Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Opterečivanje okolinom

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:41

Čitam tu dosta tema i uvijek se spominje reakcija okoline i što bi okolina rekla. Ne kažem da mišljenje okoline nije bitno, ali da li je stvarno presudno kod večine?

Ako ja imam dečka mlađeg od sebe 5 godine i ako je zreliji od večine muških osoba, što okolinu to briga? Ja sam s tom osobom u vezi i čemu slušanje ljudi sa strane?

Da, ljude sa strane treba saslušat kad ti žele nešto dobro ili ako vide nešto što ja ne vidim, ali samo saslušat, ne nužno i poslušat i treba znat odvagnut Smile


Zadnja promjena: mentalistica; 18.06.10 15:43; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:42

ne živi okolina tvoj život. ti ga živiš.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:43

Iana je napisao/la:
ne živi okolina tvoj život. ti ga živiš.

Naravno, ali zašto ljudi slušaju okolinu? Zašto se opterečuju što će ona reć?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:45

zato što nemaju vlastiti stav u životu. zato što nisu izgrađeni.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:55

I poslije lupanje po glavi?

Očito neki moraju učiti i na tuđim i na svojim greškama.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:55

Htjeli,ne htjeli mnogi ljudi se opterećuju s time što misli okolina,posebno ljudi s kojima smo "dobri" jer im vjerujemo i iako ne mora značiti da ćemo ih poslušati al ubace nam tu malu bubicu u uho da bi na kraju počeli analizirati samog sebe.Osobno zanima me šta misle moje bližnji o nekom mom postupku itd. al dovoljno sam samopouzdana da zadnju rječ što se tiče moga života imam ja,a ljude koje slabo poznajem o tome ni ne razmišljam.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 15:58

mentalistice, čitav život se uči i sasvim je nebitno učiš li na svojim ili tuđim greškama. mišljenje okoline nije važno, jer okolina ne živi tvoj život, već sam to napisala. mišljenje tvojih prijatelja, roditelja ili osoba do kojih ti je stalo - to je druga priča. uvijek možeš poslušati, možda imaju što za reći. možda mogu pomoći. možda mogu usmjeriti. ali, konačna odluka je isključivo i jedino u tvojim rukama.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 16:05

Lakše je kada učiš na tuđim jer onda tebe manje boli, ali to je opet druga tema.

Upravo to, konačna odluka je tebi samome.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 16:07

ponekad treba boljeti, da bi se iz toga izvukla pouka i da bi se iz toga nešto naučilo. nema smisla bježati od života iz straha da će nas nešto zaboljeti. i bol je sastavni dio života.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 16:09

Ali bol svatko podnosi drugačije, nečija bol završi puno gore i mirenje sa nekim čenjenicama.

Da, sve je to život, da sve to čovjek treba iskusit, ali bi nekad voljeli da je sve idealno Smile

Odosmo u krivom smjeru.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 16:11

razgovaramo, nema veze ako smo malo otišli u ''krivom'' smjeru
nema idealnog mentalistice. nema.
i nema života bez boli, bez obzira na to kako je pojedinci podnose.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 16:24

Nažalost večine nema idealnog.

Ne kaže se bezveze, da smo nakon pada, puno jači.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 16:26

"Ono što te ne ubije to te ojača"... ne mora svaki pad da bude neko ojačanje...nekad samo prividno tako deluje...
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 18:19

Ja mislim da ljudi koje mući što okolina misli o njima..da su to ljudi koje vole da okolina o njima fino govori i misli. Zašto im je to bitno..kao a imaju neku korist od toga što će netko reći... "ee da dobra je ona -on ..super ..druži se dobrima" bla bla..
Kako nekome uopče može biti stalo do mišljenja tamo nekih tukca. Kao da će oni nešto pametno izvaliti ikada. Opterečivanje okolinom 267525

Na mene ona nikada nije mogla niti neče utjecati i tako me briga i što misle o meni i što govore.
[Vrh] Go down
mentalistica
Zagrijao tipkovnicu



Female
Broj postova : 786
Datum registracije : 14.05.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime18.06.10 22:23

Kikica je napisao/la:
Ja mislim da ljudi koje mući što okolina misli o njima..da su to ljudi koje vole da okolina o njima fino govori i misli. Zašto im je to bitno..kao a imaju neku korist od toga što će netko reći... "ee da dobra je ona -on ..super ..druži se dobrima" bla bla..

Prije bi rekla da je to hranjenje ega Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime19.06.10 10:04

Najbolje bi bilo živit svoj život i reći briga me za okolinu,ali u praksi malo kome je baš svejedno šta priča okolina.A okolina kakva god ona bila je uvjek ta koja će negativno napuhavat do maximuma a pozitivno će prećutat,jednostavno ljudi se hrane tuđom nesrećom.Ja kažem svejedno mi šta ko misli a u suštini to i nije baš tako.Al nije se još rodio tko je svijetu ugodio
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43764
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime19.06.10 10:32

Nije mi svejedno.. ako u okolinu ..se misli na meni drage ljude u koje imam povjerenja. Volim da mi kažu nemoj tako..uprskala si..
Nisma laka osoba meni reći uprskala si a da je ne dignem nos je jako teško Opterečivanje okolinom 12363 ..to znaju samo oni kojii me jako dobro znaju..
Ali zbilja me ne tangira što će reći oni o kojima nikada ne razmišljam..koje pozdravim na ulici iz čiste kurtoazije..njihovo mišljenje mi je ravno 0.
[Vrh] Go down
len
Zagrijao tipkovnicu
len


Female
Broj postova : 470
Datum registracije : 23.06.2010

Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime27.06.10 17:13

Misljenje okoline ne utice na mene Opterečivanje okolinom 765814
[Vrh] Go down
Sponsored content





Opterečivanje okolinom Empty
PostajNaslov: Re: Opterečivanje okolinom   Opterečivanje okolinom I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Opterečivanje okolinom
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Društvo i zabava :: Znanost :: Društvene znanosti-
Forum(o)Bir: