Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe!

Go down 
Autor/icaPoruka
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! Empty
PostajNaslov: Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe!   Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! I_icon_minitime05.07.10 9:51

Promjenjivo vrijeme nas možete pretvoriti u mrguda. Nakon predivnog sunčanog dana slijedi kišni dan, tijekom kojeg se polumrtvi i ozbiljnih lica vučemo po stanu. Gdje nam je nestala dobra volja? Ostala je u krevetu nakon što ste se digli na krivu nogu.

Povrh toga, slušajući biometeorološku prognozu na prvim jutarnjim vijestima saznajete da će osjetljivim osobama biti loš dan koji podrazumijeva glavobolje, loše raspoloženje. Prava isprika za loš dan.
Ne upadajte u zamku i nemojte biti veseli samo kada vam vrijeme to dopušta.

Budite veseli cijelo vrijeme i onda kada vi to odlučite. To i nije tako teško postići.

1. Sport
Nebitno koju vrstu sporta prakticirate, ona će podići barometar vašeg raspoloženja na zavidnu razinu.

2. Shopping
Ima i lakšeg načina popraviti raspoloženje nego obilazak trgovina s prijateljicama. I još ako si pronađem komad robe iz snova, dan je odmah ispao savršeno. Samo pripazite da vas „proljetni blues“ ne bi uhvatio kada shvatite doma koliko ste potrošili. Sve u granicama vaše financijske situacije. Dovoljan je i lak za nokte kako bi se razveselili.

3. Meditacija
Pomoću nje ćete stimulirati moždane stanice i opustiti cijelo tijelo. Automatski ćete se nakon meditacije osjećati bolje.

4. Osvježavajući tuš
Malo hladne vode nas u tren oka razbudi. Idealno za vrijeme kada se vucarate bezvoljno po stanu prebacujući se s kauča u krevet, do kuhinje i ponovno istom rutom.

5. Boje
Čeka vas siv i tmuran dan, a vi se odjenete prikladno vremenskog situaciji. Krivo. Ako je svijet i siv oko vas, vi unesite malo veselih boja. Popravit ćete ne samo svoje raspoloženje nego i raspoloženje ljudi oko vas.

6. Smijte se
Znanstveno je dokazano da čovjek tijekom odrastanja sve manje i manje se smije. Dok djeca većinu dana provode nasmijanih lica. Budite poput njih. Smijete se i budite vedri. Nemojte sve stvari shvaćati preozbiljno.

7. Zelena oaza
Biljke utječu pozitivno na nas. Ukrasite stan svojom najdražom biljkom. Ili jednostavno posadite neko cvijeće na balkonu. Ili jednostavno prošetajte parkom ili šumom.

8. Čokolada
Nezaobilazna slastica za podizanje raspoloženja. Samo nemojte pretjerati.

9. Glazba
Tijekom danas okružite se glazbom. Na putu do posla slušajte najdraže pjesme, kod kuće umjesto televizije koju ionako ne pratite pustite glazbu.

Budi.in

________________________________________________________________________
Ništa meni ne smeta ako nemam pms..mogu padat sjekire..čupati se drveče ..za 10 minuta može sunce da prži..ako me hormoni ne muće ja sam flegma. Ali zato kad pišizim od ljutnje mi dođe da rastjeram oblake Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! 12363 Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! 12363 Ne pomaže nita..glazba me živcira..čokoladu ne mogu smisliti..biljke bi počupala van sve bi zabetonirala Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! 12363
Tuš pomogne na kratko vrijeme Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! 462401
Pomaže li kod vas išta..ako se narogušeni i dali vam dođe bez obzira na hormone (ako ste žensko) da se durite i budete mrgud.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! Empty
PostajNaslov: Re: Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe!   Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe! I_icon_minitime05.07.10 9:53

biram shopping danse
[Vrh] Go down
 
Potisnite, ili još bolje, istjerajte mrguda iz sebe!
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Od sebe prema drugome
» Što je to što ne volite kod sebe?
» Upoznajte sebe
» Što je bolje od muškarca?
» Naći Svog Sebe

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Psihologija i osobni razvoj :: Psihologija općenito :: Pozitivna psihologija-
Forum(o)Bir: