Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Vučić od ponedeljka štrajkuje glađu i žeđu

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vučić od ponedeljka štrajkuje glađu i žeđu Empty
PostajNaslov: Vučić od ponedeljka štrajkuje glađu i žeđu   Vučić od ponedeljka štrajkuje glađu i žeđu I_icon_minitime03.07.10 11:44


"Sit sam i laži Ivice Dačića da je 29. juna saznao za potencijalni atentat na Tomislava Nikolića. Saznao je tri dana ranije - imam dokaze za to", istakao potpredsednik SNS i dodao da će štrajkovati na javnom mestu, gde mogu da ga zabeleže i vladine kamere.


Vučić od ponedeljka štrajkuje glađu i žeđu News_2985




BEOGRAD - Zamenik predsednika SNS Aleksandar Vučić najavio je da će u ponedeljak početi štrajk glađu i žeđu zbog uplatnica sa logom njegove stranke koje su građani dobijali uoči lokalnih izbora u Boru.

"Ako do nedelje u 24 sata ne objave da su priveli lica odgovorna za ovaj kriminal, u ponedeljak u 10 sati počeću štrajk i glađu i žeđu. Ne mislim da mogu da izdržim duže od 15 do 20 sati", poručio je Vučić na današnjoj konferenciji za novinare.

On je rekao da će štrajkovati na javnom mestu, gde mogu da ga zabeleže i vladine kamere, te da je jedna od opcija da štrajkuje ispred same zgrade Vlade Srbije.

Vučić je kazao da je "sit laži ministra policije Ivice Dačića i vlasti u Srbiji da je uoči lokalnih izbora u Boru lažne uplatnice sa logom SNS-a podnelo NN lice".

"Sit sam laži Ivice Dačića i da je 29. juna saznao za potencijalni atentat na Tomislava Nikolića. Saznao je tri dana ranije - imam dokaze za to", istakao je Vučić.

Vučić je na konferenciji zatražio ostavku ministra zdravlja Tomice Milosavljevića, zbog korupcije na Institutu za onkologiju i radiologiju.

"Jedino normalno i jedino moralno bi bilo da on podnese ostavku. Mi ga pozivamo da to učini iako znamo da mu to ne pada na pamet, pošto mu je fotelja važnija od svega drugog - i od dece na onkološkoj klinici i svih lopovluka i malverzacija", kazao je Vučić.




Izvor
[Vrh] Go down
 
Vučić od ponedeljka štrajkuje glađu i žeđu
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Vučić odustao od štrajka glađu
» Tadić od ponedeljka u Norveškoj

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Ostalo :: Arhiva :: Politika-
Forum(o)Bir: