Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Endru Garfild novi Spajdermen

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Endru Garfild novi Spajdermen Empty
PostajNaslov: Endru Garfild novi Spajdermen   Endru Garfild novi Spajdermen I_icon_minitime03.07.10 12:08


LOS ANĐELES - Američko-engleski glumac Endru Garfild (Andrew Garfield) koji je igrao u "Imaginarijumu doktora Parnasusa", biće novi Piter Parker (Peter), prosečan mladić koji se pretvara u super heroja, u novom filmu iz serijala "Spajdermen".
Snimanje četvrtog filma o čoveku-pauku, koji još nema naslov, počeće u decembru, a u bioskope bi trebalo da stigne 3. jula 2012, saopštio je distributer Soni (Sony) a prenele svetske agencije.
Režija je poverena Marku Vebu (Marc Webb) koji je režirao romantičnu priču "(500) Days of Summer".


Endru Garfild novi Spajdermen Spajderman


Garfild i Veb su angažovani pošto su glumac Tobi Magvajer (Toby Maguire) i režiser Sem Rejmi (Sam Raimi), koji su snimili prva tri hita serijala "Spajdermen", napustili projekat o četvrtom delu.
Garfild je igrao i u filmu "The Social Network" o osnivačima Fejsbuka koji uskoro stiže u bioskope i sa Kirom Najtli (Keira Knightley) i Keri Maligan (Carey Mulligan) u drami "Never Let Me Go".
Endru Garfild je rođen u SAD ali je odrastao u Engleskoj.
Novi film, koji će biti snimljen u 3D tehnici, pratiće će doživljaje mladog Pitera Parkera koji dobija natčovečanske moći pošto ga ugrize radioaktivni pauk.



Izvor
[Vrh] Go down
 
Endru Garfild novi Spajdermen
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Svi smo mi pomalo Spajdermen
» Novi BMW X3
» Prenoćište Novi Sad
» Stanovi Novi Sad
» Ofingeri NOVI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Mediji i film :: Filmski svijet-
Forum(o)Bir: