Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Kad se zaglavi Cd u čitaču

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Kad se zaglavi Cd u čitaču Empty
PostajNaslov: Kad se zaglavi Cd u čitaču   Kad se zaglavi Cd u čitaču I_icon_minitime01.07.10 20:46


Šta da radite ako vam se zaglavi CD u čitaču, odnosno vrata od čitača neće da se otvore pritiskanjem dugmeta na prednjoj strani uređaja? Najpre isključite računar, zatim pronađite običnu spajalicu. Ispravite je tako da dobijete pravo parče žice dužine nekoliko centimetara. Zatim uočite rupu na prednjoj strani čitača koja je nešto šira od žice koju držite u ruci i lagano gurnite žicu u nju. Kad osetite otpor malo pojačajte pritisak. Ako uređaj nije mehanički oštećen trebalo bi da čujete "škljoc" i da se vratanca otvore.


Kad se zaglavi Cd u čitaču Cdrom_cd5225_bk
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kad se zaglavi Cd u čitaču Empty
PostajNaslov: Re: Kad se zaglavi Cd u čitaču   Kad se zaglavi Cd u čitaču I_icon_minitime24.08.10 17:17

Dobar savjet za one koji to ne znaju..mala je to rupica izgleda kao da se muha pokakila.. Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kad se zaglavi Cd u čitaču Empty
PostajNaslov: Re: Kad se zaglavi Cd u čitaču   Kad se zaglavi Cd u čitaču I_icon_minitime24.08.10 17:19



da ..to je u kranjoj nuždi...mora da se upotrebi mehanika...ali nemoj da uzimaš pajser baš.. Laughing

i ja sam teko nekoliko puta odglavljivao...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Kad se zaglavi Cd u čitaču Empty
PostajNaslov: Re: Kad se zaglavi Cd u čitaču   Kad se zaglavi Cd u čitaču I_icon_minitime24.08.10 17:24

Ma uvijek ima koja bumbača u kući..voli moja šefica ubaciti cd a da ne pogleda kako ga je ubacila..a i tako je iz prahistorije Laughing ..pa je dobro uvijke znati takve stvari Laughing
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kad se zaglavi Cd u čitaču Empty
PostajNaslov: Re: Kad se zaglavi Cd u čitaču   Kad se zaglavi Cd u čitaču I_icon_minitime25.08.10 16:32



u principu retko sada koristim DVD čitač/rezač jer programe i muziku skidam sa neta i pakujem ih na hard veličine 500 gb, tako da imam dovoljno prostora za sve potrebe.

DVD jedinicu najčešće upotrebim za eventualno 'prženje'' muzike, aili to slabo, jer USB memorija mi je praktičnija.. bravo
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kad se zaglavi Cd u čitaču Empty
PostajNaslov: Re: Kad se zaglavi Cd u čitaču   Kad se zaglavi Cd u čitaču I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kad se zaglavi Cd u čitaču
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Tehnologija :: Informatička tehnologija :: Informatički savjeti-
Forum(o)Bir: