Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Registriraj se i relaxiraj sa nama
Relax forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava, druženje i diskusije u opuštenoj atmosferi
 
Početna stranicaRegistracijaLogin

 

 Preplanulost

Go down 
+2
Ary
ajmeivana
6 posters
Autor/icaPoruka
ajmeivana
Ljubitelj foruma
ajmeivana


Female
Virgo Rooster
Broj postova : 3690
Godine : 42
Datum registracije : 09.03.2009

Preplanulost Empty
PostajNaslov: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime17.06.10 14:52

Stiže nam ljeto...što najviše volite...izležavanje na suncu
...prvo u solarij po podlogu ili
...kreme za samotamnjene

ja sam definitivno pobornik sunca i mora,živilo prirodno!

te koliko volite potamniti? Preplanulost 785701 ili pak ne volite?
[Vrh] Go down
Ary
VIP član
Ary


Female
Pisces Rooster
Broj postova : 16293
Godine : 43
Lokacija : Sisak
Datum registracije : 16.04.2009

Preplanulost Empty
PostajNaslov: Re: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime21.06.10 16:44

ne volim potamnit...ustvari ni ne mogu potamnit nego se ispečem kao pečenka (kao Česi prvi dan na plaži Laughing )....jako sma svijetle...bijele puti..i baš mi se sviđa tako... Smile


nikad se nisam pržila na suncu niti planiram...nije to za mene...ja sam zimski tip Smile
[Vrh] Go down
Dita von Teese
Ljubitelj foruma
Dita von Teese


Leo Dog
Broj postova : 3308
Godine : 113
Datum registracije : 12.02.2010

Preplanulost Empty
PostajNaslov: Re: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime21.06.10 16:52

Ja nikad nisam imala zivaca da lezim na plazi po ceo dan i da se przim.Nisam cak ni zaludjena time da dobijem boju preko ljeta.Mislim volim ja da mi noge malo pocrne,da se ne lazemo,ali ne po svaku cijenu.Ako me zakaci malo sunca,dobro i jeste,ako ne opet dobro.
[Vrh] Go down
Kikica
VIP član
Kikica


Female
Taurus Goat
Broj postova : 43765
Godine : 45
Datum registracije : 04.03.2009

Preplanulost Empty
PostajNaslov: Re: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime04.08.10 16:40

Je li preplanulost seksi?

Snažno osunčana koža je seksi? Muškarci to vole? Ne baš, pokazuju istraživanja. Sunce ujedno uzrokuje bore i mnogo gore stvari
Preplanuli ten ulazi u modu ili iz nje izlazi već desetljećima, ovisno o tome što kažu stilisti ili koliko je jaka neka liječnička kampanja… O štetnim posljedicama prekomjernog izlaganja suncu zaista slušamo već dugo. Kao i kod drugih upozorenja ovog tipa – na jedno uho unutra, na drugo van.
Nedavno je na jednom dermatološkom kongresu prikazana zastrašujuća fotografija. Prikazivala je lice starice iz jednog od naših ruralnih krajeva. Žena je cijeli život provela u polju i cijeli je život imala maramu na glavi. Marama se veže pod vrat, dakle pokriva jedan dio obraza.

Fotografija je prikazivala prijelaz s onog dijela lica koje je bilo pokriveno maramom na onaj dio koji je desetljećima bio izlagan suncu. Izgledalo je kao znanstvena fantastika. Duboke brazde prošarale su smeđu, smežuranu, suhu kožu na jednoj polovini slike, a zatim crta, oštar rez i s druge strane vidimo bijelu, nježnu meku kožu. Da moramo pogađati, rekli bismo da taj dio slike mora pripadati nekom nikako starijem od tridesetak godina. What a difference does the sun make…

Nikakve kreme, nikakvi trikovi. Sunce je u tom smislu ženin najveći neprijatelj. Naravno, lijepo je biti preplanuo. U umjerenim količinama, kažu liječnici, to je čak i zdravo. Optičke iluzije na stranu, dugoročno gledano - koliko će to platiti?

Evolucijski psiholozi kažu da je zdravlje glavni kriterij pri odabiru partnera, a koža jedan od glavnih indikatora. Lijepa, mlada i zdrava koža je ključan element tjelesne privlačnosti. A nijansa? Istraživanja pokazuju da muškarci najatraktivnijom percipiraju kožu koja je za dvije, tri nijanse svjetlija od prosjeka za tu populaciju. Svjetlija, ne tamnija!

Neke su žene prirodno tamnopute, poput amazonskih ratnica, neke su svijetle i nježne, poput princeza iz Grimmovih bajki. Nije li dobro što se žene razlikuju? Muškarci to vole.
Izvor:tportal.hr
__________________________________________________________________




Meni nije lijepo vidjeti one tamno brončane boje na ikome. Što vi kažete?
[Vrh] Go down
Blizanka
Administratorica
Administratorica
Blizanka


Female
Gemini Broj postova : 74186
Godine : 174
Datum registracije : 21.01.2009

Preplanulost Empty
PostajNaslov: Re: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime04.08.10 18:37

volim preplanuti ..inace imam takav ten da brzo dobivam boju ...za tren postajem preplanula ..ali sve u granici normale ..tek onoliko da mi koza dobija onaj broncano zlatni odsjaj ..a ovu novu modu preplanulosti tj solarija do iznemoglosti ne volim Smile

_________________
Ono sto MOGU ne mora da znači i da HOĆU,
ali ono što HOĆU uvijek znači da MOGU
ellaMarigo



Preplanulost Admin10
[Vrh] Go down
https://www.facebook.com/pages/Carpe-diem-citati-lijepe-misli-po
^^Fatalna i plava^^
Početnik
Početnik
^^Fatalna i plava^^


Female
Libra Buffalo
Broj postova : 8
Godine : 26
Lokacija : <3 my room <3
Datum registracije : 07.11.2010

Preplanulost Empty
PostajNaslov: Re: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime07.11.10 22:39


volim preplanuti ..inace imam takav ten da brzo dobivam boju ...za tren postajem preplanula ..ali sve u granici normale ..tek onoliko da mi koza dobija onaj broncano zlatni odsjaj ..a ovu novu modu preplanulosti tj solarija do iznemoglosti ne volim

_________________

ja obozavam preplanulu kocu pogotovo kad je tamnija... prelepo nesto.. sunny
[Vrh] Go down
Sponsored content





Preplanulost Empty
PostajNaslov: Re: Preplanulost   Preplanulost I_icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Preplanulost
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Bojama istaknite preplanulost
» Važnost njege kože nakon ljeta - kako očuvati preplanulost?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Relax forum :: Lifestyle :: Moda i ljepota :: Ljepota :: Njega lica tijela i kose-
Forum(o)Bir: