

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 43
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime11.12.08 17:55

Međunarodni dan planina proglasila je opća skupština UN-a 2003. godine, 11. prosinca, nakon što je Međunarodna godina planina, koju je UN proglasio 2002. godine, ukazala na potrebu stalnog osvješćivanja golemog značenja planina i održivog razvoja njihova okoliša za očuvanje kvalitetnog života stanovništva.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 21:31

Godinama sam planinarila a nikad nisam čula za tako nešto. Doduše, to je proglašeno nedavno...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 22:08

Ja često idem u Liku i Gorski Kotar i volim planinsko područje. Svjež zrak, ne vruća ljeta i divno se noću naspava ne treba ti klima.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 22:15

Gorski kotar mi je oduvijek najmiliji ljubav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 22:19

Ja sam tamo prove u djetinjstvu najčešće zimske praznike. Ah to su bili dani.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 22:36

Sretna li tebe ljubav
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:04

Da interesantno na Risnjaku nisam još bio, a uvjek mi je nadohvat ruke. Prošle godine sam htio ići no rekli su da treba ići u skupinama zbog medveda.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:06

Da, tamo ih stvarno ima. Ja sam bila sa skupinom, išli smo na Risnjak, pa drugi dan na Snježnik i Platak, padala je kiša sa snijegom a ja stigla kući s temperaturom 39. Ali bilo je super, ostalo mi u trajnom sjećanju. Inače sam se više puta motala oko samog Risnjaka, ali samo jednom sam bila gore skočko
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:09

Vidiš bila si tamo baš tamo gdje ja nisam još uspio ići a bilo mi je uvjek pred nosom. Na Platku sam bio na skijnju nekoliko puta ima dugo vremena.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:11

I ja sam bila na Platku,a li izvan sezone nekoliko puta. I na Grobničkim alpama i Kamenjaku i mnogim drugim vrhovima...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:21

Vidi se da si planinarila nekad dosta si to obišla. Jesi li bila na Sjevernom Velebitu sada Nacionalni park?
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:22

Nisam, nažalost. Omeo me rat No

A poslije došla djeca i tako...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:28

Jednom prilikom s cijelom obitelji otiđi. Prekrasno je ako je jako vedro može se vidjeti otok Rab i otoci pokraj.
[Vrh] Go down
Lux
Totalno relaxiran
Lux


Female
Aquarius Dragon
Broj postova : 1417
Godine : 59
Lokacija : Zagreb
Datum registracije : 03.02.2009

Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime10.02.09 23:50

Odavno želim prošetati Premužićevom stazom ljubav
[Vrh] Go down
Sponsored content





Međunarodni dan planina Empty
PostajNaslov: Re: Međunarodni dan planina   Međunarodni dan planina I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Međunarodni dan planina
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Međunarodni dan tolerancije
» 4.12. Međunarodni dan osoba s invaliditetom
» Međunarodni turnir za rukometašice
» Plac Stara Planina
» Stara planina, 18 hektara.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Planet Zemlja :: Priroda i ekologija-
Forum(o)Bir: