Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Antikviteti i stare stvari

Go down 
+2
Goran
Lajka
6 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime09.12.08 0:12

Da li skupljate neke stare predmete, razglednice, slike...?

Ja prikupljam svašta po malo, uglavnom sve vezano za Dubrovnik i okolicu(razglednice, stare fotografije, knjige, stari novac Dubrovačke republike i sl.)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime09.12.08 10:55

razglednice
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime09.12.08 14:08

Ja osobno ne,ali imam bliskih osoba koje su lude za starinama...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime10.12.08 22:44

ja skupljam poštanske markice i kovane novčiće
[Vrh] Go down
Lajka
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 719
Datum registracije : 02.11.2008

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime16.12.08 9:23

Volim stare knjige,ali ih ne skupljam.Ako naletim na neku da mi se svidi kupim si
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime10.04.09 10:08

nisam bas previse..ali moj brat je lud za time..
ha ha..imam jednu stvar u svojoj primacoj sobi..
ali nesmijem kazat o cemu se radi i kako sam do nje dosla..
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime25.04.09 18:10

Ne sakupljam nikakve stare stvari.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime04.06.09 14:59

Ja isto ne skupljam ništa ali sam sva sretna kada nešto pronađem slučajno....pronašla sam dosta starih sitnica najstariji mi je novćić iz 1903 god.....najbolje je što nepiše baš ništa čiji je....niti mogu na netu nešto nači.
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 173
Datum registracije : 21.01.2009

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime04.06.09 15:11

ja ne skupljam ...ali kcerka skuplja svasta ...jednog dana cu izbaciti i nju i te njene starudije Laughing Laughing

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Antikviteti i stare stvari Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 44
Datum registracije : 04.03.2009

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime04.06.09 15:13

Pronašli smo kada smo tu doselili staru lampu na petrolej ima i ogledalce....izgleda baš super....i tko zna koliko je staro....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime04.06.09 16:10

kad sam bila mlađa često sam putovala i gdje god sam išla kupovala sam neki važan detalj za to mjesto i tako pravila svoju zbirku, al sada više ne.. Smile
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:00

Imao sam nekih jako starih novčića, ali sam ih prilikom selidbe pogubio. zaboravio

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:07

Uzivam u starim satovima nemam ih mnogo jer ih je tesko nabavit
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:08

Ručni ili zidni jaro?

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:11

Imam nesto rucni alsumi drazi zidni
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:13

Vidiš, od tih starih stvari i meni su satovi najdraži, kao i pojedini dijelovi namještaja; najviše ormari, stolovi i stolice.

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
jaro1968
Ljubitelj foruma
jaro1968


Male
Pisces Monkey
Broj postova : 3073
Godine : 56
Lokacija : najlijepsi zalazak sunca
Datum registracije : 22.06.2009

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:17

satovi ja ali ostalo je sve preveliko
[Vrh] Go down
Goran
Administrator
Administrator
Goran


Male
Cancer Rooster
Broj postova : 80666
Godine : 42
Lokacija : Bjelovar
Datum registracije : 24.09.2008

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime30.06.09 17:23

Imaš pravo jaro. cerekalo:
Veliko, skupo i zauzima puno prostora. Teško je i uskladiti stari i novi namještaj. cerekalo:

_________________
Na Rubu Znanosti: David Icke - Pozadina ratova, financijske krize i ostalih svjetskih zbivanja
Take a moment every day to appreciate your most precious gift. It did not have to be, but we were given the gift of life. Honor that gift by living beautifully and by giving back a little beauty as we go along the way. Life wants nothing more than to be appreciated and fully enjoyed.
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/CarpeDiemCitatiMisliPoezija
Firefly
Totalno relaxiran
Firefly


Female
Scorpio Snake
Broj postova : 1149
Godine : 34
Lokacija : Među oblacima
Datum registracije : 06.07.2010

Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime08.07.10 20:18

Ja obožavam stare stvari... najviše patim na knjige Antikviteti i stare stvari 167637
imam knjigu iz čini mi se 1875 godine.. ne mogu je sad naći da provjerim.. imam zbilja hrpu knjiga.
čovjek bi pomislio da sam ovisna o njima Antikviteti i stare stvari 719500

Često idem na Hrelić, Zagrebački buvljak i ispod svog tog smeća nailazim na blago
imam prekrasne setove za kavu/ćaj... da patim na lijep porculan

a što se tiće starog namještaja .. jednostavno on ima dušu
svaka vitica, svaki uzezbaren list, svaka školjka...
moderni namještaj nema
ali ne posjedujem ni jedan takav komad.. samo neku imitaciju u obliku kauča Antikviteti i stare stvari 765814
ako ništa bar se kraljevski osjećam dok dremuckam na njemu

želja mi je kupiti pravi antiktni stol za pisanje
kad to nabavim... uf romani će letjeti Antikviteti i stare stvari 969280 ako ništa sama ta starina će me nadahnuti
[Vrh] Go down
Sponsored content





Antikviteti i stare stvari Empty
PostajNaslov: Re: Antikviteti i stare stvari   Antikviteti i stare stvari I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Antikviteti i stare stvari
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kreativni načini kako ponovo upotrijebiti stare stvari
» Dom za stare Sofija Jovana Beograd
» Nova pravila za stare zavodnice
» Iskoristite stare lončiće za nove ukrase!
» Kako od stare majice napraviti novu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Kultura i umjetnost :: Kulturno umjetnička svaštara-
Forum(o)Bir: